Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sentiel
Gerçek AdMert Bey
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Ekim 2009
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 6 ay önce
Son giriş tarihi: 4 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Merhaba arkadaşlar. Öncelikle yeni başlığımız hayırlı olsun. Eski konu kilitlenip, paylaşımlara artık bu başlıktan devam edilecektir. Sizden... Mesaja git »
PS express ama facetune 2 ile çekip ters cevirebiliyorsun..... Mesaja git »
iOS 9'da kalmalı mı yoksa iOS 10'a mı geçmeli? başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Geç dene bakalım ama geri dönüş yok bilesin. Performans kayıbın olmaz tabii. 6 olsaydı geçme diyebilirdim.... Mesaja git »
Apple 10.2.1 ile 5s leri bitirmiştir başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
9.3.2 candır tabii... Mesaja git »
[Jailbreaksiz]iPhone Nasıl Uzaktan Bağlanabilirim ? başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
onun dışında bende bilmiyorum. tw acıklama da mobile to mobile özelliğini koysa da uygulamada mevcut değil.... Mesaja git »
Battery Doctor uygulamasını kullanan var mı? SS başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Basit bir ram temizleme kısmı. iOS ram temizleme ve dondurma olayını otomatik yapıyor. Kullanmanıza gerek yok.... Mesaja git »
[Jailbreaksiz]iPhone Nasıl Uzaktan Bağlanabilirim ? başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
teamviewer uygulamasını takip edin. bunun için uğraşıyorlardı.... Mesaja git »
Apple 10.2.1 ile 5s leri bitirmiştir başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
5s ler için en iyi sürüm 9.3.2 idi. O sürümde kalanlar bayağı kârlı. iPhone 6 cihazımı 9.3.5 de bıraktım. No Update.... Mesaja git »
iOS 10 Ana Konu (iOS 10.3.2 yayınlandı)(iOS 10.3.3 Beta 2 yayınlandı) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (9 ay önce)
Mantıklı ve beni düşünmeye iten mesajınız için çok teşekkür ederim. Övgüleriniz içinde eksta teşekkür ederim Ne yalan söyleyeyim 6500 mesajın rahat 2... Mesaja git »
iOS 10 Ana Konu (iOS 10.3.2 yayınlandı)(iOS 10.3.3 Beta 2 yayınlandı) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (9 ay önce)
AppStore dan battery doctor uygulamasını indirin onda cache temizleme özelliği var. Ama özelliği etkinleştirmek için bir kaç işlem yapmanız gerekiyor.... Mesaja git »
Arkadaşları

Makale_Helvetia

infom@n

cordoncayo
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
iOS 9.3.5
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Türk Telekom
Takım
Galatasaray
TV
LG
Notebook
Dell
Hakkında

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.121