Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sefacatal
Gerçek AdSefa Çatal
Doğum Tarihi1 Nisan 1984
Konumİstanbul,Avcılar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Kasım 2009
2. el mesaj sayısı: 78
Son mesaj tarihi: 4 sa. önce
Son giriş tarihi: 16 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (4 sa. önce)
Bu maçta Ekicili orta sahayı çok beğendim ben. Vardar vb maçlardaki orta sahasızlık yoktu. Ama bariz biçimde sol beke ihtiyacı var takımın. Birde yede... Mesaja git »
S.a Arkadaşlar Öncelikle Herkese Hayırlı Alışverişler Dilerim. Merhaba Elimde Fazladan Bulunan İPHONE 6 ve 6s Kutusu... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Ekici ilk 11 için daha erken. Dün 45 dk oynayamadı daha.... Mesaja git »
Vestel Servisi Fiyat Onayı Almadı konusunu başlattı (11 gün önce)
Arkadaşlar garantisi bitmiş olan Vestel bir bulaşık makinem arızalanmıştı. Servis gelip götürdü. Bugün de arayıp yarın getirip kuracağız dedi. Bu süre... Mesaja git »
iPad mini 4 16 GB 4G (Apple Türkiye ürünü) başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
fiyat için takip... Mesaja git »
iPad mini 4 16 GB 4G (Apple Türkiye ürünü) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (11 gün önce)
Ürün henüz jelatinindedir, aktive edilmemiştir. İstanbul Küçükyalı'da elden teslim edebilirim, fiyat 1600 TL'dir. Sistem Notu : Bu ilan her türlü yor... Mesaja git »
\\\\\İPAD AİR 2 32 GB WİFİ SİLVER///// Sikver renk Wifi model 32 gb Nokta kusur yok Garantisi VAR(bakıp ... Mesaja git »
İphone 6s Plus 128 gb Yurtiçi 21 Ekime kadar garantili başlıklı konuyu favorilerine ekledi (11 gün önce)
İphone 6s plus 128 gb space grey kozmetik 10 üzerinden 8.5 ekran 10 üzerinden 10 temizliktedir. 21 ekime kadar garantisi devam ediyor. Yurt içi cihazd... Mesaja git »
Turkcell kurban bayramına özel 13 gb bedava internet! başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
05337268170 Gruba ekler misiniz?... Mesaja git »
YENi TOYOTA COROLLA(2013-2016) ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Arkadaşlar herkese iyi forumlar. Mevcut fluence otomatik dizel kullanıyorum. Bayram sonrası Corollaya geçme niyetim var. Siz kullananlardan alırken ş... Mesaja git »
Arkadaşları

Lion_Army

weicell

ismailvolkan

dennisrodman

Tatangaa

Gaius Cladius Glaber

sastorir1
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

iPhone 6s - Macbook Air - iPad 2 - iPod Nano 7.Nesil - Apple Watch - Apple Tv 4
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
MacBook
Otomobil
Renault
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
Takım
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.141