Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ewwliya
Gerçek AdFaik Severoğlu
Doğum Tarihi1 Ekim ****
KonumGaziantep,Şahinbey
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Kasım 2009
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: bir ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
merhaba gece fotoğraf çekerken böyle sorunla karşılaşıyorum aynı sorun dışarda fotoğraf çekerken de mevcut mesela araçların lambaları parıl parlıyor... Mesaja git »
Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Mi6 alın hocam mi6 daha mantıklı bir cihaz... Mesaja git »
Xiaomi Mi Note 3 (SICAK FIRSATLAR) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
1525 e nasıl aldınız ben de dusunuyorum migrostan almayı?... Mesaja git »
General Mobile 4g kullanıyordum onda bile video izlerken renkler falan canlıydı ancak bu telefonun öyle değil sanki ekran tozlu gibi renkl soluk... Mesaja git »
Merhaba cihazın ekran kalitesi sizce nasıl ? Bana biraz soluk geliyor YouTube 'da falan video izlerken renkler soluk gibi sizde de böyle mi ?... Mesaja git »
Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Merhaba ben de mi note 3 aldım bu kervana katıldım... Kafama takılan bir şey var bu telefonun arka kamerası söylenildiği gibi çok iyi değil acaba b... Mesaja git »
iphone arkasındaki semboller yok!! başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 ay önce)
Bazı telefonlarda yazıların altındaki semboller yok? Bunun sebebi nedir bilgisi olan var mı arkadaşlar?... Mesaja git »
Çay Gurmesinden Özel Tavsiyeler Karışımlar !!! başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
KOMBİ ARIZALARI BURAYA başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Teşekkürler...... Mesaja git »
KOMBİ ARIZALARI BURAYA başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Kendi başıma yapabilme şansım var mı acaba şu an servis çağıramiyorum da?... Mesaja git »
Arkadaşları

BlackKhan

UPDOWN BX
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
SDÜ - EKO
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Packard Bell ME35
Hakkında
244a424fff208c328833b9671273a51f8.jpg

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.109