Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
nty35
Gerçek AdT YILDIRAN
Doğum Tarihi17 Ağustos ****
Mesleköğrenci
KonumAntalya,Muratpaşa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Kasım 2009
2. el mesaj sayısı: 38
Son mesaj tarihi: 12 sa. önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları13
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Enpara ekpara faiz 0 başlıklı konuya yorum yazdı (12 sa. önce)
işte beklenen dhli ... Mesaja git »
Samsung Galaxy S8'in Windows 10 sürümü çıkabilir başlıklı konuya yorum yazdı (15 sa. önce)
2 senedir elinize samsung almadınız galiba? plastik kasa devri galaxy s6 ile beraber bitti.... Mesaja git »
Yeni Opel Astra K (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
merhabalar. aracım dizel otomatik dynamic model. haziran 2016da aldık ama sanırım üretim tarihi mart 2016. 9300km'de ve yağ göstergesi yüzde 15... Mesaja git »
Cumhurbaşkanı: 17 Nisan’da milletimize bir müjdemiz var başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
çok güzel söylemişsiniZ... Mesaja git »
SEK SÜT """1.99""" başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
bilimsel veri sunablir misiniz bu konuda? merak ediyorum yanlış anlamayın lütfen. çünkü benim bildiğim o sütleri tencerede vs kaynatmadan içmiyors... Mesaja git »
VODAFONE FREEZONE YENİ TARİFELER ( ESKİ YENİ ABONELERE AÇIK) başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
banada şu 1000 1000 6 gb 25 tl mesajı gelmişti de iyi ki buraya uğramadan atlamamışım. 3+3 olayı çok saçma. gece zaten evde oluyom wifi var. bana 6 gb... Mesaja git »
Fiyat / Performans odaklı sistem önerisi [Nisan 2017] başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
fiyat performans sistemler 3682 tl olmuş. üstelik daha bunun monitörü var klavyesi mouse'u var hoparlörü var... maaşlar aynı fiyatlar ise uçmuş.. ülke... Mesaja git »
kesinlikle katılıyorum. eskiden insanlar telefonunu 3-4 yıl kullanırdı. şimdi max 2 sene sonra yeniliyorlar. eski telefonlar bir şekilde geri dönüşüm... Mesaja git »
Referandum 2017 uygulamaları mobil mağazalarda yer aldı başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
dediklerin tamamen ırkçılık üzerine kurulu. milliyetçi kesimden oy toplamak için hdp üzerinden vurmaya çalışmışsın insanları. orta doğuda tek adam r... Mesaja git »
Samsung Galaxy S8 canlı yayını | Simultane tercüman eşliğinde başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
evet onun yerinin değişmesi radikal bi karar oldu ama sırf bu yüzden almayan sayısı, bence de dediğiniz gibi binleri geçmez. insanlar artık böyle küçü... Mesaja git »
Arkadaşları

KoMiKaZe

skyw@lker

Croesus

kocausta*

atomsoup

Oppsional

cwr

John Constantine

vazzie

gladyo38

yeni bir üye daha

oquzhan54

arno.mdr
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: [SATILIK] bethesda collection-tüm bethesda oyunları (skyrim hariç hepsi var)
Alıcı: Coming
Tarih: 26 Aralık 2012; 21:21:23
Yorum
ilgili ve güvenilir arkadaş tesekkürler
İmza
Intel Core i5 4670K ** MSI Z87-G43 GAMING ** ASUS GTX 770 ** GSKİLL 8GB (2x4GB) RipjawsX 1866MHz ** XIGMATEK ASSASIN TAURO 80PLUS 700W ** Crucial M500 240GB SSD ** Seagate 3.5" 1TB Barracuda ** PHILIPS 227E4LHAB/00 LED montör
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Mobil cihaz
Samsung Galaxy S III
Operatör
Türk Telekom
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PC
Takım
Fenerbahçe
Steam
nty35
TV
LG 32LS5600
Ses Sistemi
Logitech
Tablet
Lenovo K1
Notebook
Acer
İşlemci
Intel
Anakart
MSI
Sabit Disk
Seagate
Ekran Kartı
Asus
Modem
TP-Link

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.156