Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Modality
Gerçek AdMehmet Yıldırım
Doğum Tarihi21 Haziran 1989
Konumİstanbul,Sancaktepe
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Kasım 2009
2. el mesaj sayısı: 60
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Amazon.de'den PS4 Pro Temin Etme Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Black friday zamanı mı tüh kaçırmışız.Desenize gelecek seneye kadar böyle bir fırsat bir daha ele geçmez. Açıkcası 1300 tl bile çok uygun.1100 tlye g... Mesaja git »
Amazon.de'den PS4 Pro Temin Etme Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Bu indirim ne zaman oldu.Tam bilgisayardan soğuyup bu aylarda ps4 alma hevesi varken yıktın beni resmen.1600 altına ps4 pro yok nerdeyse Ayrıca şunu ... Mesaja git »
Türkiye’de bilgisayar satışları bu sene de düşüşte başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Durum içler acısı gerçekten bazen düşünüyorum eldeki sistemi satıp bi ps4 tv birde iyi kötü film müzik için bir laptop mu alsam diye düşünmüyorda deği... Mesaja git »
Ali Samiyen Spor Kompleksi Hibrit Çim Çalışmaları Başladı başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Azcık futbol ile alakan olsa Galatasarayın o dönem uefayı aldığında grup sisteminin olmadığını eleme usulü olduğunu da bilirdin. Manu da fener geçti ... Mesaja git »
Bu Ekran Kartı Piyasası Şaka mı? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Haklısın minning tarafına ciddi yatırımlar yapanlar var.Ama tek kaybeden bizim gibi oyuncu topluluğu oluyor. Evet kart çöplüğüne döner fiyatlar düşer... Mesaja git »
Bu Ekran Kartı Piyasası Şaka mı? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bu piyasa böyleyken hazır gtx 1070 sahibi biri olarak diyorum sistem elden mi çıkarsam ne yapsam.Altından daha hızlı değerlendi ekran kartları.Hazır p... Mesaja git »
Fatura ve kutu evde olduğu için bende şuan işteyim atamıyorum.Ama siteden geçtiğim sipariş detayını buraya ekliyorum.Umarım yeterli olur. Siteye yükle... Mesaja git »
Hayır herhangi bir sorun yaşamadım.Şuan kart sistemde canavar gibi çalışıyor.Coil wine tarzı klasik sorunları da olmadı.Kutusu faturası herşeyi duruyo... Mesaja git »
Adamların vergi almadığı bir kulağımızın arkası kaldı.Oradan da alırsalar şaşırmam.Kimse de buna tepki vermez.Verenlerde ancak bizler gibi sesini duyu... Mesaja git »
Bim Şok ve A101 den hırsızlık yapmak başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Zaten alamıyorduk ki adam akıllı misal ben part time çalışıyordum.Yemeği suyu yolu hepsi cebinden kasa açıkları falan gene cebinden karın tokluğuna ça... Mesaja git »
Arkadaşları

hellcat876

beautifulwinners

ALONE06

shensakrak

beautifullwinners

Fawiess
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Mobil cihaz
General Mobile
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Takım
Galatasaray
Ses Sistemi
Logitech
Basketbol
Galatasaray
İşlemci
Intel
Anakart
Gigabyte
Sabit Disk
Corsair
Ekran Kartı
MSI
Modem
Airties

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.046