Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
enginemre01
Gerçek Ademre engin
Meslek.........
KonumAdana,Seyhan
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Kasım 2009
2. el mesaj sayısı: 131
Son mesaj tarihi: 29 gün önce
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
GOLD.COM.TR DE 300TL SAAT ALIŞVERİŞLERİNDE 200 TL İNDİRİM başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Arkadaşlar aldığım saat sorunsuz ulaştı elime MICHAEL KORS MK8377 287 tl ye gelmiş oldu sorun yaşayan arkadaşlarda çözer inş biran önce... Mesaja git »
GOLD.COM.TR DE 300TL SAAT ALIŞVERİŞLERİNDE 200 TL İNDİRİM başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Altın rengi vardı aldıklarım arasında fiyat olarak çok uyguna geldi ama sıkıntı şu oldu 5 saatin 3 tanesi istediğim model değilde rasgele olarak gönd... Mesaja git »
GOLD.COM.TR DE 300TL SAAT ALIŞVERİŞLERİNDE 200 TL İNDİRİM başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
arkadaşlar kendi deneyimimi paylaşayım bende... daha önceki kampanyada temmuz ayı sanırım metal ch marka saatlerde çok güzel indirim vardı toplam 5 a... Mesaja git »
Skechers Ayakkabılarda Net %60 İndirim başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Aynı ürünü aldım defolu olduğu için iptal edeceklerini söylediler bu şekilde gönderemezlermiş kabul etmediğimi söyledim temin edin lütfen dedim bakalı... Mesaja git »
magzter üyeliği - yıllık 28.95 TL başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
merhaba arkadaşlar 1 kişi de benim için yer varsa katılabilirim... Mesaja git »
Star Wars Sw Black Series Araç B3929 D&R içerir. başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
8 adet almıştım 6 sı farklı 6 ve 8 den 2 şer tane geldi ben memnun kaldım... Mesaja git »
Star Wars Sw Black Series Araç B3929 D&R içerir. başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Farklı model yollarlar diye düşünerek 8 adet aldım bende kargoda şu an yarın ulaşınca anlayacağız bakalım ne yolladıklarını... Mesaja git »
MARKAFONİ batan geminin malları.... başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
hocam umarım yollarlar gayet iyi alışveriş benim bu tarz olanlar hep iptal.... Mesaja git »
hocam işe yarar ürünlerse birazdan iptal ederler büyük ihtimalle bence iptal olmayanlar çalışanların gözünden kaçanlar[:\-] teknosa olayının aynısı ol... Mesaja git »
şaka gibiler alır almaz artık iptal etmeye başladılar 400 den 300 den 20 30 10 a düşen ürünleri alınca iptal ediyorlar kalite kontrolden geçemedi diye... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Hyundai İ30
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Takım
Beşiktaş
TV
SHARP, LG
Klima
Klima BOSH-FRANKE
Ses Sistemi
Ses Sistemi PHİLİPS-LG
Tablet
İPAD
Notebook
Toshiba
Motosiklet
Honda PCX125
Kulaklık - Amfi
Beats Audio

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.141