Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
nty35
Gerçek AdT YILDIRAN
Doğum Tarihi17 Ağustos ****
Mesleköğrenci
KonumAntalya,Muratpaşa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Kasım 2009
2. el mesaj sayısı: 38
Son mesaj tarihi: 8 gün önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları13
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
kalsaydı lens çok önemli bir transferimiz olacaktı. iyi bir orta saha ile lens'i izlemek isterdim. kısmet değilmiş. dirar çöp çıkmaz umarım. ilk kez d... Mesaja git »
Electronic Arts A Way Out'u Duyurdu başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
sadece split screen olmıcak demi yanlış anlamadım umarım :D iki ayrı pc üzerinden de oynanabilir sanıyorum portal 2 gibi... Mesaja git »
Philips dvd player 50₺ işine yarayan olabilir başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
dvd player satarak değirmen dönmez hocam uğraşmaya değmez... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
sahilin eski formu diye bir şey yok. salih hiç bir zaman üst üste iyi maçlar çıkaramadı . Fenerbahçe için yeterli değil artık bunu ne zaman anlayacak... Mesaja git »
“Samsung ve LG’nin hamleleri iPhone 8 için” başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
ekrem iphone'u nasıl daha çok övebilirm derken eli ayağına dolaşmış yine yılların eskitemediği apple fanboyu... Mesaja git »
Dünyanın en büyük yüzen solar tesisi Çin'de kuruldu başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
aynen ben de onu düşünmüştüm. dünyadaki oksijen sentezinin yaklaşık %70'ini okyanus ve deniz altındaki su altı canlıları gerçekleştiriyor. böyle gi... Mesaja git »
Otomobilde yeni zam kapıda: 1500-1600cc araçları kapsıyor başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
zamları yapanlara oy verenlerin büyük bir çoğunluğu zaten hayatları boyunca ( ne yazık ki) sıfır otomabil alamayacak kitle olduğu için, biz yine burda... Mesaja git »
Colgate Diş macunu Max Beyazlık 9.95₺ | KARGO BEDAVA başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
neden böyle ucuzlamış ki son kullanma tarihi mi yaklaşmış acaba... Mesaja git »
Madenciler hücum etti, Radeon RX 580 stokları tükendi başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
güzel bilgiler hocam... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
hocam Salihi yazaraktan sezonu yine başlamadan bitirttniz bize. salihin bu sene çoğu maçını izlemedim. maaelesef Fenerbahçe için yetersiz. mevcut kad... Mesaja git »
Arkadaşları

KoMiKaZe

skyw@lker

Croesus

kocausta*

atomsoup

Oppsional

cwr

John Constantine

vazzie

gladyo38

yeni bir üye daha

oquzhan54

arno.mdr
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: [SATILIK] bethesda collection-tüm bethesda oyunları (skyrim hariç hepsi var)
Alıcı: Coming
Tarih: 26 Aralık 2012; 21:21:23
Yorum
ilgili ve güvenilir arkadaş tesekkürler
İmza
Intel Core i5 4670K ** MSI Z87-G43 GAMING ** ASUS GTX 770 ** GSKİLL 8GB (2x4GB) RipjawsX 1866MHz ** XIGMATEK ASSASIN TAURO 80PLUS 700W ** Crucial M500 240GB SSD ** Seagate 3.5" 1TB Barracuda ** PHILIPS 227E4LHAB/00 LED montör
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Mobil cihaz
Samsung Galaxy S III
Operatör
Türk Telekom
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PC
Takım
Fenerbahçe
Steam
nty35
TV
LG 32LS5600
Ses Sistemi
Logitech
Tablet
Lenovo K1
Notebook
Acer
İşlemci
Intel
Anakart
MSI
Sabit Disk
Seagate
Ekran Kartı
Asus
Modem
TP-Link

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
3.469