Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
RONNIE
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi9 Ağustos 1983
Konumİstanbul,Fatih
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Ağustos 2005
2. el mesaj sayısı: 16
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
vernik yanığına önlem,makale başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Yaz sonunda ayarlayabilirsem komple boyatmayi planlıyorum. Araba kendiliğinden mat renge bürünüyor.... Mesaja git »
vernik yanığına önlem,makale başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Biz vernik yanığını geçtik deri değiştiriyoruz buna da çözüm olur mu?... Mesaja git »
arabayla köpek ezmenin cezası hapis başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Olay kepçe operatörünun üstüne kaldı. Kepçe hayvanın ayaklarını,kuyruğunu kopartacak ama vücudunda tek bir iz bile bırakmayacak. Bence olayın için... Mesaja git »
Tövbe Estağfirullah başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Bu araba hala yürüyor mu ya? Kaç sene önce hatırlarım burada konusu dönmüştü yine. Ülkemizin güzide katliamlarından biridir kendileri.... Mesaja git »
Esenlerden Karaköye nasıl gidilir? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Pardon özür diliyorum ben M1 Havalimanı metrosu olarak algılamışım yazılanı. M2 yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarım yapıldığında doğru sizin dediğini... Mesaja git »
Esenlerden Karaköye nasıl gidilir? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Yanlış olmuş düzelteyim izninizle. Haliç köprüsü'nden tramvay yada metro geçmiyor. Yenikapı metrosuna binip ister Yenibosna ister Aksaray da aktarma ... Mesaja git »
Lada Niva ve Urban Modeli Turkiyede başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Eskilerin muhtar çakmağı gibi olur bu gidişle. Fiyat tam bir facia.... Mesaja git »
Tümsekten Geçerken Yaşadığım Tartışma başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bu şekil yapanlara hiç tepki vermiyorum. Bulabildiğim ilk fırsatta yol verip arkasına geçiyorum ve aynı şekilde ben onlara davranmaya başlıyorum. Çoğu... Mesaja git »
Kontağı kapattım. başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
11. ayda bakım yaptirmisim geçen gün gördüm yağ kartında. O zamandan bu yana 1500km kullanmisim aracı. Normalde 6 ayda 7-8bin km devirirdim. Artık çok... Mesaja git »
5. Viteste Giden Aracı Stop Ettirmeyi Başarmak başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Oda birşey mi? Eski aracım otomatik olmasına rağmen dur kalk sırasında stop ediyordu kafasına göre. Gaz kelebeği arızası vardı yapıldı,bilmem ne sensö... Mesaja git »
Arkadaşları

_KARDELEN_

mehmet328

Kemalist

8

Hellori Hazretleri

38erciyes
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
2006 Renault Scenic 1.6 Dynamique BVA BRC My11SATILDI

1996 Renault 9 Broadway
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Otomobil
Renault, Volkswagen
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Türk Telekom
Takım
Galatasaray
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Hakkında
Namaz Kılmak Bedava, Kumar Oynamak ParayLa... Oruç Tutmak Bedava, İçki İçmek ParayLa... ALLAH'a İman Bedava, Haram Yemek ParayLa.. Kısacası Cennet Bedava , Cehennem ParayLa...

http://forum.donanimhaber.com/m_34894415/tm.htm

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.219