Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
_Sparda_
Gerçek AdSparda xxx
Doğum Tarihi1 Temmuz 1991
Konumİstanbul, Esenler
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Eylül 2009
2. el mesaj sayısı: 46
Son mesaj tarihi: 27 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
bluetooth çevre birimi yardım başlıklı konuyu favorilerine ekledi (27 gün önce)
windows 7 64 ultimate işteletim sistemi kullanıyorum telefondan dosya aktarımı yapabiliyorum ama pcden telefona dosya aktarımı yapamıyorum aygıt yönet... Mesaja git »
bluetooth çevre birimi yardım konusunu başlattı (27 gün önce)
windows 7 64 ultimate işteletim sistemi kullanıyorum telefondan dosya aktarımı yapabiliyorum ama pcden telefona dosya aktarımı yapamıyorum aygıt yönet... Mesaja git »
SURİYE’YE ABD, İNGİLTERE VE FRANSA TARAFINDAN OPERASYON BAŞLATILDI. başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
An itibariyle Trump açıklama yapıyor. 3. Dünya Savaşı nın ilk kuvılcımı yandı arkadaşlar. Gelişmeleri okumaya üşenen arkadaşlara kısa özet: Emperyal g... Mesaja git »
Çiftçi isyan etti: Perişan olduk! başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Yıl 2003, o zamanlar 12 yaşında filanım. İlk bilgisayarım karne yardımıyla alınmış 1.4 GHZ Pentium 4. Bu işlere yeni yeni merak sarmaya başlamışım ve ... Mesaja git »
yanlız çeviriyi yapan oyun çeviri grubu altını çizmekte fayda olabilir... Mesaja git »
Oyunumuz Türkçe ! [Kanuni Dayanağımız var] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
Görüldüğü gibi Türkçe dili konulması bir lütuf değil, bir zorunluluk. Bu yük bizim omuzlarımıza düştü. Bu yönetmeliği dayan... Mesaja git »
AMAZON GELİYOR ALIŞVERİŞLERİ DURDURUN. başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
olumsuz yorumlarıyla kara bulutları bu konu üstünede getirenlere harbi şaşıyorum yav arkadaş size kalsa hiç icraat olmasın bu Türkiye'de hiç gelişmeye... Mesaja git »
TechnoSistem adlı site hk. başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
Şu fiyatlara bi bakar mısınız : Forumdan geçen sene bi arkadaş burdan gtx 1070 almış 1550 tl'ye ve ürün sorunsuz bir şekilde eline ulaşmış. Sizce site... Mesaja git »
böyle bir konu açtığın için öncelikle teşekkür ederim hocam eline koluna sağlık orda yorum yazan Türkiye'yi karalayan puştların %90 pkk zaten geri kal... Mesaja git »
Arkadaşları

Montmartre
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.098