Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
nedamed
Gerçek Adfırat FIRAT
Doğum Tarihi12 Ekim 1982
Meslekeğitim
İlgi Alanlarıpc
KonumMalatya,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Ekim 2009
2. el mesaj sayısı: 67
Son mesaj tarihi: 16 sa. önce
Son giriş tarihi: 40 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* başlıklı konuya yorum yazdı (16 sa. önce)
Sonunda online turnuvadan ceylanı yakaladık.(resim temsilidir)... Mesaja git »
[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Hocam o yöntemi nasıl yapıyor sunuz?... Mesaja git »
[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Shalke nin kalecisini onerebilirim, ben şahsen çok memnun kaldim.... Mesaja git »
[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Tavsiye edeceğiniz 433 td varmı arkadaşlar.ben hala aramburu ile oynuyorum,kanatlar ilerde kaliyor,kontra çok yiyiyorum, hızlı atağa çıkamıyorum,tek i... Mesaja git »
Hocam boş ver siyah topu,sevdiğin oyuncuları almaya bak inanin daha fazla zevk alırsınız.gecen yıl kadroyu full siyah yaptıktan sonra oynama isteğim... Mesaja git »
Yapay zekayı superstarda yenmenin yolunu buldum sanırım.Kesinlikle oyuncunuzu kosturmayin,sakin pas yaparak kanada gelin,iyi bir kafaci SF niz olsun,o... Mesaja git »
Pes 2017 kadar igrenc bir oyun hayatımda görmedim ,sterling gibi yerden bitme birinin benim boateng gibi hayvani oyuncunun yanında kafa golü atması ne... Mesaja git »
[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Hocam mbappe yi dün aldım,adam tam bir canavar,oyunun bugu gibi.ben şahsen çok beğendim ,top ayağında iken çok rahat hareket edebiliyorum,diğer oyunc... Mesaja git »
[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Ronaldo veya Messi'nin olması aslında avantaj sayılır,onların yüksek puanı sayesinde rakibin diğer oyuncuları daha düşük seviyeli oluyor.ben ronaldoy... Mesaja git »
[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Hocam oyunun temel mantığı pas yollarını kapatmaktan geçiyor,bunu iyi yapanlar kolay kolay yenilmiyor.ben sürekli pres tuşuna basanlara karşı cok raha... Mesaja git »
Arkadaşları

drazah

KaRaBoGa 1907

mustafa.savranguler
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: satılık 7850 1 gb referans ilanıdır..
Alıcı: mgedik06
Tarih: 20 Temmuz 2016; 11:47:22
Yorum
Gönderdiği ürün sıfırdan farksız durumdaydı görünce çok sevindim, gerçekten memnun kaldığım bir alışveriş oldu, kendisi son derece ilgili, güvenilir ve sözünün arkasında bir arkadaşımız hiç tereddüt etmeden güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
i7 930
Takım
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.145