Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Modality
Gerçek AdMehmet Yıldırım
Doğum Tarihi21 Haziran 1989
Konumİstanbul,Sancaktepe
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Kasım 2009
2. el mesaj sayısı: 56
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
TurkNet AKN'siz FIRSAT!//Hız ve AKN SORGULA başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Bana da 150 gb 50 mbit diye gösterdi sayfa yapa altyapısı yokmuş.2018 ekim ayına bakalım kim öle kim kala duruma göre değiştiririz bizde Issyi... Mesaja git »
VDSL HAT ZAYIFLAMASI (dB) HERKES DEĞERLERİNİ YAZSIN ! başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Anladım.Valla şuan 24 yetiyor.İsterim 50 veya 100 mbit ama sonuç itibari ile akk sonrası düşen rakam belli.Fiyatlar desek 50 veya 100 mbitte baya kazı... Mesaja git »
VDSL HAT ZAYIFLAMASI (dB) HERKES DEĞERLERİNİ YAZSIN ! başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Bu da benim hat değerleri. Modem arayüzünde 100 mbite kadar yolu var gözüküyor ama Türk telekoma da güven olmuyor.Şimdilik 24 ile idare ediyoru... Mesaja git »
Rekabet Kurumu Aral Raporu başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
İki seçenek var.Birisi internette oyun oynamaktan başka bir halt bilmeyen araştırmayan sorgulamayan tipler her ne kadar azalsa da bu tarz insanlar hal... Mesaja git »
AKN Çok Çabuk Dolmaya Başladı başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Dün bana da mesaj geldi.Kotanın %80'i doldu diyor.Bana öyle geliyor ki bu akn'lerde olan düzenlemeye karşı telekom bir işgüzarlık peşinde her türlü hi... Mesaja git »
Fırsatın varken git bencede ülkenin durumu malum.Fırsat varken avrupada kariyerini devam ettirmelisin.Kız arkadaş konusuna gelince de kız gerçekten se... Mesaja git »
SAHİBİNDEN SAHTE KİMLİK İLE KARGO DA DOLANDIRICILIK İZMİR başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Kargo firması bu kadar kolay sıyrılmamalı bu işten bencede telefonun bedelini ödemeli tarafınıza bencede twitterda paylaşın konuyu gören rt eder zaten... Mesaja git »
6600k iade edip ryzen r5 ? başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Amd ryzen işlemciler güzel ama madem i5 6600k almışsın seni uzun bir süre idare eder.İlk zamanlar bende düşündüm acaba i7 6700k almakta hata mı ettim ... Mesaja git »
SAHİBİNDEN SAHTE KİMLİK İLE KARGO DA DOLANDIRICILIK İZMİR başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Geçmiş olsun.Büyük cesaret gerçekten adamların yaptıkları tamam dolandırıcılık alım satım işinde var bu da bu işin bir riski hepsini Allah ıslah etsin... Mesaja git »
[ALEV ALEV] 900 liralık anakart 491 lira!!! Asus Maximus Hero başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
27 dk da stok başka ne şekilde erir ki ? Ticari amaçla düşünmek başka birşey herkes yapabilir alsam belki bende ufak bir kar ile satabilirdim ama konu... Mesaja git »
Arkadaşları

hellcat876

beautifulwinners

ALONE06

shensakrak

beautifullwinners
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Mobil cihaz
General Mobile
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Takım
Galatasaray
Ses Sistemi
Logitech
Basketbol
Galatasaray
İşlemci
Intel
Anakart
Gigabyte
Sabit Disk
Corsair
Ekran Kartı
MSI
Modem
Airties

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.102