Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
enginemre01
Gerçek Ademre engin
Meslek.........
KonumAdana,Seyhan
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Kasım 2009
2. el mesaj sayısı: 131
Son mesaj tarihi: 11 sa. önce
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
3999₺ | PHILIPS 65PUS6121 65'' SMART LED TV (VATAN) başlıklı konuya yorum yazdı (11 sa. önce)
anlayan arkadaşlardan bir ricam var bu tv ile Sharp LC-60UQ10 bu tv arasında hangisini tercih etmeliyiz neden teşekkür ederim cevaplar için.... Mesaja git »
Alev Alev! Crocs terlikler sepette %50 (69-90 TL) başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
arkadaşlar eşime ve kendime birer adet aldım fakat inanılmaz terletiyor ayağı, içinde ayağım durmadı kayıyor yürürken... Mesaja git »
Lacoste %50 indirim başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
hocam aslında çocukken ayakkabı dükkanımız vardı belki bende oradan hastalık kaldı bilemiyorum ... Mesaja git »
Lacoste %50 indirim başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Arkadaşlar ben ayakkabı alımı konusunda biraz abartanlardanım 12 tane lacoste kullandım bu zamana kadar ortalama 3-4 ay sonra hepsi dağıldı tabandan a... Mesaja git »
hocam sipariş iptl edildi ikimizinde kısmetinde yokmuş ... Mesaja git »
teşekkür ederim hocam benim elimde kaldı ... Mesaja git »
SPORTINSTREET'TE TEK FİYAT KAMPANYASI (89-99-109-119 TL) başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
ayakkabı kaliteli ve güzel bence her yerde en düşük 200 civarı zaten 120 tl iyi fiyattı aslında ama kısmet değilmiş şimdi iadede çok sıkıntı yaşayan... Mesaja git »
SPORTINSTREET'TE TEK FİYAT KAMPANYASI (89-99-109-119 TL) başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
aynen bir daha alışveriş yaparsam 46 söylemeyi düşünüyorum ... Mesaja git »
aynı ayakkabıyı aldım bende 45 istedim 44 geldi ... Mesaja git »
45 numara asics aldım 44 geldi şimdi iade ile uğraşacağım.....[:\-]... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Hyundai İ30
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Takım
Beşiktaş
TV
SHARP, LG
Klima
Klima BOSH-FRANKE
Ses Sistemi
Ses Sistemi PHİLİPS-LG
Tablet
İPAD
Notebook
Toshiba
Motosiklet
Honda PCX125
Kulaklık - Amfi
Beats Audio

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.064