Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
thom yorke
Gerçek AdCem Kokat
Doğum Tarihi12 Aralık ****
Konumİstanbul,Avcılar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Kasım 2009
2. el mesaj sayısı: 60
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 16 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
TurkNet Destek Burada başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Merhaba, upload hızılarıyla ilgili bir mesaj gönderdim size, kolay gelsin.... Mesaja git »
Yeni Alınan Monitörde Sorun başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Va panel hocam, isin ilginc yani karsidan bakinca belli oluyor, yandan bakinca gorunmuyor. Umarim yeni gelen sorunsuz olur.... Mesaja git »
Yeni Alınan Curved Ekranda Sorun konusunu başlattı (12 gün önce)
Merhaba arkadaşlar, yeni aldığım MSI Optix MAG27CQ model monitörde sadece iki renkte gözlemleyebildiğim bir sorun var. Hdmi kablo ile onboard bağlanıy... Mesaja git »
Yeni Alınan Monitörde Sorun konusunu başlattı (12 gün önce)
Merhaba arkadaşlar, yeni aldığım MSI Optix MAG27CQ monitörde sadece iki renkte gözlemleyebildiğim bir sorun var. Hdmi kablo ile onboard bağlanıyorum. ... Mesaja git »
Alınık Hepsiburada indirim çeki konusunu başlattı (13 gün önce)
Alınacak ürün 2324 TL'dir. Min. %10 inidirm çeki arıyorum.... Mesaja git »
arkadaşlar nzxt 340 kasaya sahibim kraken x62 sıvı sogutucu alacağım aynen bu ss deki gibi olacak. tek farkı ben üstteki fanı da içeri üflesin diye ko... Mesaja git »
NZXT Kraken X42/X52/X62/X72 AIO Sıvı Soğutma başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Amazon'dan aldığımızda ileride bir sorun yaşadığımızda garanti süreci nasıl işliyor? Garanti süresi kaç yıl?... Mesaja git »
i7 8700k ile Aerocool Verkho 4 Kullanımı başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Hocam ben de siparişini verdim ama sonradan soğutmada yetersiz kalabileceğini düşündüm, 8700k cok isinan bir islemci. Fan kağit üzerinde fena değil am... Mesaja git »
i7 8700k ile Aerocool Verkho 4 Kullanımı konusunu başlattı (25 gün önce)
Merhaba arkadaşlar, Aerocool Verkho 4 normal kullanımda i7 8700k'ya yeterli olur mu? Olmaz ise max. 250 TL'ye kadar başka tavsiyelere de açığım.... Mesaja git »
Alınık i5 8600k veya i7 8700k konusunu başlattı (25 gün önce)
Sıfır ya da ikinci el olması farketmez, uygun fiyatlı olması tercihimdir.... Mesaja git »
Arkadaşları

said007
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SATILIK Sistem AMD 8320 / GTX760 / GSKILL 8GB Ram / 120GB SSD
Alıcı: Moussa
Tarih: 30 Ağustos 2017; 7:43:12
Yorum
Teşekkürler.. Güzel alışveriş, güvenli satıcı..
İmza

Sistem ve Tercihleri
ISS
TurkNet

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.152