Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
dsmert
Gerçek Adserkan mert
KonumAnkara,Keçiören
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Kasım 2009
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
https://www.hepsiburada.com/trust-ziva-21962-16-laptop-sogutucu-ve-trust-kablosuz-siyah-mouse-p-HBV000007HPWF?magaza=Nethouse... Mesaja git »
Ödül Derisiz Bonfile Kg ---9.95TL ANKARA başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Ben de bir kere almıştım bu fiyata kıkırdaklı çıkmıştı, ondan diğerlerine göre ucuz olabilir.... Mesaja git »
Geek - Wifi Kamera 29 tl + 11 tl kargo (YANLIŞ ALARM) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 gün önce)
Normalde en ucuzu 70 -80 tl civarında burda kargoyla beraber 40 tl. Baska bi kullanıcı ile alırsanız daha ucuza geliyo. Ben 3 adet aldım. 111 tl’... Mesaja git »
Hepsiburada bilgisayar iade ettim paramı aldım başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Bu konuda bir bilgim yok ama, umarım haksız çıkarsın... Mesaja git »
Hepsiburada bilgisayar iade ettim paramı aldım başlıklı konuyu favorilerine ekledi (10 gün önce)
Aldığım pc yi açtığım için geri iade almayan ve paramı geri vermeyen hepsiburadayi mahkemeyeye vererek paramı geri aldım... Detay ve hikaye aşağıdaki ... Mesaja git »
Satın alanlardan eline ulaşan varmı? wd ile kıyasladığımda sesi daha fazla, sürtünme sesi gibi, özellikle ilk dönmeye başladığında.... Mesaja git »
bu çekler ne zamana kadar gecerli bilen varmı... Mesaja git »
200\20 ve 350/50... Mesaja git »
Ben Seagate Backup Plus 6TB almayı düşünüyordum en ucuz 523 TL ye verdiler 50 tl de bonus kampanyasıyla birleştiririm dedim ama aksilik bonus kampanya... Mesaja git »
Sepete eklenince 388,99 TL Seagate Expansion 4TB 3.5" USB3.0 Taşınabilir Disk (STEB4000200)... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.078