Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Emre Mor
Gerçek AdSerhat Genç
Doğum Tarihi27 Mart 1995
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Aralık 2009
2. el mesaj sayısı: 8
Son mesaj tarihi: 17 gün önce
Son giriş tarihi: 6 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Lükse bakın beyler Valbuena , Ekici , Ozan Yedek ! konusunu başlattı (17 gün önce)
Yav adam istifa etmiş , açık açık istemeden kaldığınıda söylemiş.Şampiyonluk için hala azda olsa ümidin var ve senin hocam asıl amacımız Antalyaspor h... Mesaja git »
Altına imzamı atarım.Bence Galatasaraydaki temel problem bu.Takım efsane gidiyor ve futbolcular bi bakıyorlarki ertesi hafta 3'lüye geçmişler ertesi h... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Ben golden çok Ozana dikkat çekmek istiyorum.Takım atağa çıkarken koca göbeğiyle orta sahada yürüyordu.... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Futbolla pek ilgisi olmayan sadece Fenerbahçe maçlarına arada bir bakan arkadaşımla maça bakıyorum.Takımın sağ kanadı Islamı dedi Dirarın kalitesini ... Mesaja git »
Arada bi konuyu tazelemek lazım..... Mesaja git »
Durum artık bu aşamaya geldi.Bir yenilgi daha benim için sürpriz olmaz.... Mesaja git »
/// FIFA 18 ANA KONU [PS4] \\\ başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Arkadaşlar 23 yaşına girecem ve bu yaşa kadar hep Pes oynamıştım.17 serisinde Fifaya birçok oyun yavaş , ağır vs diyenlere rağmen geçtim ve aylardır i... Mesaja git »
/// FIFA 18 ANA KONU [PS4] \\\ başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Dediklerinize tamamen katılmakla beraber şuda var.1 kere bile online oynamadım aylardır.Daha doğrusu Fifada hiç oyanamadım.Kariyer için mesela sıkıcı ... Mesaja git »
Ülkemizde Çalhanoğluna Neden Amatör Oyuncu Gibi Bakılıyor ? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Aynen hocam Hakanda zaten bunu her defasında dile getiriyor.Bu haftada Fatih Terime benzer bir şekilde Milan hocasınada hocam tamam orta sahadayım ama... Mesaja git »
Şenol Güneş Bizde Olsa Takım Uçardı ! başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Pardon hocam unutmuşum tüm dünya çift ön libero oynuyordu Aykut hoca haklı... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094