Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
_Sparda_
Gerçek AdSparda xxx
Doğum Tarihi1 Temmuz 1991
Konumİstanbul, Esenler
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Eylül 2009
2. el mesaj sayısı: 45
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 17 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Mesut Çevik ile Canlı | Konuk: Enis Kirazoğlu başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
kimsede gökhanı sormamış yoksa bizim mi haberimiz yok anlamadım birisi cevap versin gökhan bsc'den ayrıldı mı... Mesaja git »
Mezun belgesi ekleme . başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
normalde gitmeye gerek yokta adamların gönderdiğimiz belgeleri işleme alması önemli çok dar bir zamana sığdırdılar bunu saçma sapan bekliyoruz ben yol... Mesaja git »
BlizzCon'da Diablo Duyurusu Yapılmayacak başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
yeni bir diablo çıkartacaklarsa bu oyun d3 hiç benzemezse çok çok iyi olur böylesine set itemleri üzerine kurulu aşırı casual olan bir oyun olmasada o... Mesaja git »
bence hocam senin dediğine en büyük örnek DC ve marvel filmleri evet fantastik film katagorisinde ama günü kurtarma işte kötülere ayar verme falan fil... Mesaja git »
Diablo 3 + Ros [SATILDI] başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Hesabı alan kişi ShankaFB adlı arkadaş iyi oyunlar dilerim... Mesaja git »
Diablo 3 + Ros [SATILDI] başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Hesabı satın alan kişi ShankaFB adlı arkadaş iyi oyunlar dilerim... Mesaja git »
*** 30+ Diablo III Oyuncuları Kulübü *** başlıklı konuya yorum yazdı (30 gün önce)
neden 30'dan aşağıyı almıyorsunuz ?... Mesaja git »
setlerin skill kompozisyonları var giydiğin 4 temel set var birde bunun dışında legendary item parçaları ile yapılanlar var komple 6 parçadan oluşan s... Mesaja git »
Crusader - Toplanma Noktası başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
ben sezon 11de crusader oynuyorum crusader falan açma çok çok sıkıntı çekersin solo oynamak zorunda çok kalırsın grup olayın yoksa yüksek grlerde asla... Mesaja git »
DoBaLaK Klan Üyeleri başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
la beyler sezondaysanız azıcık yardın edinde bizde yükselelim takıldık kaldık gr75 de 80 de legendary gemleri kasıp stat basacağım basamıyorum +80 gem... Mesaja git »
Arkadaşları

Montmartre
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078