Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Lasthannibal
Gerçek AdFenasi Kerim
Konumİstanbul, Küçükçekmece
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Kasım 2009
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 11 sa. önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Regal Tv 48R6520F 48 1459 ₺ oldu başlıklı konuya yorum yazdı (11 sa. önce)
Alan arkadaslar memnun mu acaba fiyati gene 1400 e dusmus ve world e 100 tl de puani var.... Mesaja git »
Carrefour - Personel Özel İndirimi - (Herkes faydalanabilir) başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Afyon da yardımcı oldular.Bu günde son gün galiba bir liste oluşturup tekrar gideceğim.Haber veren arkadaşa teşekkürler...... Mesaja git »
Carrefour - Personel Özel İndirimi - (Herkes faydalanabilir) başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Suan carrefour dayim kod konusunda ozelden yardimci olan arkadas olursa cok makbule gececek.... Mesaja git »
JUST SNAP CARREFOUR DA YEDİGÜN KAMPANYASI!! başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Referans kodu istemek neden yasak acaba? Fazladan bilet kazalıyor sonuçta her iki kişi içinde win-win durumu söz konusu değil mi?... Mesaja git »
Bu matkabi bimde gordum biraz once .Basit ev kullanicisina yetermi acaba? Bunu uygun ucla tornavida olarak kullanabilir miyim ?... Mesaja git »
Alsam mi acaba hanim iyi bir tane al diye basimin etini yiyip duruyor.Evde iki tane dikey supurge var onlari cekis gucleri zayif diye begenmiyor.... Mesaja git »
e-Turuncu Hesap ile 1 yıl boyunca güncel hoşgeldin faizi (%13.75) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Peki bu şekilde calisan yüksek faizli başka banka var mı hocam.E turuncunun sistemi hoşuma gidiyordu sürekli para ekliyorum veya çekiyorum ve faiz etk... Mesaja git »
e-Turuncu Hesap ile 1 yıl boyunca güncel hoşgeldin faizi (%13.75) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Peki bu şekilde calisan yüksek faizli başka banka var mı hocam.E turuncunun sistemi hoşuma gidiyordu sürekli para ekliyorum veya çekiyorum ve faiz etk... Mesaja git »
Benim e turuncu hesaptaki faiz orani %9 a dusmus 1 yil dolmus galiba. Mevcut hesabimi kapatip yeni hesap acsam gene hos geldin faizi olur mu yada bu s... Mesaja git »
A101 19 EKİM 2017 Aldın Aldın İndirimleri başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Cevap için teşekkürler.Evet bende xiaomi istiyorum ama mutlaka samsung olmalı ve ithalatçı garantili istemiyor.Yoksa bana kalsa redmi 4x daha mantıklı... Mesaja git »
Arkadaşları

gozdeacıkparfum
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Homo homini lupus.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094