Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
nedamed
Gerçek Adfırat FIRAT
Doğum Tarihi12 Ekim 1982
Meslekeğitim
İlgi Alanlarıpc
KonumMalatya,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Ekim 2009
2. el mesaj sayısı: 69
Son mesaj tarihi: 11 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Kasım ayından beri siyah top çekemedim,%14 siyah top oranından 13 top çektim 2 sarı 11 gri geldi.nasil iş anlamadım.... Mesaja git »
♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛ Real Madrid 1-3 Juventus (4-3) ♛ başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Yeter artik...Bayern e yapılanlar,bu maç,ayıptır yahu.bu kadarda kayirilmaz ki bir takım,yazık degilmi juveye.... Mesaja git »
[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Kissinger i şiddetle tavsiye ederim.birde jorge jesus var oda iyi. İkiside istediğiniz td.bende oyunun başında 433 oynuyordum ama 4312 bu oyunun en ze... Mesaja git »
[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Cemguldal sen nasıl bir adisin,ulan 30 dk pası niye yapiyon yüzüne tukurdugum.... Mesaja git »
[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Yeni bir TD buldum 4222 çok dengeli oyunu var,kisslinger olması lazım,top çevirme,merkez ve önde baskı ayrıca defans hattı ve yoğunluk çok ideal duruy... Mesaja git »
Katılıyorum... Mesaja git »
[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Ongorulemeyen koşullar senin münasip yerine girsin konami.Bugun adam akıllı bir maç yapamadim,herkes hile yapıyor.bende bundan sonra nezaket derecesi ... Mesaja git »
[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bilmeyenler için:Kornerlerde rakip uzun boylu hayvani oyuncuları sizin ceza sahasinda seçili halde korner atıyorsa sizde kaleciyi l1+r3 e basarak raki... Mesaja git »
Coop ta çok uyumlu bir arkadaşla ilk maçı kazandık,final maçında mac odasına üçüncü bir eleman girdi uyanık herifin normalde takimi 2700 gücünde ama 1... Mesaja git »
Hocam oda hangisi? PC deyim .... Mesaja git »
Arkadaşları

drazah

KaRaBoGa 1907

mustafa.savranguler
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: satılık 7850 1 gb referans ilanıdır..
Alıcı: mgedik06
Tarih: 20 Temmuz 2016; 11:47:22
Yorum
Gönderdiği ürün sıfırdan farksız durumdaydı görünce çok sevindim, gerçekten memnun kaldığım bir alışveriş oldu, kendisi son derece ilgili, güvenilir ve sözünün arkasında bir arkadaşımız hiç tereddüt etmeden güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
i7 930
Takım
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.156