Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
dsmert
Gerçek Adserkan mert
KonumAnkara,Keçiören
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Kasım 2009
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 8 sa. önce
Son giriş tarihi: 46 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
NOT: Ezik geldiği için iade etmeye çalışıyorum.... Mesaja git »
WD My Book 6TB 3.5 inç USB 3.0 Harici Disk 590 tl mediamarkt başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
550 tl ye 250 tl gümrük vergisi alıyorlar ha, çok para... Mesaja git »
WD My Book 6TB 3.5 inç USB 3.0 Harici Disk 590 tl mediamarkt başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
562 tl tutuyor 800 tl nasılı oluyor.... Mesaja git »
internette parça parça verilen canlı yayınlar nasıl kaydedilir başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Anladığım kadarıyla sayfada ekran kaydı anlatılıyor, ben kaydedilen videoyu daha sonra izlemek için istiyorum, öbürtürlü hem videoyu izlemem hem kayde... Mesaja git »
internette parça parça verilen canlı yayınlar nasıl kaydedilir... Mesaja git »
27 Aralıkta Gearbest'te Bkmexpress'e %50 indirim başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
https://tr.gearbest.com/promotion-gearbest-turkiyede-special-1631.html... Mesaja git »
Yeni yıl hediyeniz Garanti’den! n11 sanalmarket DR başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
cuma günleri geçerli olabilir... Mesaja git »
Yeni yıl hediyeniz Garanti’den! n11 sanalmarket DR başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
sevgili mubarek muhterem kardeşim en başta yazdımya hesabım yok diye... Mesaja git »
garanti cepten kredi kartıma yükleyeceğim paranın kaynağı nedir, biraz ayrıntılı anlatırmısın,... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.141