Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
tolga226
Gerçek AdTolga Yüksel
Doğum Tarihi12 Mart ****
Konumİzmir,Konak
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Ekim 2009
2. el mesaj sayısı: 229
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 17 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları9
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Turkcell Bayrama Özel BİP 10GB Kampanyası başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Grup için PM alabilir miyim?... Mesaja git »
★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Sanırım ilk Splatoon'da öyleymiş -Splatoon Wikia'nın yalancısıyım-. Bunda da aynı olması oldukça makul. Zaten şu evrede çok da önemli değil o salyango... Mesaja git »
Tamamen şans bence. Konsol geldiğinde UPS 3. gün zor çekti ki her gün defaiarca aramıştım. Sonunda direk gümrükte ilgilenen kişiyi aradım evraklarım o... Mesaja git »
Champion olarak tamamladım ve yanılmıyorsam 16 super sea snail verdi.... Mesaja git »
Reddit'te onunla ilgili epey muhabbet döndü. Varılan son karar "Fazia oyuncu olması demek daha fazla core oyuncu ve mağlubiyet demek." şeklindeydi. Ay... Mesaja git »
Ben pek üstünde durmamıştım 2DS XL'i iki günde çektiler. Ancak dediğim gibi üstünde durmadım, gümrük için DHL'i arafığımda saat 1'di sanırım. Ertesi s... Mesaja git »
Amazon üzerinden yapılan Orzly alışverişlerinde geçerli %15 indirim kodu. Daha önce aldığım ürünlerle yollamışlardı ben de tamamıyla unutmuştum. Evi t... Mesaja git »
Sıfır Lego City Undercover (Switch) konusunu başlattı (3 ay önce)
Oyunu bir süre önce amazon.de üzerinden aldım ancak bir türlü oynamaya vakit bulamadım. Bu yüzden satmaya karar verdim. Sıfır, jelatinli paketinde dur... Mesaja git »
Bugüne kadar amazon.de üzerinden yaptığım tüm alışverişlerde ürünlerim Polonyadan geldi. Sadece bir tane UPS ile gelen ürünüm Almanya'dan gelmişti. Sa... Mesaja git »
Benim Splatoon da 1'den beri dağıtımda gözüküyor. 4-5'e kadar bekleyeceğim. Baktım gelmedi şubeye gider alırım. Darısı bekleyenlerin başına... Asıl k... Mesaja git »
Arkadaşları

BaranİAL

diavoloo

Ciddi Kedii

OKTAW

Kitetsu

anthuan

kings_prestigee

me_kar

Requiem for a Dream
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Satılık Mass Effect 2
Alıcı: RomeoR35
Tarih: 11 Haziran 2012; 14:06:25
Yorum
Hızlı Kargo Güvenilir Temiz Alış Veriş...Teşekkürler.
Genel Puan

Ürün: Referans İlanıdır [soryy]
Alıcı: soryy
Tarih: 26 Ağustos 2011; 23:09:39
Yorum
Sorunsuz bir alışveriş oldu.güvenerek alışveriş yapabilirsiniz
Genel Puan

Ürün: Satılık sixaxis
Alıcı: birol özsoy
Tarih: 30 Temmuz 2011; 9:39:41
Yorum
sorunsuz alışveriş.
Genel Puan

Ürün: Fight Night Round 4
Alıcı: ÖnceVatan
Tarih: 4 Temmuz 2011; 13:57:59
Yorum
Teşekkürler
Genel Puan

Ürün: Satılık Medal Of Honor (Limited edt.)
Alıcı: dix1
Tarih: 23 Haziran 2011; 12:55:52
Yorum
İmza

Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
iPhone
Operatör
Turkcell
Oyun Platformu
PlayStation3
Takım
Fenerbahçe
Hakkında
Referanslarım: profiteer:(Ltbp2, COD Black OPS ALINDI) ssamli:(MOHLE, NFS Hot PursuitLE, Fifa11, AC:Brotherhood ALINDI; COD Black OPS verildi) Secospacos:(2 adet 4. Nesil 32gb İpod Touch ALINDI) ssenginss:(BC2 ALINDI) dragonstory:(20£ PSN CARD ALINDI) scaletti:(COD Black OPS ALındı) CmrHun:(Sennheiser CX 300 II Precision ALINDI) konsol_dünyası:(İnfamous 2 ALINDI) mutama:( Toshiba 1 TB STOR.E ART 4 ALINDI ) dix1:(Medal of Honor limited edt. VERİLDİ; Heavy rain ALINDI) ÖnceVatan:(FNR4 VERİLDİ; Dead Rising 2 ALINDI) cano05:(Sony Headset, BC2 ALINDI) trane1: (The Walking dead serisi alındı) birol güven: (Sixaxis satıldı) aftermath666: (Killzone 3 Helghast edt. ALINDI) GameBuy: (Sports Cham. ALINDI)V: (Dead Space 2 ALINDI) darkraider: (Bioshock 2 ALINDI) RomeoR35: (Mass Effect 2 SATILDI)kings_prestigee: (COD: MW3 ALINDI) Muss@: Fifa13, GT5: AE ALINDI)
ve yazamadığım pek çoğu

.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.328