Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
happys
Gerçek Admesut surucu
Doğum Tarihi25 Mart ****
KonumKilis,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Aralık 2009
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 5 yıl önce
Son giriş tarihi: 2 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
slmlar 1000 liralık bir makina alıym işimi görsün derken soluğu bu makinada aldım.fiyatını alacak arkadaşlara bir fikir olsun diye yazıyorum 1866 lira... Mesaja git »
HEPSİBURADA BU GÖMLEKLER ÇOK KONUŞULUR DİYOR:) başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Orijinalden alıntı: amanhem Orijinalden alıntı: darker naylon gömlek 55tl . aynısını yazmak için gelmiştim. % 55 pamuk % 45 polyes... Mesaja git »
1GB ddr3 ramli tablet 149TL gold bilgisayar başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
mobee s900s diye bir alet aldım 200 tlye çocuğa verdim 1 ayda renkler allak bullak oldu öyle hor kullanan bir çocukta değil.15 gündür serviste bekliyo... Mesaja git »
hepsiburadadan unutturan yine 100tl çek kampanyasına bir örnek daha başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
2008 den beri alışverişimin % 90 nını HB den yapıyorum hiç sorun yaşamadım desem yeridir,ufak sorunlarımı yazışarak hallettim.Diğer siteler çok mu iyi... Mesaja git »
mobee s900e kullanan var mı? başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Artesi aldım ekran kırık çıktı iade ettim yerine mobeeyi aldım fiyat artesle aşağı yukarı aynıydı ancak hediye çekiyle mobee daha uyguna geldi.Ben çoc... Mesaja git »
Petlas lastik aldım TİCARİ ARAÇ İÇİN SON DERECE MEMNUN KALDIM başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Orijinalden alıntı: SiNaPSiS Geçenlerde bir konu vardı, Petlas'ın sahibi makam aracında Pirelli kullanıyor diye, ona göre düşünün Muhtemele... Mesaja git »
Haier Kullanıcıları başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
slmlar HAIER R410 laptop aldım ingilizce linux yüklü dili değitiremedim,açılışta password istiyor ne yapabilirim bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum... Mesaja git »
pcdepo fiyatları mı arttırmış.ilk sayfada verilen linklerdeki fiyatlar dün daha uygundu bugün fiyatlar arttırılmış.... Mesaja git »
BiMEKS Tüm Ürünlerde % 25 indirim (1 Ocak 2012) !! başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
bütün alışverişimi netten yaparım ama şimdiye kadar param bimekse nasip olmadı,varın siz hesap edin bimeksin uygunluğunu... Mesaja git »
HP Pavilion DV6-3320ST Intel Core i5 480M (1300 ytl) başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
100 tl wordpuan +8o tl değerinde hediye çekiyle bence de sıcak fırsat.beğenmeyen arkadaşlar alternatif sunsun.Üstelik işletim sistemide var freedos de... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094