Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
RONNIE
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi9 Ağustos 1983
Konumİstanbul,Fatih
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Ağustos 2005
2. el mesaj sayısı: 16
Son mesaj tarihi: 7 gün önce
Son giriş tarihi: 12 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Linea aldım sürekli sellektör yiyorum Arabaya göre itibar görmek başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Bir de sizi renault 9 ile trafiğe davet ederim.... Mesaja git »
ESKİ ARAÇLARIN PARÇALARI HALA ÜRETİLİYOR MU ? başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Üretiliyor. Fakat bazı araçların parçalarını ülkemizde bulmak zor olabiliyor.... Mesaja git »
rüşvet olayı başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Polise rüşvet vermekten işlem yapılmasını dikkat edin şikayet ederken.... Mesaja git »
Bugün aracımı sattım başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Aynen devam. Yakıt akbil parasına gezdiriyor beni. İşyerine araba ile gitmek otobüsle gitmekten daha ucuza geliyor broadway sayesinde.... Mesaja git »
Renault Megane Sedan BÜYÜK REZALET başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Renault 2003-2004 senesinden bu yana elektronik el freni olan araçlar üretiyor.Şimdiye kadar bu tarz bir olay yaşanmış mı ona bakmak lazım. Bence yuk... Mesaja git »
Küçükçekmece - Sefaköy - Halkalı Benzin istasyonları Hk. başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Yaklaşık 5-6 senedir lpg olsun mazot olsun benzin olsun tüm yakıtlarını aldım ve hiç bir sorun yaşamadım. Ara ara halk günü de yapıyorlar o günlerde ... Mesaja git »
E-5 üzeri ve Unkapanı köprüsü üzeri Eds başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Tarlabaşı tüneli de aktif bilginiz olsun. İstisna tanimiyor. Ama Unkapanı köprüsü aktifse dediğiniz gibi 4-5 tane bana da gelir gibi. O köprüde 50 i... Mesaja git »
Küçükçekmece - Sefaköy - Halkalı Benzin istasyonları Hk. başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Sefaköy deki starpet ten bir defa mecburi yakıt aldım Taksim e zor getirdim arabayı. Sadece yıkama için girin derim oraya. Ama ilerisindeki Shell i d... Mesaja git »
Arabama Çarptı Kaçtı Yardım başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Geçmiş olsun. Hasar sadece bu görünen kısım mı? Şayet sadece bu işe 1200tl hasar nasıl çıktı ben o kısmı çözemedim? Sorunuza gelirsek. Çarpan araç bu... Mesaja git »
BENZİNli ARACIMIN DEPOSUNDA SÜREKLİ SU BİRİKİYOR ACİL YARDIM başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
LPG de hava değil basınçla su bile basılsa (ki basarabilene helal olsun diyin) benzin deposuna o suyun ulaşması imkansıza yakın. İki sistemde ayrı ayr... Mesaja git »
Arkadaşları

_KARDELEN_

mehmet328

Kemalist

8

Hellori Hazretleri

38erciyes
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
2006 Renault Scenic 1.6 Dynamique BVA BRC My11SATILDI

1996 Renault 9 Broadway
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Otomobil
Renault, Volkswagen
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Türk Telekom
Takım
Galatasaray
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Hakkında
Namaz Kılmak Bedava, Kumar Oynamak ParayLa... Oruç Tutmak Bedava, İçki İçmek ParayLa... ALLAH'a İman Bedava, Haram Yemek ParayLa.. Kısacası Cennet Bedava , Cehennem ParayLa...

http://forum.donanimhaber.com/m_34894415/tm.htm

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.141