Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
dandini
Gerçek AdÖzkan
Doğum Tarihi12 Temmuz 1980
Konumİstanbul,Esenler
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Ağustos 2005
2. el mesaj sayısı: 16
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Kendi halkına bunları yapabilenler bizden olamaz başlıklı konuyu favorilerine ekledi (6 gün önce)
Kendi halkına bunları yapabilecek kadar gözü dönmüş vatan hainlerini unutma unutturma. 15 temmuz şehitlerini saygıyla anıyoruz.... Mesaja git »
TÜRK Silahlı Kuvvetleri tarafından Suriye'nin Halep kentine bağlı Cerablus İlçesi'nin IŞİD'den temizlenmesi ve sınırda güvenliğin sağlanma... Mesaja git »
İzmir'de genç kızdan eniştesine tecavüz iftirası başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
İzmir'de genç kızdan eniştesine tecavüz iftirası İzmir’de 15 yaşındaki Ö.A.’nın cinsel istismarla suçladığı 26 yaşındaki eniştesi Ş... Mesaja git »
SATILDI...Philips A1 Pro .. SATILDI... başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Kulaklığı ben satın almış bulunmaktayım.Sorunsuz bir alış veriş olmuştur. Teşekkürler.... Mesaja git »
Turkcell sorun yaşayan herkese 1GB dağıtıyor başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
Dünkü internet kesintisinden etkilenen herkese haftalık 1 GB veriyor Turkcell. Bana geldi, hesabım uygulamasından kontrol edebilirsiniz. ... Mesaja git »
CHP'li Bekaroğlu'ndan inanılmaz gaf ! başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
Mehmet Şimşek'in Alman maliye bakanı Wolfgang Schaeuble ile çekilmiş fotoğrafı üzerinden AK Parti'yi eleştiren CHP'li Bekaroğlu cehaletini... Mesaja git »
XPERIA Z KULLANICILAR KULÜBÜ başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
https://m.tr.aliexpress.com/item/32441823488.html Yurt dışından almak isterseniz, AliExpress den bulabilirsiniz.Üste benim aldığım linkte ki ön f... Mesaja git »
★ AliExpress ★ +400 Ürün tavsiyesi ★ REHBER ★ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 ay önce)
AliExpress Ana Konusuna Hoşgeldiniz * Bu konu, detaylı AliExpress rehberi ve 500'e yakın ürün incelemesini içermektedir. Sorularınızı bu konu alt... Mesaja git »
donanim haber 2. el referanslarım.. başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Sorunsuz bir alışveriş olmuştur. Herşey ilanında anlatıldığı gibiydi, ürünün paketlenmesi de çok iyi yapılmıştı.... Mesaja git »
sil başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Hafıza kartını ben satın almış bulunmaktayım, sorunsuz bir alışveriş olmuştur. ... Mesaja git »
Arkadaşları

kyorhan

RapMasteR

JaSoN_

ALTAT06
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.094