Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sefacatal
Gerçek AdSefa Çatal
Doğum Tarihi1 Nisan 1984
Konumİstanbul,Avcılar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Kasım 2009
2. el mesaj sayısı: 78
Son mesaj tarihi: 8 gün önce
Son giriş tarihi: 11 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
APPLE IPHONE 8 / 8 Plus / X - KUTULU KAYITLI/KAYITSIZ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (8 gün önce)
Benden satın aldığınız her hangi bir ürünü İstanbul sınırları içerisinde saat 20:00'dan sonra arzu ettiğiniz yere kapınıza kadar getirebilirim. Fi... Mesaja git »
Tommy Hilfiger Baharlık Mont konusunu başlattı (13 gün önce)
Tommy montumu küçük geldiği için satmak istiyorum. L beden Koltukaltı : 55 cm Yükseklik : 68 cm Montu Türkiye üreticisi Sezer Tekstilin fabrikas... Mesaja git »
Satılık 2017-18 Fenerbahçe Çubuklu Forma 100 tl başlıklı konuyu favorilerine ekledi (15 gün önce)
Kurumsal bir firmadan hediye gelen 2017-2018 sezonu Fenerbahçe çubuklu Large beden formamı 100 tlden satıyorum. Bildiğiniz üzere satışı 169 tldir. For... Mesaja git »
Adidas yağmurluk, puma mont (warmcell) (M-L) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (16 gün önce)
Puma müthiş bir ürün M beden sıfırdır, yağmur için gizlenebilir kapşonu da bulunmakta 249tl Adidas M beden , rengi resimdekinden daha dikkat cekici o... Mesaja git »
Pasaport kayıt hakkında konusunu başlattı (20 gün önce)
Arkadaşlar bu hafta yurt dışından bir telefon gelecek. Benim pasaport kayıt için resimdeki gibi bir uyarı var. Fakat benim giriş tarihim 24.11.2017 Ac... Mesaja git »
* iPhone 6S [ 8/ 8 PLUS] [SIFIR] [ EN UYGUN FİYAT: 1549 TL][KAYIT: 275 TL] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (20 gün önce)
NOT: Konuya cevap yazınca bildirim gelmiyor, sorularınızı özel mesaj yolu ile sorarsanız hızlıca cevap verilecektir. ÖNEMLİ NOT: Elden teslim alınan g... Mesaja git »
S A T I L D I- iPhone 7 Plus 32 GB Siyah 1 aylık sıfır hata başlıklı konuyu favorilerine ekledi (22 gün önce)
iphone 7 Plus 1 aylık 23 ay Apple TR garantili, her zamanki gibi nokta hatasız ve kusursuz cihaz mat siyah renktir. Satmış olduğum cihazlarımın temizl... Mesaja git »
iPhone x kılıf tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Kısmetse yakında x alacağım. Ön tarafına cam koruyucu olarak tavsiyeniz nedir? Nano sıvı kaplama yapanınız var mı?... Mesaja git »
%100 DANA ETİ VE HAFİF ACILI DOĞAL FERMENTE KAYSERİ SUCUĞU-- 60 TL-- başlıklı konuyu favorilerine ekledi (26 gün önce)
% 100 DANA KABURGA VE KOL ETİNDEN DOĞAL FERMENTE USULÜ İLE KAYSERİ SUCUĞU YAPIYORUM TAMAMI DOĞAL EV YAPIMIDIR DOĞAL BAĞIRSAĞA BASILMIŞ PARMAK SUCUKTU... Mesaja git »
Lastik Hakkında Herşey başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Hocam acaba nerden adınız fiyat çok uygun.... Mesaja git »
Arkadaşları

Soickan

Lion_Army

weicell

ismailvolkan

dennisrodman

Tatangaa

Gaius Cladius Glaber

sastorir1
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

iPhone X - Apple Watch - MacBook Air - Apple Tv 4 - iPod 5 . Nesil
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
MacBook
Otomobil
Renault
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
Takım
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125