Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
thom yorke
Gerçek AdCem Kokat
Doğum Tarihi12 Aralık ****
Konumİstanbul,Avcılar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Kasım 2009
2. el mesaj sayısı: 41
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
TP LİNK TD-W9970 VDSL MODEM 33 AY GARANTİLİ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 gün önce)
TP LİNK TD-W9970 VDSL MODEM SATILIKTIR.3 AY ÖNCE ALINMIŞTIR.FULL KUTU VE FATURASI İLE BERABER VERİLECEKTİR.BOŞA ÇIKTIĞI İÇİN SATILIKTIR.36 AY GARANTİL... Mesaja git »
[Satılık] Asus RT-N12 Router başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 gün önce)
ASUS RT-N12 ROUTER Ürün 17.8.2016 tarihinde Hepsiburada'dan alınmıştır, Fatura ve kutu içeri durmaktadır. İstenilen fiyat 90 TL'dir. Havale, ... Mesaja git »
AIRTIES AIR 5760 - 4920 başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 gün önce)
AIR 5760 4 PORTLU 1600 MBPS KABLOSUZ USB HOST TORRENT VDSL ADSL MODEM FULL KUTU SEKILDE 220 TL-... Mesaja git »
[Alınık] Asus DSL-N16, Airties 5760 konusunu başlattı (6 gün önce)
Garantili ve faturalı olması tercihimdir. PM ile iletişime geçebilirsiniz.... Mesaja git »
Bilgisayar & Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
İlgilenenler için; Adore Max Office Racing stokta arkadaşlar. Benim gibi uzun süredir bekleyenler varsa kaçırmasın.... Mesaja git »
TTNET 100 gb akn 60 tl yapma formulü (Taahhütü bitenler için) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (7 ay önce)
Ben de bildiğim bir şeyi yazayım. İnternette araştırmalarım sonucunda öğrenmiştim. Eğer TTNet'den Türk Telekom altyapısını kullanan başka bir şirkete ... Mesaja git »
Merhaba, HDD arşiv (film) amaçlı kullanılmıştır, elektriğe bağlı olarak çok fazla çalışmamıştır. Tercihen İstanbul içi elden teslim, İstanbul dış... Mesaja git »
ALINIK 3 TB+ HDD konusunu başlattı (8 ay önce)
Merhaba, garantili, faturalı en az 3 TB 7200 rpm WD ya da Seagete dahili hdd arıyorum. İstanbul içi elden teslim alabilirim.... Mesaja git »
[SATILIK] WD Elements 2TB 3.5'' Taşınabilir Disk konusunu başlattı (11 ay önce)
Merhaba, HDD arşiv (film) amaçlı kullanılmıştır, elektriğe bağlı olarak çok fazla çalışmamıştır. Tercihen İstanbul içi elden teslim, İstanbul dış... Mesaja git »
35.000 TL'ye kadar araç tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
@nosascomp, cevabınız için teşekkürler. Renault düşünmüyoruz.... Mesaja git »
Arkadaşları

said007
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.076