Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Emre Mor
Gerçek AdSerhat Genç
Doğum Tarihi27 Mart 1995
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Aralık 2009
2. el mesaj sayısı: 10
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 22 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Lenovo Legion Y520 Kullanıcı Platformu başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Katılıyorum hocam.Bugün bi baktım alt kısım tozlanmış.Dediğinizi yaptım o toz içine girmeden temizledim.Tahminimce soğutucu ile kullanılırsa yerdeki t... Mesaja git »
Lenovo Legion Y520 Kullanıcı Platformu başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Son durum bilgilendirmesi, Cihazı alalı 1 ay belki daha fazla olmuştur.Durum hala aynı cihazdan çok memnunum klavye vs sorunu yaşamadım.Oyunlarda ise... Mesaja git »
Lenovo Legion Y520 Kullanıcı Platformu başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Tamam hocam sizdede varmış o zaman.Oyunda optimizasyon sorunu var.Bendede zaten 2 saatlik oyunda 1-2 defa oluyor bu olay.Anlık bi düşüş oluyor 1 saniy... Mesaja git »
Lenovo Legion Y520 Kullanıcı Platformu başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Hocam ben gta 5 , call of vs tüm üst düzey oyunları rahatlıkla oynarken ets 2'de azda olasa anlık fps drop yaşıyorum.Anlık fps düşüşü araştırdım büssü... Mesaja git »
33 Maç 6 Gol 16 Asistlik Yedek Oyuncuya Sahibiz ! başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Yok hocam 30 golü onun yüzunden yedik yanlıs saymıssın... Mesaja git »
33 Maç 6 Gol 16 Asistlik Yedek Oyuncuya Sahibiz ! konusunu başlattı (12 gün önce)
Helal olsun Sir Aykut 30 macta 4 gol 1 asist yapan Aatıf 33 macta 6 gol 16 asist yapan adamı yedek bırakıyor.Demekki büyük hoca böyle olunuyor... Mesaja git »
Lenovo Legion Y520 Kullanıcı Platformu başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Arkadaşlar bilgisayarı alalı 2-3 hafta oldu.Son durum hakkında bilgi vermek gerekirse eğer Gta 5 gibi ağır oyunlarda artık turbo fanı açmıyorum.Çünkü ... Mesaja git »
Lenovo Legion Y520 Kullanıcı Platformu başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Hocam çok sacma degilmiya her yerde büssürü bunun için program vs baya çözüm yayınlamışlar halbuseki 124 yaptım bendede direk düzeldi bu kadar basitmi... Mesaja git »
Lenovo Legion Y520 Kullanıcı Platformu başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Vallaha hocam ben memnunum 4-5 oyun denedim hepsinide çok iyi yaptı... Mesaja git »
Lenovo Legion Y520 Kullanıcı Platformu başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Arkadaşlar herkese yararlı bir tavsiye vermek istiyorum. Ben yıllardır oynadığım tüm oyunlarda grafik ayarlarını kendim yapardım.Bu yeni bilgisayarda... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.140