Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
RONNIE
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi9 Ağustos 1983
Konumİstanbul,Fatih
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Ağustos 2005
2. el mesaj sayısı: 16
Son mesaj tarihi: 14 sa. önce
Son giriş tarihi: 14 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Benim Arabamsa Dokunmayacaksın!!! başlıklı konuya yorum yazdı (14 sa. önce)
Sırf bu yüzden aracımı evin önüne parketmeyip otoparka bırakıyorum. 2 sene önce çiziği eziği olmayan sadece güneş yanığı olan arabanın şu an üzerinde ... Mesaja git »
trafık magandasını sıkayet edecek kurum yokmu başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Ben en çok su taksi ve sarı dolmuş kullananlara tav oluyorum. Son zamanlarda dikkatimi çekti ne şerit ne ışık ne de hız sınırı tanıyorlar. Hatta sağ ş... Mesaja git »
Yeni Xiaomi 70 Minutes Araç Kamerası ( Kampanyada ) 39,9 başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Yukarıda yazdığım sorunu çözdüm. Kamerayı son sürüme güncelleyince ses kontrolü açıp kapatabileceğimiz bir menü eklnmiş.... Mesaja git »
19 bin liraya broadway alınır mı ? başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Bir broadway kullanocoso olarak cevap vereyim. Hayır alınmaz. Bu araçların ederi maksimum temizliğine göre 1-14ü geçmemeli. O bütçe ile 2000 yılı civa... Mesaja git »
Yeni Xiaomi 70 Minutes Araç Kamerası ( Kampanyada ) 39,9 başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Bu kameradan bende kullanıyorum ve şu an çok memnunum. Benim sorum cihazın sesli komut özelliğini nasıl kapatabilirim? Muhabbet sırasında bazen sanırı... Mesaja git »
Duvarı delip geçen VW Passat başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Binanın öteki duvarından çıkar devam ederdi.... Mesaja git »
1995 broadway aldim başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hayırlı olsun. Jantlar da orjinal jant aslında. 95 yılının sonlarında bu janta geçildi ve 96 yılında bu şekilde çıktı. Bendeki 96 nın da bu jantlardan... Mesaja git »
Dizel motorlar cazibesini kaybediyor başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Eskiden bende dizel taraftarıydım. Ama artık benzin diyorum. Artık senede 8-10bin km yaptığım için dizelin benim için bir avantajı kalmıyor. Bir sonra... Mesaja git »
45 yasında 2.ci arabadayım başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Yaş 35 ailedeki araçları saymaz İsem 3. aracım. Bir süre daha beraberliğimiz sürecek böyle giderse.... Mesaja git »
Kaportam bir anda zımpara gibi oldu.. başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Yakınlarda inşaat, şantiye ve ya çimento fabrikası gibi bir yer varsa oradan uçan toz taneleri yapışmış olabilir. Eski evimin yakınlarında Akçansa çim... Mesaja git »
Arkadaşları

_KARDELEN_

mehmet328

Kemalist

8

Hellori Hazretleri

38erciyes
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
2006 Renault Scenic 1.6 Dynamique BVA BRC My11SATILDI

1996 Renault 9 Broadway
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Otomobil
Renault, Volkswagen
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Türk Telekom
Takım
Galatasaray
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Hakkında
Namaz Kılmak Bedava, Kumar Oynamak ParayLa... Oruç Tutmak Bedava, İçki İçmek ParayLa... ALLAH'a İman Bedava, Haram Yemek ParayLa.. Kısacası Cennet Bedava , Cehennem ParayLa...

http://forum.donanimhaber.com/m_34894415/tm.htm

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109