Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
dandini
Gerçek AdÖzkan
Doğum Tarihi12 Temmuz 1980
Konumİstanbul,Esenler
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Ağustos 2005
2. el mesaj sayısı: 16
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
BİP 10GB Yardımlaşma başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Arkadaşlar Bip Bi'ara 10GB internet kampanyasını sağlamak için 30 kişi aramaktayım yardım olabilcek bar mı?... Mesaja git »
*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları *** başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Mate 10 = 16:9 __150.5/77.8 Mate 10pro = 18:9__154.2/74.5 ölçülerinde... Mesaja git »
Huawei Mate 10 ciddi manada iPhone 8 ile rekabet edecek başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 ay önce)
Kmaera olayının çok üstüne gidiyorlar... Rekabet etmesi işten bile değil.... Mesaja git »
FIRAT KALKANI OPERASYONU/TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ İDLİB GİRDİ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 ay önce)
TÜRK Silahlı Kuvvetleri tarafından Suriye'nin Halep kentine bağlı Cerablus İlçesi'nin IŞİD'den temizlenmesi ve sınırda güvenliğin sağlanma... Mesaja git »
SATILDI...Philips A1 Pro .. SATILDI... başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Kulaklığı ben satın almış bulunmaktayım.Sorunsuz bir alış veriş olmuştur. Teşekkürler.... Mesaja git »
XPERIA Z KULLANICILAR KULÜBÜ başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
https://m.tr.aliexpress.com/item/32441823488.html Yurt dışından almak isterseniz, AliExpress den bulabilirsiniz.Üste benim aldığım linkte ki ön f... Mesaja git »
donanim haber 2. el referanslarım.. başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Sorunsuz bir alışveriş olmuştur. Herşey ilanında anlatıldığı gibiydi, ürünün paketlenmesi de çok iyi yapılmıştı.... Mesaja git »
sil başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Hafıza kartını ben satın almış bulunmaktayım, sorunsuz bir alışveriş olmuştur. ... Mesaja git »
AXESS SEVGİLİLER GÜNÜ KAMPANYASI başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Yanlış bilgi verme demeden önce, kullanacağınız kampanyanın şartlarını okumalısınız. ... Mesaja git »
Morhipo dan yaptığım alışveriş sonrası,sevgililer günü kapmpanyası ve bkm express kampanyasından faydalanım. Morhipo nun,axess 250/50 indirimini de b... Mesaja git »
Arkadaşları

kyorhan

RapMasteR

JaSoN_

ALTAT06
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.125