Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
_Sparda_
Gerçek AdSparda xxx
Doğum Tarihi1 Temmuz 1991
Konumİstanbul, Esenler
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Eylül 2009
2. el mesaj sayısı: 43
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Diablo 3 + Ros satıyorum 50 TL (HESAP GÜNCELLENDİ) başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Hesap güncellenmiştir... Mesaja git »
Kabul Edin: İnsanların %99'u Cahildir başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
öncelikle bu konuyu açtığın için teşekkür ederim salak saçma survivor işte futbol yada gereksiz tipim nasıl konularını görmekten ciğerim soldu çoğu ... Mesaja git »
Diablo 3 + Ros satıyorum 50 TL (HESAP GÜNCELLENDİ) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 gün önce)
sezon 11 demon hunter 70 level 250 paragon level 30 tane great rift key 200m gold Bankada ki itemlerin %70 legendary itemlerden oluşmaktadır maruder ... Mesaja git »
Diablo 3 + Ros satıyorum 50 TL (HESAP GÜNCELLENDİ) konusunu başlattı (2 gün önce)
sezon 11 demon hunter 70 level 250 paragon level 30 tane great rift key 200m gold Bankada ki itemlerin %70 legendary itemlerden oluşmaktadır maruder ... Mesaja git »
Diablo 3 + Ros satıyorum 50 TL(hesap güncellendi) konusunu başlattı (3 gün önce)
sezon 11 demon hunter 70 level 250 paragon level 30 tane great rift key 200m gold Bankada ki itemlerin %70 legendary itemlerden oluşmaktadır maruder... Mesaja git »
Üniversite okuyan sayısı 7 milyona dayandı! başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
ve bence üniversiteler daha çok işe odaklı insan yetiştirmeli müfredatlarda adamın hayatı boyunca kullanmayacağı bilgiler kirli bilgide öğretiliyor bu... Mesaja git »
Heroes of the Storm [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
betasından beri oynuyordum hots oyunun bu zamana kadar üzerine koyduğu güzellikler çok çok az bugün sağ olsun bir yabancı hesabıma diablo 3 battleches... Mesaja git »
Heroes of the Storm [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
biz türklerde birlik olma takım kurma olayları hep sıkıntılı oluyor ben dün bir şekilde yayıncı bir adamla önceki rankları grand master adamlarla oyun... Mesaja git »
Heroes of the Storm [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
zaten hocam oyuncu sayısı EU'da ben asla sanmam 100k yokta bir 30k-40k var oda taş çatlasın 2.0 gelen kitlenin kaymağı sadece oyunda kaldı geri kalan ... Mesaja git »
Heroes of the Storm [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
bugün twitch skin varmış hdc miydi neydi oyuncu sayısına baktımda bayağı oyuncu varmış ödül havuzuna cheer mi ne atıp duruyorlardı ben az bekliyordum ... Mesaja git »
Arkadaşları

Montmartre
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.148