Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
statius
Gerçek Adsalim naroglu
KonumÇanakkale, Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 29 Kasım 2009
2. el mesaj sayısı: 11
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 11 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Xiaomi Mi6 Ana Konu ve Kullanıcı kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
telefonunda titreşim motorundan cızırtı gibi bi ses gelen varmı acaba ben telefonu daha 2 gün önce aldım bu şekilde geldi bu şekildemi genel olarak yo... Mesaja git »
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
forvetteki çocuğu beğendim ben mehmet topal mıydı neydi... Mesaja git »
kredi kartı ile cep telefonu alışverişinde taksitlendirme başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
6 taksite kadar olabiliyormuş arkadaşlar mesaj gelmedi ama akbank direkt uygulamasından yaptım.... Mesaja git »
iphone se 32 gümüş alınacak konusunu başlattı (2 ay önce)
iphone se 32 gümüş alınacak elden rize ve çevre iller olabilir.Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.... Mesaja git »
kredi kartı ile cep telefonu alışverişinde taksitlendirme başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
evet teşekkür ederim. en temizi banka ile iletişime geçmek galiba yeni yasa ile mümkün olduğunu okudum birkaç yerde ama somut cevaplar bulamadım kendi... Mesaja git »
teşekkürler. bende axess kartı ile aynı işlemi yapmayı düşünüyorum ama burda şöyle bir metin var; "Kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünika... Mesaja git »
kredi kartı ile tek çekim yapılan alışverişler sonradan belirli bir faiz ile taksitlendirilebiliyor. bu işlemi internet üzerinden kredi kartı ile yapı... Mesaja git »
kredi kartı ile tek çekim yapılan alışverişler sonradan belirli bir faiz ile taksitlendirilebiliyor. bu işlemi internet üzerinden kredi kartı ile yapı... Mesaja git »
Apple iPhone 5,5C,5S,SE için Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
yurtdışı kapalı kutu se 32gb fiyatı ne kadar ortalama? nerden bulabilirim ö.m. den yazabilir mi biri malum siteyi neresiymiş... Mesaja git »
iphone se 32 gümüş alınacak konusunu başlattı (2 ay önce)
iphone se 32 gümüş alınacak elden rize ve çevre iller olabilir.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109