Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
dandini
Gerçek AdÖzkan
Doğum Tarihi12 Temmuz 1980
Konumİstanbul,Esenler
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Ağustos 2005
2. el mesaj sayısı: 16
Son mesaj tarihi: 12 gün önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları *** başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Teşekkür ederim.Film kalın ve dayanıklı gibi görünüyor.Kenarlarda filmin yapışmamasından oluşan görüntüyü önlemek için,filmin yanında bir sıvı geliyor... Mesaja git »
*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları *** başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
AliExpress den aldığım ekran koruyucu filmi telefona yapıştırdım.Film kalın ve kenarlardan fazla boşluk kalmıyor.Telefonun üzerinde ki filmi mecburiy... Mesaja git »
Bisiklet için ön ışık tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Geçen sene aldığımda pilleri içindeydi, micro usb girişinden şarj oluyor. Gümrük de bir problem çıkmamıştı. Bu sene bu tür ürünler de gümrükte yeni... Mesaja git »
Bisiklet için ön ışık tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Geçen sene aliexpress den 400 lümen ön ve arka aydınlatmayı satın almıştım.İkisinden de memnunum,aydınlatması yeterlidir.Ürünün sayfasında geri bildi... Mesaja git »
2017 Carraro Sportive 227 Aldım başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
45-46cm kadro boyu sizin için uygun olur.Benim boyum 1.78cm ve carraro sportive 227 2017 modelin 45 cm olanını kullanıyorum.Seleneden inip ayaklarım y... Mesaja git »
*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları *** başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Onu sipariş vermedim, pakette 2 adet olduğu için diğerini tercih ettim. O üründe güzele benziyor, aparatları ile filmi düzgün yapıştırması kolay olur ... Mesaja git »
*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları *** başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Mate 10 için aliexpress den aldığım kılıf geldi.Orjinal kılıftan yaklaşık olarak yarı yarıya daha ince ve tam oturuyor. Bu kılfıda sadece sırt ça... Mesaja git »
*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları *** başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bence görsel olarak ekranı yeterli ve parlaklığı yarı seviyede kullanmaktayım. İkisi arasında seçim de kararsız kaldıysan, model aralarında farklar v... Mesaja git »
*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları *** başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Teşekkür ederim. Benim Xperia Z sorunsuz çalışıyor, ön arka filmleri, batarya ve soket kapakçıklarını değiştirmiştim.Onu da iş yerinde ki arkadaşa sat... Mesaja git »
Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 5 yılldır kullandığım Sony xperia Z den,Huawei Mate 10(siyah) geçiş yaptım.Telefonu çok beğendim.Beni en çok düşündüren g... Mesaja git »
Arkadaşları

kyorhan

RapMasteR

JaSoN_

ALTAT06
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.172