Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Modality
Gerçek AdMehmet Yıldırım
Doğum Tarihi21 Haziran 1989
Konumİstanbul,Sancaktepe
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Kasım 2009
2. el mesaj sayısı: 57
Son mesaj tarihi: 19 gün önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
MTC GAME başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Geldi sonunda bende baya uğraştım.Bir daha çöp dahi almam oradan çok sıkıntı çıkardılar.... Mesaja git »
MTC GAME başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Bende bekliyorum.Artık ben yazmaktan bıktım onlar aynı cevabı vermekten bıkmadı.Şaka gibi gerçekten.... Mesaja git »
Fifa 18 [PC] Origin CD-Key Sipariş | İLK UPDATE GELDİ !!! başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Mtcgame üzerinden oyunu alıp kodu gelmeyen var mı ? Canlı destek ile görüştüm keylerin bir kısmı elimize ulaşmadı en geç yarın diyor.İyice gıcık oldum... Mesaja git »
Fifa 18 [PC] Origin CD-Key Sipariş | İLK UPDATE GELDİ !!! başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Valla fiyatlar böyle olmaya devam ederse büyük ihtimal fifa almayacağım.Bu kadar insan indirim beklerken her yer zam yapmış.Fiyatlar uygun seviyeye çe... Mesaja git »
Özellikle vücut geliştirme ve diğer sporlarla ilgilenen arkadaşlarım için böyle bir konunun gerekli olduğunu düşündüm.Gördüğüm kadarıyla forumda sporl... Mesaja git »
Taşındım yeni altyapım nasıl? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bende sorgulattım.24 mbit vdsl kullanmama rağmen altyapı yok diyor.Sistemlerinde bir sorun var galiba... Mesaja git »
Fifa 18 [PC] Origin CD-Key Sipariş | İLK UPDATE GELDİ !!! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Alex hunter modu ile başla ondan sonra ultimate team pro club kariyer modu derken hepsini sıra sıra denersin.Ama alex hunter modu çok iyi mümkünse fif... Mesaja git »
Sigara Yüzünden Serviste Birini Komalık Edeceğim başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Servis içinde sigara içmek doğru bir davranış değil.Bunun savunulacak tarafı da yok.İçen kadar içmeyenlerde var.Onu da düşünmek lazım.Ayrıca şunu da g... Mesaja git »
Fifa 18 [PC] Origin CD-Key Sipariş | İLK UPDATE GELDİ !!! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
alleykeyshop üzerinden alışveriş yapan oldu mu hiç ? Güvenilir mi site ? Baya uygun gördüm ordaki fiyatını... Mesaja git »
Valla 145 lira iken nasıl olsa herkes alacak fikrindeydi fakat bu hamle çokta hoş olmadı.Şimdi açıkcası droyununda bir espirisi kalmadı.2-3 lira fazla... Mesaja git »
Arkadaşları

hellcat876

beautifulwinners

ALONE06

shensakrak

beautifullwinners
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Mobil cihaz
General Mobile
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Takım
Galatasaray
Ses Sistemi
Logitech
Basketbol
Galatasaray
İşlemci
Intel
Anakart
Gigabyte
Sabit Disk
Corsair
Ekran Kartı
MSI
Modem
Airties

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.172