Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
krk17
Gerçek AdÖmer TÜRKŞANLI
Doğum Tarihi30 Ekim 1983
MeslekKamu
KonumAnkara,Keçiören
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Ekim 2009
2. el mesaj sayısı: 7
Son mesaj tarihi: 4 yıl önce
Son giriş tarihi: 2 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
3D Araç Kaplama ~ Araç Kaplama Merkezi (ANKARA) başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Merhaba 1998 Passat kaplatmak istiyorum mavi renk fiyat bilgisi alabilir miyim?... Mesaja git »
Huawei Ascend Mate Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Herkese merhaba malumunuz Kangvip 4.2.2 sıkıntılı olarak bilinse de uzun zamandır sıkıntısız çalıştırıyordum(Yaklaşık 1 sene). Tam bu aralar Mate ciha... Mesaja git »
Huawei Ascend Mate Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Can kardeşim Miui ya da b929 kang vip rom için deneyip link atacatın ama satmaya karar vermişsin rom gerek lütfen.... Mesaja git »
Müsait bir zamanında video ya da caps eklesen sevinirim ayrıca Türkçe dil seçeneği mevcut mu? B929 kangvip geliştirdiğini mi beğenmedin anlamadım? lin... Mesaja git »
[ROM]Huawei Ascend Mate - Kang B907 V3.1 (4.2.2) - Unicom başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
valla Can arkadışımın dediğine TWRP ile wipe data/cache yapmak gerekmiş ama ben b907 kurdum üstüne de direk bunu kurdum hata vermiyor ama bazı eksikli... Mesaja git »
Herkese selamlar Can kardeşim Muiu ya da b929 kangvip romları deneyebildin mi?... Mesaja git »
[ROM]Huawei Ascend Mate - Kang B907 V3.1 (4.2.2) - Unicom başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Can kardeşim bir sorun var çözemedim burda analatılan şekilde sadece B907 üzerine kurar ve wipe data/cache yapmazsam çalışıyor onun harici hangi romla... Mesaja git »
Can dostum bekliyoruz bakalım sen galiba Çinceyi çözdün uğraşa uğraşa Umarım iyi olur ki bana iyi romlar gelecekmiş gibi gelmekte.Teşekkürler.... Mesaja git »
Şu an Kang 907 3.1 rom kullanmaktayım gerçekten bu telefonda eksik dediğim özellikler tamamlanmış fakat sıkıntılar yok değil maalesef, sistem arayüzü ... Mesaja git »
Sevgili kardeşim CNDMN B927 ve B929 her iki rom da mı kötü? Yoksa B927 - B929 dan daha iyi B929 mu daha kötü? Eğer her ikisi de kötüyse (Oyunlarda B... Mesaja git »
Arkadaşları

retchop
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
HUAWEI ASCEND MATE
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Huawei
Takım
Galatasaray
Tablet
Samsung

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109