Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
vegawagon
Gerçek AdOrhan Özvatan
Konumİstanbul, Beylikdüzü
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Ekim 2009
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: bir yıl önce
Son giriş tarihi: 12 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
BMW E46 M3 | Gerçekçi Otomobil Çizimi başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Teşekkürler :) Teşekkür ederim. Beğeniliyorsa ne mutlu. Teşekkür ederim :)... Mesaja git »
BMW E46 M3 | Gerçekçi Otomobil Çizimi başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Teşekkürler. Asıl mesaj sahibini de etiketlemeye çalıştım ama ceza almış sanırım, yapamadım bi türlü :D Teşekkürlerrrr :)... Mesaja git »
Çok teşekkürler Bir çizim yaklaşık olarak 15 saat civarı sürüyor. Ücretlendirme kağıt boyutuna ve fotoğraf detayına göre değişiyor. İsterseniz size ö... Mesaja git »
Çok teşekkür ederim :) Sadece sipariş üzerine çizim yapmaktayım. Şartlar sizin için de uygun olursa tabi ki çizebilirim. Detayları öğrenmek için bana ... Mesaja git »
BMW E46 M3 | Gerçekçi Otomobil Çizimi konusunu başlattı (bir yıl önce)
Herkese merhaba. En son çalışmam olan BMW E46 M3 çizimimi sizlerle paylaşmak istedim. Uzun zamandır konu açmıyordum, suskunluğumu bozayım dedim Çizim... Mesaja git »
Mitsubishi EVO 8 | Gerçekçi Otomobil Çizimim başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Çok teşekkür ederim Pause tuşu olduğu için son kısmı daha fazla uzatmayı düşünmedim :) ... Mesaja git »
Mitsubishi EVO 8 | Gerçekçi Otomobil Çizimim konusunu başlattı (bir yıl önce)
Herkese Merhaba, En son çalışmam ile sizlerleyim. Kırmızı Evo 8, araç sahibinin siparişi üzerine çizilip Amerika'ya gönderildi. Bu aralar çok fazla ... Mesaja git »
TOYOTA Celica |Gerçekçi Otomobil Çizimim başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Konu pek günceldir :D... Mesaja git »
TOYOTA Celica |Gerçekçi Otomobil Çizimim başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Teşekkürler. Doğa ve otomobil ayrı iki teknik olarak geçiyor ve ikisini bir arada yapabilmek gerçekten çok zor bir iş :) Genelde ya sadece otomobil,... Mesaja git »
TOYOTA Celica |Gerçekçi Otomobil Çizimim konusunu başlattı (2 yıl önce)
Herkese Merhaba, Uzun zamandır Donanımhabere çizim atmadığımı fark ettim ve hemen yeni bir konu başlattım Geçmiş haftalarda yapmış olduğum Toyota ... Mesaja git »
Arkadaşları

SıradanÇinkoKarbonPil

mevsimsiz_kar45

38erciyes
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.078