Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
terry134
Gerçek AdChuck Bartowski
Doğum Tarihi23 Aralık 1993
MeslekNelStar
İlgi AlanlarıWWE
KonumAnkara,Çankaya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Aralık 2009
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 27 gün önce
Son giriş tarihi: 4 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Maçı yayınlayan yer aradım, paraya kıyıp tek maçlık DSmart alacaktım ama yokmuş. Sonra gittik bir yerde yayın bulduk. Keyifle oturduk maç saatini bekl... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Arkadaşlar NFS Rivals alınır mı sizce? 23TL gibi bir fiyatı var. Bu tarz bir oyunum yok ancak kararsız kaldım fazla zamanım olmadığı için.... Mesaja git »
Tek ders sınavı hakkında konusunu başlattı (2 ay önce)
Merhaba arkadaşlar, tek ders sınavını geçmek için kaç almak gerekiyor bilen var mı? Araştırdım ama bir türlü bulamadım. Perşembe günü Maltepe Üniversi... Mesaja git »
Uyku Modu Sonrası Reset Sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Aynı hocam, farklı bir şey olmadı. Birisi mesaj attı, C diskin doluysa ondan olabilir diye. Ama sürekli aynı dolulukta uzun süredir, 16 GB boş alan gö... Mesaja git »
Uyku Modu Sonrası Reset Sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Boş bırakmamaya çalışırım, %20'lere düştükten sonra fişe takarım. Öyle oyun vs. oynayan birisi değilimdir pek, çok fazla ısınma veya başka sorunlar ol... Mesaja git »
Uyku Modu Sonrası Reset Sorunu konusunu başlattı (2 ay önce)
İyi günler herkese Asus marka Windows 10 dizüstü bilgisayar kullanıyorum. Yaklaşık 2 yıldır, ne zaman başka bir işim çıksa bilgisayarı uyku moduna alı... Mesaja git »
Yöneylem Araştırması Sözel Soruları Yardımı konusunu başlattı (2 ay önce)
İyi akşamlar herkese. Yöneylem araştırmasından sınava gireceğim ve bu sorulardan 1-2 adet çıkacakmış. Dersi bilenler varsa en azınsan 1-2 soru için ya... Mesaja git »
[PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Uzun süre sonra şansım tuttu ve 6 haftalık görev sonrası verilen 30'lu hediye paketten Marcos Alonso çıktı. 250K'lara gidiyormuş sanırım ama satılamıy... Mesaja git »
The Witcher 3 Wild Hunt | Rehber ilk sayfada başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
_____________________________________________________________________________________ Geralt of Rivia ve KILIÇLARI Silver Sword, yaratık... Mesaja git »
Minik bir İngilizce çeviri yardımı başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Çok teşekkür ediyorum hocam, elleriniz dert görmesin.... Mesaja git »
Arkadaşları

octavarium

tevazu007

aykut4118
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Renault
Mobil cihaz
Apple, Samsung
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PSP, PS3
Takım
Galatasaray
TV
TV
Klima
Airfel
Tablet
iPad
Notebook
Samsung
PSN ID
xxTerry134xx
Game Center
xxterry134xx
Fotoğraf Ekipmanları
Sony
LOL
Draven
Dünyadan Futbol
Galatasaray, Real Madrid FC, Real Madrid CF
Ekran Kartı
Asus
Hakkında
Two & A Half Men - The Vampire Diaries - Anger Management - Suburgatory - How I Met Your Mother - Person of Interest - Shameless US
The Walking Dead - The Newsroom - Believe - Arrow - The Big Bang Theory - 2 Broke Girls - Revolution - Doctor Who - The Exes - The Black Sails - Brooklyn Nine Nine - Agent of Shield - Veep - Web Therapy

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.141