Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
_Sparda_
Gerçek AdSparda xxx
Doğum Tarihi1 Temmuz 1991
Konumİstanbul, Esenler
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Eylül 2009
2. el mesaj sayısı: 41
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Heroes of the Storm [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
valla hocam çok iyi olur 2.0 bir gelsinde sonrasında bir şeyler yapmak gerekebilir... Mesaja git »
Heroes of the Storm [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
arkadaşlar sizlerden bir ricam var dikkate alırsanız sevinirim hots redditte ranked sistemiyle alakalı bir yazı yazalım ve bunu destekleyelim istiyoru... Mesaja git »
Heroes of the Storm [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
bedava hero verilicek galiba... Mesaja git »
yeni başlayacağın için bence beklemekte fayda var 100 level altı herkez için aslında olması gereken bu ama ayın 25inde 26 yapılacak olan challenge yar... Mesaja git »
genjiden sonra overwatchdan karakter gelirse yazıklar olsun wowdan diablodan o kadar güzel ve özel karakterler varken ve millet bekliyorken blizzard s... Mesaja git »
Heroes of the Storm [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
benim qm diamond zaten betadan beri oynuyorum HL normalde mmr olarak plat ama gold 3 deyim diğer sezon 6-7 maç alırsam büyük ihtimal plat 4 yada 5im a... Mesaja git »
Heroes of the Storm [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
söylediklerini okuyunca evet takımda denge unsuru olmuyor karşı takım daha iyi geliyor falan bunlar eğer dedikleriniz doğruysa sistem yine saçma hocam... Mesaja git »
Hots'un oyuncu sayısı az mı ? başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
2 dk HL girdiğimi hiç hatırlamıyorum genel olarak 5 dk aşağı hiç oyuna girmişliğim yok oyuncu sayısı evet az oyunlar zaten genel olarak 20 dk sürüyor... Mesaja git »
Gün Gün III. Dünya Savaşı başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
savaş çıkması çok zor işin içinde ciddi bir nükleer silah çok fazla insan kaybı savaş bitiminde bir daha kalkınamama gibi durumlar söz konusu ekonomi ... Mesaja git »
Heroes of the Storm [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
beta videolarını izledim oyun için yararlı yada önemli bir şey yok ingilizcesi düzgün olan birisi varsa reddit berbat ranked sistemiyle ilgili bir kon... Mesaja git »
Arkadaşları

Montmartre
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.109