Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Lasthannibal
Gerçek AdFenasi Kerim
Konumİstanbul, Küçükçekmece
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Kasım 2009
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
A101 19 EKİM 2017 Aldın Aldın İndirimleri başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Cevap için teşekkürler.Evet bende xiaomi istiyorum ama mutlaka samsung olmalı ve ithalatçı garantili istemiyor.Yoksa bana kalsa redmi 4x daha mantıklı... Mesaja git »
A101 19 EKİM 2017 Aldın Aldın İndirimleri başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Cep telefonu nasıl arkadaşlar? Annem için soruyorum.Onun için yeterli midir acaba aynı telefon internette 770 tl olarak gözüküyor.... Mesaja git »
Yemeksepeti 30 harca, 30 maximum puan kazan başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bende cikmiyor o kisim kaldirip tekrar yukliyeyim bari uygulamayi.... Mesaja git »
Yemeksepeti 30 harca, 30 maximum puan kazan başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Maximum mobil uygulamasini karistirdim ama yemek sepetinden siparis vermeyi bulamadim.Kampanyalar kisminda yemek sepeti kismini sectim sag ustteki kon... Mesaja git »
[:\-][:\-]... Mesaja git »
2017 f/p Tatil Fırsatları (Ana Konu) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Merhaba arkadaşlar.Bende tatil için araştırma yaparken bu konuyu inceledim ancak burada tavsiye edilen oteller açıkcası benim bütcemin üzerindeydi.Ben... Mesaja git »
Gold dan 100 tl kupon 200 tl alt limitli Saat de gecerli başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Banada geldi.... Mesaja git »
Bölgesel mi acaba, başka alan oldu mu farklı yerlerden ? Geçenlerde bir şube de vardı, akşam deneyeyim düşerse buraya da yazarım.... Mesaja git »
Uygun Fiyatlı Cinemaximum Biletleri konusunu başlattı (3 ay önce)
STOK GÜNCELLEME: 1 ADET 3D FİLMLERDE GEÇERLİ KOD KALMIŞTIR.YETİŞEN ALIR CİNEMAXİMUM 2D filmler için sinema bileti kodu 7TL ++ Bilet Kodu 30 Ağustos 20... Mesaja git »
TV TAVSİYESİ Arayanlar Okumadan Geçmeyin... başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
32'' veya 39'' uygun fiyatlı, görüntüsü iyi, marka farketmez led tv önerisine ihtiyacım var. Smarta falan gerek yok dahili uydu alıcısı olsun yeter.... Mesaja git »
Arkadaşları

gozdeacıkparfum
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Homo homini lupus.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.096