Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Lasthannibal
Gerçek AdFenasi Kerim
Konumİstanbul, Küçükçekmece
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Kasım 2009
2. el mesaj sayısı: 9
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 22 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Cevap için Teşekkürler.Aslında ben kendim öneri olarak, hediyem karta yükleseniz olmaz mı dedim, kabul etmediler, iade alırız sadece dediler.Ben de üs... Mesaja git »
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Dün biriken moneyleri paşabahçe kampanya ürünlerinde kullanmak istedim ama kasiyer bu kampanyada money kullanmanıza sistem izin vermiyor dedi.Birkaç k... Mesaja git »
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (13 gün önce)
Cevap icin tesekkurler...... Mesaja git »
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Cevap icin tesekkurler...... Mesaja git »
58 kusur gunes kremi, 30 kusurda bayram sekeri aldim.17 tl lik kismi moneyden gecti.... Mesaja git »
Biraz once gunes koruyucu ve bayram sekeri moneylerinden yararlanmak icin alis veris yaptim kasiyere kredi kartinin icindeki puani da kullanmasini soy... Mesaja git »
✅ 1-15 haziran gittigidiyor Worldcard 100 worldpuan cüzdan ile başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Ben de dun telefon siparisimi verdim.30 tl BKM indirimi hemen dustu world puan da yatar mutlaka.Yatmamasi icin bir sebep yok bence.... Mesaja git »
Gittigidiyor Mobilde BKM Express ile 30TL İndirim başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Gittigidiyor Mobilde BKM Express ile 30TL İndirim başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Cep telefonu alacaktım.Alacağım telefona %5 indirim yansıtılmış (kazananlar kulübü indirimi olabilir) bunu görünce kombo yapayım dedim.%5 indirim + wo... Mesaja git »
Torku 1000 Gr tereyağı 21.90 Ankara Cebeci Carrefour başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Afyonkarahisar Carrefourda da ayni fiyat.... Mesaja git »
Arkadaşları

gozdeacıkparfum
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Homo homini lupus.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.063