Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
FİKRİM
Gerçek AdFİKRİ EKŞİOĞLU
Doğum Tarihi13 Mayıs 1976
Konumİstanbul,Bahçelievler
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Ağustos 2005
2. el mesaj sayısı: 54
Son mesaj tarihi: 6 yıl önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
LG HB1100 MK Ev Sinema Sistemi -> Genel Konu başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Orijinalden alıntı: FİKRİM merhaba HB1100re kullanıyorum güncelleme var dedi başlattım çok uzun sürdü neyse bitti 5sn sonra kendini kapatacak de... Mesaja git »
LG HB1100 MK Ev Sinema Sistemi -> Genel Konu başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
merhaba HB1100re kullanıyorum güncelleme var dedi başlattım çok uzun sürdü neyse bitti 5sn sonra kendini kapatacak dedi. Kapandı açılmadı bende kendim... Mesaja git »
Netlimiter Donma sesi başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
:((... Mesaja git »
Netlimiter Donma sesi konusunu başlattı (7 yıl önce)
netlimiter ile indirme programının hızını sabitliyorum. fakat 2 pc de de aynı şeyi yapıyor böyle arada mesela 5-10 arasında bilgisayar kitleniyor gibi... Mesaja git »
battlefield 3 ps3 online başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Orijinalden alıntı: spider7 Bende 2 gündür giremiyordum bugün sorunsuz girebildim. inşallah arkadaşım akşam deneyeceğim. gerçi sürekli deni... Mesaja git »
Sorunsuz giriyordum ben 2 gündür hiç giremiyorum kime nereye şikayet edeceğim para verdik oynayamiyoruz... Mesaja git »
DENEYEMEDİM ŞU AN İÇİNDE NİYE BÖYLE OLDU ANLAMADIM NEDENİ NE HERKES GİRİYOR MU... Mesaja git »
bir tek ben mi bu sorunu yaşıyorum oyun psn üzerinden indirildi. Ama 2 gündür server hatası veriyor online oynayamıyorum... Mesaja git »
battlefield 3 ps3 online konusunu başlattı (7 yıl önce)
2 gündür ps3 den online giremiyorum server hatası veriyor başına gelen varmı sebebi nedir.... Mesaja git »
BATTLEFiELD 3 (PS3 ONLİNE & PS3 ANA KONU) - OYUN PS STORE'DA !!! başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Orijinalden alıntı: FİKRİM ps3'de online oynayamıyorum server hatası veriyor nedeni nedir bu konuda bilgisi olan yokmu 2 gündür ps3 den onl... Mesaja git »
Arkadaşları

mehmet328

mj_pelit

lalem2424
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Bayrakları bayrak yapan, üstünde ki kandır, Toprak, eğer uğrunda ölen varsa vatan'dır.

Hakkında
Bilelim ki milli benliğini bilmeyen milletler başka milletlere yem olurlar.
MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.172