Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
enginemre01
Gerçek Ademre engin
Meslek.........
KonumAdana,Seyhan
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Kasım 2009
2. el mesaj sayısı: 131
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Arkadaşlar kargoya verilmeyen var mı aranızda benim ürünü hala kargolamadılar... Mesaja git »
bende 1,9 lt olandan aldım çok kullanacağım bir ürün değil ama arabayla gezerken adana sıcağında suyu 4-5 saat soğuk tutsa süper olur sürekli yeni su ... Mesaja git »
Enpara.com size 50 TL'lik bir jest yaptı! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
adana optimum toyzzshop da sıkıntısız kullandım arkadaşlar... Mesaja git »
Hp 250 G6 İ5-7200U 4G 500G 2Gvga 15.6" DOS 1XN35EA NOTEBOOK 1969 TL başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
https://m.n11.com/lenovo-v510-80wq024mtx-i5-7200-156-4g-1t128ssd-2g-dos-P216193744 Arkadaşlar dün bende bunu aldım ama mantıklı mı sizce 200 çek ve... Mesaja git »
〽️⛔⛔〽️ANA KONU HEPSİBURADA efsane cuma başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
http://www.hepsiburada.com/casper-f600-7200-4t05x-g-intel-core-i5-7200u-4gb-1tb-freedos-15-6-tasinabilir-bilgisayar-pm-HB0000086S8K Alınır mı arkad... Mesaja git »
2000 ve altı düşünüyorum ama çok avantajlı bir ürün çıkarsa 2500 e çıkabilirim hocam... Mesaja git »
Arkadaşlar laptop ihtiyacım var tavsiye edebileceğiniz model var mı sepete atıp bekleyeyim bende bari... Mesaja git »
GOLD.COM.TR DE 300TL SAAT ALIŞVERİŞLERİNDE 200 TL İNDİRİM başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Arkadaşlar aldığım saat sorunsuz ulaştı elime MICHAEL KORS MK8377 287 tl ye gelmiş oldu sorun yaşayan arkadaşlarda çözer inş biran önce... Mesaja git »
GOLD.COM.TR DE 300TL SAAT ALIŞVERİŞLERİNDE 200 TL İNDİRİM başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Altın rengi vardı aldıklarım arasında fiyat olarak çok uyguna geldi ama sıkıntı şu oldu 5 saatin 3 tanesi istediğim model değilde rasgele olarak gönd... Mesaja git »
arkadaşlar kendi deneyimimi paylaşayım bende... daha önceki kampanyada temmuz ayı sanırım metal ch marka saatlerde çok güzel indirim vardı toplam 5 a... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Volkswagen
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Takım
Beşiktaş
TV
SHARP, LG
Klima
Klima BOSH-FRANKE
Ses Sistemi
Ses Sistemi PHİLİPS-LG
Tablet
İPAD
Notebook
Toshiba
Motosiklet
Honda PCX125
Kulaklık - Amfi
Beats Audio

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078