Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ali222
Gerçek Adali c
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Aralık 2009
2. el mesaj sayısı: 32
Son mesaj tarihi: 4 sa. önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Akp neden Kılıçdaroğlunun karşısına çıkamıyor başlıklı konuya yorum yazdı (4 sa. önce)
Beyoglu belediye baskan adayikjen meyhanelere girip oy istiyordu... Mesaja git »
Akp neden Kılıçdaroğlunun karşısına çıkamıyor başlıklı konuya yorum yazdı (4 sa. önce)
Daha iyi ya. Karsisina cikip rezil etsinler... Mesaja git »
'-_-' ~ Gerçek Kahve Keyfi ~ '-_-' başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
French press baslangicta ekonomik ve iyi bir cozum... Mesaja git »
Hadi baskan geldi paraya benim resmim basilacak dedi başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
O zama ki 1925 yilnda cikan 701 sayili kanuna gore mevcut c.baskani nin resmi basiluyordu. Yasa emri yani... Mesaja git »
Avrasya son anket hayır %55,53 - Mhp baraj altı başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Haklisin ama 7 haziran 1 kasim arasi 9 puan oy artirmis akparti. Demek ki bu capta oy geciskenligi mumkun.... Mesaja git »
Avrasya son anket hayır %55,53 - Mhp baraj altı başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Benim akraba cevresindeki akpartililerden de duymadim. Hep evet diyorlar. Ama umut her zaman vardir... Mesaja git »
Akp evet reklamlarindaki kelime oyunlari başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Partilere on secim sarti gelsin. Baraj yuzde 5 e dussun. İste temsil o zaman artar. Akparti asla ve kata bunlari getirmez... Mesaja git »
Akpartinin yuzde 10 u hayir diyecegi anketlerde tahmin ediliyor. Ben cok sanmiyorum ama olursa arti mhp de eveti yuzde 30 u gecmesse hayir cikabilir... Mesaja git »
Yorumlarin icinde beyin yakanlar var maalesef... Mesaja git »
Hayır kampanyasının güçsüz olması başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Hocam bunu nasil bilmessin? Para nerede? Evetin arkasinda koca devlet var. Hayir diyenlerde bir tek chp nin hazine yardimi var. O da cok kisitli. 2... Mesaja git »
Arkadaşları

by_bulls
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.235