Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
radyoturkalemi
Gerçek Adgökmen düz
Doğum Tarihi13 Nisan 1981
Konumİstanbul,Büyükçekmece
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Eylül 2009
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 7 yıl önce
Son giriş tarihi: 7 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Orijinalden alıntı: r0x Link Yanlış Olabilirmi evet yanlış link koymuşum sonra koyacagımı kaybettim:D... Mesaja git »
merhaba ınternetten bakınırken bir yarış gördüm hız tutkunlarının izlemesini isterim. bu yarışmada sizce kim kazanmıştır http://video.mill... Mesaja git »
cruze bahane hatun şahane :))) ayrıca amerikalıların yaşam tarzını gördükçe yaşamadıgımızı düşünüyorum.... Mesaja git »
Performans Karşılaştırması..! başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
ben yokuşta bir kaç defa wv borayı tokatladım :) bende carina var kendi aracım diye demiyorum. ama bu gerçek gecengünde ışıklarda bir vetra ile atışt... Mesaja git »
Adim Adim iki yarim aractan cizikten boyali arac olusturmak başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Orijinalden alıntı: r0x Bu Fatih Oto Kap. Esprisi Nedir Ya :) espiri degil pert araçları 2-3 boya var diyerek tamir eden firma sanırım web ... Mesaja git »
Toyota 681 bin aracını geri çağırıyor. başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Orijinalden alıntı: Janjan Orijinalden alıntı: radyoturkalemi ben bizi sevmeyen toplumun ve milletin aracını kullanmam. bugun almany... Mesaja git »
Toyota 681 bin aracını geri çağırıyor. başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
ben bizi sevmeyen toplumun ve milletin aracını kullanmam. bugun almanya ve fransa biz her zaman sevmeyen kötüleyen küçük gören ülkelerdir. merce... Mesaja git »
TIR GEÇER BURADAN başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
bende acemiyim ustayım demiyorum zor durumda kalırsam arkamda araç birikirse illaki yardım isterimkimseyi magdur etmemek için.... Mesaja git »
benzinin pahalı olması mı,benzinli aracın çok yakması mı ? başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Orijinalden alıntı: Only Gamer 7lt/8,5Lt/10lt verilere sahip aracım var. araç: hyundai 1341cc 82bg 110nm admire otomatik. ayrıca 1,6 vergisi ödü... Mesaja git »
dediklerinize katılıyorum. dünyanın en pahalı benzini biz kullanıyoruz. tepki olarakta araçlara siyah kurdela gibi yada siyah birşeyler takabiliriz. ... Mesaja git »
Arkadaşları

mustsculp

mBenJi
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.078