Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
uurse
Gerçek Aduğur sertkaya
Doğum Tarihi7 Şubat 1988
Konumİstanbul,Beylikdüzü
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Ekim 2009
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 20 gün önce
Son giriş tarihi: 5 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Bebek küçükken dalin veya hacı sakir sabun tozu kullanıyorduk tercih edebilirsiniz.... Mesaja git »
Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Joie Mimzy LX Mama Sandalyesi aldım 3 farklı yükseklik ayarı var, sehpası çıkıyor, geri yatma özellikleri felan var şık bir masa. Başka zamanda üzerin... Mesaja git »
Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Merhaba, Biz Ariel bebek kullanıyoruz eşim memnun tavsiye ederim... Mesaja git »
evleneceğin kız kime benzeyecek oyunu çok riskli başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Evlilerde nasıl oluyor :D boşanacakmıyız napıyoruz ona göre bakayım... Mesaja git »
Avrupa almanya güllük gülistanlık 4/4lük bir yer değil başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Emlakçı olmaya gerek yok gir nette bir çok site var oradan fiyatlara bak. Konu sahibinin vermiş olduğu absürt rakamlara ne alabiliriz diye.... Mesaja git »
Avrupa almanya güllük gülistanlık 4/4lük bir yer değil başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
1.3m dolara Beverly Hills de malikane alırsın malikhane diye sallasamda o fiyatlara 1m dolar daha eklersen Beverly Hills den birşeyler kesin alırsın... Mesaja git »
BMW 1 SERİSİ F20 başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bakımdan sonrada baktım şuan max seviyede fazla doldurmakta istemiyorum. 15 gün sonra tekrar kontrol eder bakarım artık eksik çıkarsa 1lt daha alıp e... Mesaja git »
Evet hocam 5lt gidiyor 4+1 şeklinde satanlar var. Parçaları kuzenim izmir urla da oto tamirci o temin etti biraz uygun oldu piyasaya göre balatalar a... Mesaja git »
Merhaba arkadaşlar, 40k km dir kullandığımız(eşim) 116ed 2014 model aracımla 3 defa servise girdim. En son 1 hafta önce servis ihtiyacına yağ, filtre... Mesaja git »
Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Merhaba Ben kıyaslama yapmayacağım ama, Besafe Izi Combi X4 aldım bebeğim çok rahat içinde en azından biz öyle düşünüyoruz. 1600tl gibi bir fiyata al... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
iMac
Otomobil
BMW
Mobil cihaz
iPhone
Operatör
Turkcell
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PS3
Takım
Fenerbahçe
Tablet
Apple
Dünyadan Futbol
FC Barcelona
Basketbol
Fenerbahçe
Modem
TP-Link
Beyaz Eşya
Arçelik
Milli Takımlar
Turkiye
Formula 1
Ferrari

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.109