Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
terry134
Gerçek AdChuck Bartowski
Doğum Tarihi23 Aralık 1993
MeslekNelStar
İlgi AlanlarıWWE
KonumAnkara,Çankaya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Aralık 2009
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
The Witcher 3 Wild Hunt | Rehber ilk sayfada başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 gün önce)
_____________________________________________________________________________________ Geralt of Rivia ve KILIÇLARI Silver Sword, yaratık... Mesaja git »
Minik bir İngilizce çeviri yardımı başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Çok teşekkür ediyorum hocam, elleriniz dert görmesin.... Mesaja git »
Minik bir İngilizce çeviri yardımı konusunu başlattı (bir ay önce)
İyi akşamlar, umarım doğru yere açmışımdır konuyu. Birkaç cümlelik İngilizce çevirisi lazımdı, yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ediyo... Mesaja git »
Telefonlarinizda kullandığınız zil sesleri? 🎵🎶♩🎵 başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Shinsuke Nakamura - Rising Sun... Mesaja git »
[PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Garanti haftanın oyuncusu veren görevi yapacaktım da çok masraflıymış. 86'lık oyuncu lazımmış ... Mesaja git »
Kolonya Cumhuriyeti - Çağlar Çorumlu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Boş vaktim vardı ve saat olarak bu film uygundu. İlk yarısı gerçekten iyiydi ancak 2.yarıda biraz düşüş oldu gibi. Gittiğime pişman olmadım ve kahkaha... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Arkadaşlar, acaba Destiny tek başına oynanır mı? Yoksa kalabalık bir grup şart mı? Ayrıca Division gibi otomatik eşleştirme sistemi gibi bir şey mevcu... Mesaja git »
Oyunun Adı: Destiny Çıkış Tarihi: 9 Eylül 2014 Platformlar: PS4 / PS3 / XOne / X360 Destiny ne tür bir oyun? Destiny, kendi içinde b... Mesaja git »
Arkadaşlar, acaba bu oyun tek başına oynanır mı? Yoksa kalabalık bir grup şart mı? Ayrıca Division gibi otomatik eşleştirme sistemi gibi bir şey mevcu... Mesaja git »
Tom Clancy's Rainbow Six: Siege (Çıktı!) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Arkadaşlar pek bilgim olmadığı için soruyorum kusura bakmayın. Mayıs ayında gelecek güncellemeyle birlikte eklenecek operatörler de 25.000'e mi satıla... Mesaja git »
Arkadaşları

octavarium

tevazu007

aykut4118
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Renault
Mobil cihaz
Apple, Samsung
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PSP, PS3
Takım
Galatasaray
TV
TV
Klima
Airfel
Tablet
iPad
Notebook
Samsung
PSN ID
xxTerry134xx
Game Center
xxterry134xx
Fotoğraf Ekipmanları
Sony
LOL
Draven
Dünyadan Futbol
Galatasaray, Real Madrid FC, Real Madrid CF
Ekran Kartı
Asus
Hakkında
Two & A Half Men - The Vampire Diaries - Anger Management - Suburgatory - How I Met Your Mother - Person of Interest - Shameless US
The Walking Dead - The Newsroom - Believe - Arrow - The Big Bang Theory - 2 Broke Girls - Revolution - Doctor Who - The Exes - The Black Sails - Brooklyn Nine Nine - Agent of Shield - Veep - Web Therapy

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
3.000