Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
nty35
Gerçek AdT YILDIRAN
Doğum Tarihi17 Ağustos ****
Mesleköğrenci
KonumAntalya,Muratpaşa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Kasım 2009
2. el mesaj sayısı: 39
Son mesaj tarihi: 4 sa. önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları13
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
🔴 Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP 🔴 başlıklı konuya yorum yazdı (4 sa. önce)
arkadaşlar istanbul fatih civarı için adsl 16 mbit sınırsız yani 52 liralık pakete başvurucam. 6 ay söze aktivasyon ücreti yok eyvallah ama bina içi k... Mesaja git »
hocam ben sıfırdan internet bağlatacağım yeni taşınacağım eve. altyapı sitelerinden baktım fiber falan yok zaten de hız olarak 36 mbps'ye kadar destek... Mesaja git »
Netflix Kardeşliği Ana Konu - (Netflix grup kurmak isteyenlere özel) başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
4k netflix için grup arıyorum.... Mesaja git »
VODAFONE GİZLİ TARİFE VE PAKETLER 2018 [SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR] başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
hocam sitesinde buldum. faturasız için de 1 haftalık yazıyor... Mesaja git »
VODAFONE GİZLİ TARİFE VE PAKETLER 2018 [SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR] başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
esnek 12 tarifesine geçmeyi düşünüyorum. (6+6 gb net veriyor.) 39 tl görünüyor. şu an mevcut mega yeni tarifesindeyim, 3 gb var tarifemde ve doldur ya... Mesaja git »
Turkcell Lifecell 6gb+750dk+100sms 34 TL (faturalı-aşım yok) başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
vodafone da hep o uyanıklığı yapıyor şimdi. gece 4 diyor. bana internet gündüz lazım gece zaten wifi oluyor evde... Mesaja git »
FACETUNE Ücretsiz Oldu (Android) başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
adobe firmasına ait aviary isimli fotoğraf düzenleme uygulamasını da tavsiye ederim... Mesaja git »
Turkcell Lifecell 6gb+750dk+100sms 34 TL (faturalı-aşım yok) başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
vodafoneda hangi tarifr hocam o?... Mesaja git »
hocam 64 bit için bir link de ben alabilir miyim... Mesaja git »
1 TB Bulut Depolama + Office 365 (56 TL Yıllık) başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
gizlilik sözleşmesinde yazıyodu one drive business için size hesabı sağlayan yetkili kurum içeriklerinize ulaşabilir diye. zaten mantıken mesela siz b... Mesaja git »
Arkadaşları

KoMiKaZe

skyw@lker

Croesus

kocausta*

atomsoup

Oppsional

cwr

John Constantine

vazzie

gladyo38

yeni bir üye daha

oquzhan54

arno.mdr
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: [SATILIK] bethesda collection-tüm bethesda oyunları (skyrim hariç hepsi var)
Alıcı: Coming
Tarih: 26 Aralık 2012; 21:21:23
Yorum
ilgili ve güvenilir arkadaş tesekkürler
İmza
Intel Core i5 4670K ** MSI Z87-G43 GAMING ** ASUS GTX 770 ** GSKİLL 8GB (2x4GB) RipjawsX 1866MHz ** XIGMATEK ASSASIN TAURO 80PLUS 700W ** Crucial M500 240GB SSD ** Seagate 3.5" 1TB Barracuda ** PHILIPS 227E4LHAB/00 LED montör
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Mobil cihaz
Samsung Galaxy S III
Operatör
Türk Telekom
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PC
Takım
Fenerbahçe
Steam
nty35
TV
LG 32LS5600
Ses Sistemi
Logitech
Tablet
Lenovo K1
Notebook
Acer
İşlemci
Intel
Anakart
MSI
Sabit Disk
Seagate
Ekran Kartı
Asus
Modem
TP-Link

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125