Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Lasthannibal
Gerçek AdFenasi Kerim
Konumİstanbul, Küçükçekmece
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Kasım 2009
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 27 gün önce
Son giriş tarihi: 12 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Gold dan 100 tl kupon 200 tl alt limitli Saat de gecerli başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Banada geldi.... Mesaja git »
Bölgesel mi acaba, başka alan oldu mu farklı yerlerden ? Geçenlerde bir şube de vardı, akşam deneyeyim düşerse buraya da yazarım.... Mesaja git »
Uygun Fiyatlı Cinemaximum Biletleri konusunu başlattı (29 gün önce)
STOK GÜNCELLEME: 1 ADET 3D FİLMLERDE GEÇERLİ KOD KALMIŞTIR.YETİŞEN ALIR CİNEMAXİMUM 2D filmler için sinema bileti kodu 7TL ++ Bilet Kodu 30 Ağustos 20... Mesaja git »
TV TAVSİYESİ Arayanlar Okumadan Geçmeyin... başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
32'' veya 39'' uygun fiyatlı, görüntüsü iyi, marka farketmez led tv önerisine ihtiyacım var. Smarta falan gerek yok dahili uydu alıcısı olsun yeter.... Mesaja git »
Akıllı TV satın alma rehberi: 2500TL altına en başarılı modeller başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
32'' veya 39'' uygun fiyatlı, görüntüsü iyi, marka farketmez led tv önerisine ihtiyacım var. Smarta falan gerek yok dahili uydu alıcısı olsun yeter.... Mesaja git »
Ilık fırsat sehpa başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ürünler geldi mi acaba ? ben de almayı düşünüyorum. Geldiyse memnun musunuz? Kurulumu basit mi?... Mesaja git »
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Cevap için Teşekkürler.Aslında ben kendim öneri olarak, hediyem karta yükleseniz olmaz mı dedim, kabul etmediler, iade alırız sadece dediler.Ben de üs... Mesaja git »
Dün biriken moneyleri paşabahçe kampanya ürünlerinde kullanmak istedim ama kasiyer bu kampanyada money kullanmanıza sistem izin vermiyor dedi.Birkaç k... Mesaja git »
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Cevap icin tesekkurler...... Mesaja git »
Cevap icin tesekkurler...... Mesaja git »
Arkadaşları

gozdeacıkparfum
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Homo homini lupus.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.186