Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
nedamed
Gerçek Adfırat FIRAT
Doğum Tarihi12 Ekim 1982
Meslekeğitim
İlgi Alanlarıpc
KonumMalatya,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Ekim 2009
2. el mesaj sayısı: 67
Son mesaj tarihi: 10 gün önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Hocam ben 123 top çekmişim,4 siyah geldi ama artık vermiyor konami size göre durumum çok çok iyiymiş.... Mesaja git »
[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Siyah top oranı nedir acaba? Elimde listeden sadece naingolan var,bana yüksek bir oran vermesi gerek ama.... Mesaja git »
[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Pepe yi al hocam,Bjk ajanını bulabilirsen.... Mesaja git »
[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Bu hafta çift Xp veriyor mu maçlarda ? Ben bir değişiklik göremedim,oyuncu basina her maç 200 Xp veriyor. Gecen haftalarda da aynısı degilmiydi?... Mesaja git »
[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Saydığıniz oyuncuların çoğunu muzayededen almistim ek olarak varane,nacho(joker),fahrman(kaleci),balde,rafa silva benim çok beğendiğim sarı toplar.İna... Mesaja git »
[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Hocam bu oyunda ya Ronaldo ya sahipsiniz yada değilsiniz.Oyle soyliyim siz anlayın.... Mesaja git »
Hocam nickiniz tanıdık geldi oynamisizdir sizinle ,benim oyun nicki ringside.bende bu ara 4222 jorge jesus ile takılıyorum ama 433 aramburu bundan sa... Mesaja git »
[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
hocam baktım 2-1 ben kazanmışım.hileci olsa puanı okadar az olmaz zaten.... Mesaja git »
[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Hocam arkadaşla geçen oynadım kim kazandı hatırlamıyorum ama temiz maç oldu,hileci olduğunu zannetmiyorum,çünkü oyunu ile puanı arasında bir uyuşmazlı... Mesaja git »
[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
22 top açtım sadece 2 sarı cikti.oranin batsın KONAMİ...... Mesaja git »
Arkadaşları

drazah

KaRaBoGa 1907

mustafa.savranguler
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: satılık 7850 1 gb referans ilanıdır..
Alıcı: mgedik06
Tarih: 20 Temmuz 2016; 11:47:22
Yorum
Gönderdiği ürün sıfırdan farksız durumdaydı görünce çok sevindim, gerçekten memnun kaldığım bir alışveriş oldu, kendisi son derece ilgili, güvenilir ve sözünün arkasında bir arkadaşımız hiç tereddüt etmeden güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
i7 930
Takım
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.047