Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Lasthannibal
Gerçek AdFenasi Kerim
Konumİstanbul, Küçükçekmece
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Kasım 2009
2. el mesaj sayısı: 14
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 13 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Yemek Siparişi Ne Yerim Uygulaması 10 tl İndirim başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Her ilde var mi acaba ?... Mesaja git »
FATURASIZDAN FATURALIYA-TT-10 GB-1000 DK-1000 SMS=29 TL başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Musteri hizmetlerini arayip faturasiz hatta gecmek istiyorum diye soyleyin.Onlar 3 gun sonra ariyorlar neden faturasiz hatta gecmek istiyorsunuz diye ... Mesaja git »
bim 12 Jant Bisiklet 89 TL başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
5 yasindaki cocuk icin kucuk kalir bu hocam 16 jant bakabilirsiniz.... Mesaja git »
FATURASIZDAN FATURALIYA-TT-10 GB-1000 DK-1000 SMS=29 TL başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Faturalı hattımın tahutu bitecekti güzel bir teklif sunmadılar bende faturasız hatta geçmek için talep oluşturdum.3 gün sonra aradılar ve 1000 dk her ... Mesaja git »
CEPTETEB ile Gittigidiyorda %20 İndirim başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Martın 19 unda gittigidiyordan bkm exprese tanımladığım cebteteb banka kartımla alış veriş yapmıştım bana hala yatmamış.Müşteri temsilcisini arayacağı... Mesaja git »
Cardfinans Şimdiki Faturalar Çok Değerli! 90 TL'ye varan Para Puan! başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Yukarıda yazmıyor, acaba kredi kartına faturaları tanımlasam her ödemede ücret alırlar mı?... Mesaja git »
FATURASIZDAN FATURALIYA-TT-10 GB-1000 DK-1000 SMS=29 TL başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
05079854933 numaralı telefondan aradılar ve 1000 dk 1000 sms 8 gb internet için vergiler dahil 31 tl önerdiler kabul etmedim. Tahütüm bitiyor.Aynı tar... Mesaja git »
😈😈😈2018 TIP Bayramına özel 100 tl ye varan ParaPUAN başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Geçen sene sms olarak haber vermişti ve %10 veriyordu.Bu sefer sms göndermediler. Yukarıdaki numaraya gönderdim ama cevap gelmedi şuana kadar.... Mesaja git »
migros sanalmarket 28 ilde alt limitsiz 10 TL indirim başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bedava ürün olmuyor.Her şekilde 60 tl ye tamamlamanız lazım... Mesaja git »
GG Yeni Çek Dalgası 150/50 vb... KOMBO+KOMBO başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Gelse sasardim zaten...... Mesaja git »
Arkadaşları

gozdeacıkparfum
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Homo homini lupus.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109