Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
nedamed
Gerçek Adfırat FIRAT
Doğum Tarihi12 Ekim 1982
Meslekeğitim
İlgi Alanlarıpc
KonumElazığ, Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Ekim 2009
2. el mesaj sayısı: 67
Son mesaj tarihi: 14 gün önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛ ¡CAMPEONES DE LIGA! #33 ♛ başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Ramos cezalı oluyor herhalde finalde.... Mesaja git »
[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2017 - ANA KONU / *MyClub* başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Oyunda hava topunu hiç alamıyorum yok mu bunun püf noktası?Birde hiç dribling yada çalım atamıyorum, bu özellikleri nasıl kullanıyor sunuz?... Mesaja git »
İslam Nasıl Tahrif Edildi? Kuran Vs Peygambere Uydurulan Hadisler başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bu gibi sarlatanlar maalesef çok fazla, sözde Kuran a çağırıyor esasta dinin bütün temellerini inkar ediyor.kus kadar beyinleriyle alım oluyorlar, e... Mesaja git »
İslam Nasıl Tahrif Edildi? Kuran Vs Peygambere Uydurulan Hadisler başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Sizin dininizin kaynakları nelerdir öğrenebilir miyim? Tamamen Türkçe mealen ibadet ediyorsunuz herhalde bu konudaki deliliniz nedir söyleyebilir mıs... Mesaja git »
[EVET ANA KONU] EVET HAYIRLI OLSUN! 🎉 ORTALAMA %51,4 EVET 48,6 hayır başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Seçimde gorevliydim, inanın oyları sayarken bir oyun bile hatasını yapamazsınız.parti görevlileri,izleyiciler vs. birçok kişinin önünde yapılıyor,yan ... Mesaja git »
REFERANDUM SEÇİMİ TARTIŞMA KONUSU başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
%58 evet çıkar diye tahmin ediyorum.... Mesaja git »
Avrupa Ligi Çeyrek Final 1.Maç | Lyon - Beşiktaş | 13 Nisan| 22.05 başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bjk ve Türk takımları 90 dk Avrupa'da tempolu maç yapamaz.Ligimizde hiç böyle tempolu,topun oyunda olduğu maç izlemedim.bunun en büyük sebebi hakemler... Mesaja git »
Mantıklı müslümanları, yanıldıklarına ikna edece deliller başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Hocam bu dinin kaynakları mesajımda bahsettiğim gibi Kuran,sünnet,kıyas,icma-i ümmet dir. Hiçbir alim bu kaynakları bir kenara koyma lüksüne sahip de... Mesaja git »
Mantıklı müslümanları, yanıldıklarına ikna edece deliller başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Nerede bir şarlatan varsa onu bulmuşsunuz. Bu saydığınız kişilerin çoğu dini tahrif eden kişiler; sünnet bilmez,mezhep bilmez,kendi kafasına göre yor... Mesaja git »
Neden dinlere inanmalıyım? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Deistlik denen şey aslında insanların büyük bir kesiminin ateistligi kabul etmemesi yüzünden ortaya atılmış bir düşüncedir. Konuşma nimetini veren b... Mesaja git »
Arkadaşları

drazah

KaRaBoGa 1907

mustafa.savranguler
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: satılık 7850 1 gb referans ilanıdır..
Alıcı: mgedik06
Tarih: 20 Temmuz 2016; 11:47:22
Yorum
Gönderdiği ürün sıfırdan farksız durumdaydı görünce çok sevindim, gerçekten memnun kaldığım bir alışveriş oldu, kendisi son derece ilgili, güvenilir ve sözünün arkasında bir arkadaşımız hiç tereddüt etmeden güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
i7 930
Takım
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.141