Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
RONNIE
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi9 Ağustos 1983
Konumİstanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Ağustos 2005
2. el mesaj sayısı: 16
Son mesaj tarihi: 22 gün önce
Son giriş tarihi: 4 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Gece Bağdat Caddesi ve Ezikliğim başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Valla ben hiç eziklik hissetmiyorum böyle ortamlarda. 21 yaşında her yanı güneş yanıklı arabamla mutlu mesut geziyorum. Etrafımdaki çoğu kişiden ç... Mesaja git »
Grand Scenic Eller Serbest Modu başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Vazgeçtim o serüvenden. Bütçe olarak ve işletme masrafları olarak benim için pek mantıklı kaçmıyor. Grand scenic2 bulabilirsem temiz düşük km li niyet... Mesaja git »
Grand Scenic Eller Serbest Modu başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Aracınız hayırlı olsun. Sorduğunuz soruların ikisine de cevap vereyim eski bir scenic2 kullanıcısı olarak. Öncelikle ülkemize gelen scenic2 grand... Mesaja git »
Oto Ekspertiz Rezilliği başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Pahalı mahalı ama otorapor bu konuda güvenilirlikte başlarda yer alır. Bugune kadar şikayetçi olan pek az kişi gördüm.... Mesaja git »
doğan mı daha sağlam broadway mı ? başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Sağlamlıktan kastınız kaza anında koruma ise ikiside aynı .okun farklı renkleri. Ancak bozuk yollarda kırsalda kullanımsa broadway bir tık daha sağlam... Mesaja git »
Honda 2004 model arac otomatik sanzimanina 14 bin tl çekti başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ben yeriniz de olsam çıkma yerine komple revizyonu tercih ederdim. Sonuçta çıkmanınsa garantisi yok ama revizyonda en azından sağlam bir yere yaptırın... Mesaja git »
Honda 2004 model arac otomatik sanzimanina 14 bin tl çekti başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Araç servisten alınır doooru sanayiye. 14binin 3 4 binin en fazla yenilenir gerisi çocuğun okul taksitleri için banka hesabına atılır.... Mesaja git »
Istanbulda Ise Arabayla Gidiyor Musunuz ? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ev iş arası 10km. Otobüs ile 20dkk. Araba ile 15dkk. Ve genelde oturarak gittiğim için araba ile gitmeye gerek görmüyorum. Bazen trafik varsa sari dol... Mesaja git »
Plaka Zayi İşlemi Hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Randevunuz varsa yardımcı olurlar. O gün benden önce sıra bekleyenlerden birinde kare tip app plaka vardı ve alıp işlemlerini yaptılar onunda.... Mesaja git »
Plaka Zayi İşlemi Hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bu hafta plaka değişimi yaptım. İşleyişi anlatayım. 2 plaka da elinizde ise işlemler kolay.Emniyetten plaka yenileme tedbil olarak randevunuzu alıyor... Mesaja git »
Arkadaşları

_KARDELEN_

mehmet328

Kemalist

8

Hellori Hazretleri

38erciyes
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
2006 Renault Scenic 1.6 Dynamique BVA BRC My11SATILDI

1996 Renault 9 Broadway
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Otomobil
Renault, Volkswagen
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Türk Telekom
Takım
Galatasaray
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Hakkında
Namaz Kılmak Bedava, Kumar Oynamak ParayLa... Oruç Tutmak Bedava, İçki İçmek ParayLa... ALLAH'a İman Bedava, Haram Yemek ParayLa.. Kısacası Cennet Bedava , Cehennem ParayLa...

http://forum.donanimhaber.com/m_34894415/tm.htm

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.125