Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Emre Mor
Gerçek AdSerhat Genç
Doğum Tarihi27 Mart 1995
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Aralık 2009
2. el mesaj sayısı: 8
Son mesaj tarihi: 11 sa. önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (11 sa. önce)
4- LEŞ - 3 -1... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (11 sa. önce)
Hocam bu Salih çok akıllı uslu duruyor ama heralde en can yakanda oymuş.Yoksa Aykutun bu kadar gözünden düşmezdi.... Mesaja git »
Hocam istese çok rahat topal - alper - valbuena çıkar kanatlarada Aaatıf'ı atar bu kadar basit.Dua edelimde o isimlerde katılınca çift ön libero yapma... Mesaja git »
Trollmü Madem çok isteklisin söylüyüm topal - alper - valbuena kanatlara Aatıf al sana troll... Mesaja git »
Beyler hayırlı olsun Aykut Josef - Topal ikilisini bozup birinin yerine Ozanı koyacakmış Değişen sadece isimlerdir zihniyet asla değişmez Aykut Hoc... Mesaja git »
Fenerbahçeye Ortasaha Kurun başlıklı konuya yorum yazdı (12 sa. önce)
Josef Topal Ozan... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (14 sa. önce)
Bende hocam o yüzden Rıdvanı izliyorum.Mesela Rıdvan Dilmene taraflı diyorlar ama ben ne zaman izlesem en çok Feneri kötülüyor ve genelde GS BJK hakkı... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (14 sa. önce)
Vallaha hocam bende sırf bu dediğiniz zaman bulamama olayı yüzünden ve ek olarak Sony'nin getirdiği telefon güvenlik sistemi sayesinde oyunları tek he... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (14 sa. önce)
Vallaha hocam bende tam tersi yaş oldu 23 ve 14 yaşımdan bu yaşa kadar sürekli çalıştım ve gezdim.Resmen teknolojiden uzak bir gençlik yaşadım.O yüzde... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (16 sa. önce)
Satın alırken sorun yaşayanlar; Playstation üzerinden Adres 2-3 boş bırakın sadece 1'i kullanın.Adres 1'e ise sadece mahalle yazın ve onuda ingilizce... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.188