Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
uurse
Gerçek Aduğur sertkaya
Doğum Tarihi7 Şubat 1988
Konumİstanbul,Beylikdüzü
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Ekim 2009
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 8 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Temel Karamollaoğlu 'na siz Fetöcüsünüz Diye Çıkışan Vatandaş başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Dinlemiyorsan adamın karşısına ne çıkıyorsun... Mesaja git »
Kuantum Diyen Bir Cumhurbaşkanı Olacak başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
İkisi çok farklı şeyler boşver sen bunlara kafanı yorma.. Zamanında başbakanımız Sayın Binali bey demişti ya fazla bunlara kafa yormayacan sıyırır gid... Mesaja git »
SON DAKİKA... RTE:TVDE TARTIŞMA ORTAMLARINA GİRMEK İSTEMİYORUM başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Ne çapmış ya kendisinin ne çapı varda konuşuyorsun gözünüzde böyle büyüte büyüte başınıza bela olacak bu adam... Kamer Genç'i unutmayın fetö başınıza... Mesaja git »
SON DAKİKA... RTE:TVDE TARTIŞMA ORTAMLARINA GİRMEK İSTEMİYORUM başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Bunlar komedi işte Sanki ülkede 50 tane Cumhurbaşkanı var da bu adamın bir dengi olacak. Arkadaşım bu ikisi de aday mı değil mi? al işte ikisi de den... Mesaja git »
1 Ay İçinde 3 Kere Lastiğim Patladı. başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Rft veya ssr lastik almanızı öneririm tabi basınç sensörü varsa aracınızda.... Mesaja git »
Survivor 2018 (100k mesajı atana ödül) başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Kadın turbiyeyi gömdü. Erkeklerden ses yok bu kadar tırsmayın la... Mesaja git »
Bu Araç Pert Olurmu? SS li.. başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
daha az hasarlı araçların perte çıktığını gördüm. bizim şirket aracı daha az hasarlı olmasına rağmen perte çıktı.... Mesaja git »
1000 kişiden 5 kişi çaldırır yada çaldırmaz ben 15 ay da hiç bir malzememi çaldırmadım 15 ay boyuncada 10 kişiye rastlamadım tavan arasından kıyafet v... Mesaja git »
Tüm devlet bankası ATM'leri birleşti başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Cidden soruyorum FAİZ ile KATILIM PAYININ arasındaki fark nedir?... Mesaja git »
Sen nerede askerlik yaptın. Yıkayıp başka askere verecekmiş askere gitmemişsin belli etme bari saçma sapan şeyler yazıp. Bütün askerlere hiç kullanılm... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
iMac
Otomobil
BMW
Mobil cihaz
iPhone
Operatör
Turkcell
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PS3
Takım
Fenerbahçe
Ses Sistemi
LG
Tablet
Apple
Dünyadan Futbol
FC Barcelona
Basketbol
Fenerbahçe
Modem
TP-Link
Beyaz Eşya
Arçelik
Milli Takımlar
Turkiye
Formula 1
Ferrari

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.082