Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sefacatal
Gerçek AdSefa Çatal
Doğum Tarihi1 Nisan 1984
Konumİstanbul,Avcılar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Kasım 2009
2. el mesaj sayısı: 78
Son mesaj tarihi: 11 sa. önce
Son giriş tarihi: 11 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Herkese Merhaba; Ürün Ağrıda hekimlik görevi yapan ağabeyime aittir, doktordan temiz :) Ürün çok temiz kullanılmıştır. 22 Mart 2019'a kadar garan... Mesaja git »
Lastik Tavsiye - Fluence konusunu başlattı (6 gün önce)
Arkadaşlar Fluence aracımın 4 lastiğinide değiştireceğim. İstanbulda kullanıyorum. Kar yağdaığında kullanmam genelde. 205-60-16 ebatlarında alacağım. ... Mesaja git »
Sıfır Kutusunda Airpods başlıklı konuyu favorilerine ekledi (7 gün önce)
Huzuli masraf edilerek alınmış sıfır kutusunda airpods kulaklık ücret 600tl... Mesaja git »
S.a Arkadaşlar Öncelikle Herkese Hayırlı Alışverişler Dilerim. Merhaba Elimde Fazladan Bulunan İPHONE 6s ve 7'nin K... Mesaja git »
AİRPODS SIFIR SATILIK 630TL başlıklı konuyu favorilerine ekledi (18 gün önce)
Arkadaşım askere gitmeden önce almış sıfır ürün kapali kutu. Faturasi bulunamadi. Fiyat 630TL takas yok foto eklemiyorum urun zaten sifir... Mesaja git »
Samsung Galaxy S8+ 64 GB Black - Kutu+Fatura+Garantili 4 Aylık başlıklı konuyu favorilerine ekledi (19 gün önce)
Cihazda görsel olarak tek bir toz dahi yoktur. kılıf ve kırılmaz cam ile kullandım. ciddi alıcılar iletişime geçebilir. Fiyat : 3000 TL Pazarlıksız!... Mesaja git »
Fenerin Stadının Zemini Suni çim gibi başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Bu sene hibrit çime geçildi.... Mesaja git »
Sürükleyici, sıkmayan, heyecanlı dizi arıyorum. başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
The Sinner... Mesaja git »
IPhone 8 Plus Silver 64 GB başlıklı konuyu favorilerine ekledi (27 gün önce)
Arkadaşlar merhaba, elimde bir adet yurtdışından gelme IPhone 8 plus 64 GB silver var. Ürün, garantisi Türkiye'de geçerli olan ürün. Faturası var. 365... Mesaja git »
Satılık iPhone 8 Plus 64 GB 3700 TL Space Gray başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Merhaba, Almanya'dan aldığım son iPhone 8 Plus modeli satılıktır. Avrupa cihazı olduğu için 1 yıl garantili olacaktır. Faturaları vardır. Tüm akse... Mesaja git »
Arkadaşları

Soickan

Lion_Army

weicell

ismailvolkan

dennisrodman

Tatangaa

Gaius Cladius Glaber

sastorir1
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

iPhone 6s - Macbook Air - iPad 2 - iPod Nano 7.Nesil - Apple Watch - Apple Tv 4
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
MacBook
Otomobil
Renault
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
Takım
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.100