Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
RONNIE
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi9 Ağustos 1983
Konumİstanbul,Fatih
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Ağustos 2005
2. el mesaj sayısı: 16
Son mesaj tarihi: 8 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
chrysler concorde aldım başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Hayırlı olsun. Parça konusunda klasik amerikan olmadıktan sonra çok sıkıntı yaşanmıyor. Sizin aracın parçaları İstanbul Atatürk oto sanayisinde rahatl... Mesaja git »
ARACINIZI SATARKEN DİKKAT EDİN 2 başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
İsterse uzay üssünde çalışsın alıcı olanın ayağına kadar gidemem. Çok çok orta nokta olur buluşma mekanı.... Mesaja git »
arabanızın fiyatı aylık gelirinizin kaç katı? başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Aracım maasimin 4,5kati. Ama ilanlara bakarsak 5 6 katı görünüyor. Reel deki fiyatından bakarsak bana göre max. 10bin verilir. Yıllık km ortalamam 10-... Mesaja git »
Ülkemizin Zeka Ortalaması Hakkında (Kavga İçerir) başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Hatalı olduğunuzun farkındasınız değil mi? 2. sıra park yapıp hala nizami park yapan birine laf ediyorsunuz. Aracınızın diğer aracın manevrasına engel... Mesaja git »
değnekçi (ispark) saçmalığı başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Eski aracımdaki da İSPARK borcu vardı. Çağrı merkezini arayıp iptali için mail adresi isteyin. Bir dilekçe yazıp aracı satın aldığınızda noterden veri... Mesaja git »
Yerli üretim başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hala yerli bir araba yada uçak üretileceğine inanan kaldı mı¿... Mesaja git »
Mahmutbey gişelerinde yaşanan olay. başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
O durumda da uzaktan kumandayı cebinizde bulundurun,motoru durdurun. Kumanda araç içinde olmadığında araç çalışmaz. Hırsız uyanık olabilir ama bizim d... Mesaja git »
Mahmutbey gişelerinde yaşanan olay. başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Demek benim başıma gelse arabayı calamayacaklar. Bagaj anahtar ile açılıyor ve arabadan inerken anahtarı elime alır inerim hep,üzerinde bırakmam.... Mesaja git »
Linea aldım sürekli sellektör yiyorum Arabaya göre itibar görmek başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Bir de sizi renault 9 ile trafiğe davet ederim.... Mesaja git »
ESKİ ARAÇLARIN PARÇALARI HALA ÜRETİLİYOR MU ? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Üretiliyor. Fakat bazı araçların parçalarını ülkemizde bulmak zor olabiliyor.... Mesaja git »
Arkadaşları

_KARDELEN_

mehmet328

Kemalist

8

Hellori Hazretleri

38erciyes
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
2006 Renault Scenic 1.6 Dynamique BVA BRC My11SATILDI

1996 Renault 9 Broadway
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Otomobil
Renault, Volkswagen
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Türk Telekom
Takım
Galatasaray
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Hakkında
Namaz Kılmak Bedava, Kumar Oynamak ParayLa... Oruç Tutmak Bedava, İçki İçmek ParayLa... ALLAH'a İman Bedava, Haram Yemek ParayLa.. Kısacası Cennet Bedava , Cehennem ParayLa...

http://forum.donanimhaber.com/m_34894415/tm.htm

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.156