Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mastder
Gerçek Adhakkı sapmaz
Doğum Tarihi23 Nisan 1982
KonumAdana,Feke
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Kasım 2009
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 13 gün önce
Son giriş tarihi: 9 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SAMSUNG KS8500 kullanıcıları başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
pc deyken ben de oyun modunu aktif yapamadım.pc yi konsol olarak tanıttım oyun modu aktif oldu fakat tv açılıp kapanınca tekrardan pc olarak algıladı.... Mesaja git »
[İndirim]PS4 Kol Sıfır Hiç kullanılmamış kutulu ve kutusuz başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Ps4 v2 kol. Hiç açılmadı kapalı kutusunda. Teknosa garantili(15.05.2017) Fiyat: 180tl http://store.donanimhaber.com/29/30/b9/2930b923b23ddf... Mesaja git »
SAMSUNG KS8500 kullanıcıları başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Hdmi uhd color açık yaptın mı? Ben de yakın mesafeden izliyorum ama sanki TV sadece oyun için yapılmış gibi görüntüyü çok beğeniyorum eski tv lg nin... Mesaja git »
Tepkime süreleri konusunda cihazın bir sıkıntısı yok tv nin incelemeleri var zaten orda ölçülüyor 4k 60hz de ps4 de ancak konsol sanki biraz zorlanıy... Mesaja git »
Ben hem pc monitörü hem de ps4 pro ile kullanıyorum alet sanki monitör olsun diye yapılmış.4k görüntü alabiliyorsunuz tabiki pc de.... Mesaja git »
SAMSUNG KS8500 kullanıcıları başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 ay önce)
merhaba arkadaşlar KS8500 serisi tv kullananlar bana yardımcı olabilir mi? tv almayı düşünüyorum ama birçok modelden sonra KS8500 alabilirim. ... Mesaja git »
Call of Duty: Infinite Warfare Legacy Edition konusunu başlattı (4 ay önce)
2 Oyun içerir infinite warfare ve modern warfare Oynu Ds4 yöntemi ile kendi hesabınızdan oynayabilirsiniz primary hak forumdan güvenilir bir arkadaşta... Mesaja git »
aynı sorun bende de var ayarlardan uygulamalardan google play store girip önbelleği temizliyorsun indiriyor fakat sonra aynı sorun aynı çözüm şeklinde... Mesaja git »
25$ ve Üzerine 5$ Hediye! TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 ay önce)
İlk kez Amazon'dan alışveriş yapacaklar, detaylı bilgi sahibi olmayanlar, kafasına soru takılanlar başta DUYURULAR kısmını okuduktan sonra direkt ... Mesaja git »
DS4 Yöntemi ve Çalıştığı Oyunların Listesi başlıklı konuyu favorilerine ekledi (7 ay önce)
Bu yöntemin çalıştığı oyunlar: Borderlans ... Mesaja git »
Arkadaşları

theheretic

efsane_300

extend456
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.063