Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
_Sparda_
Gerçek AdSparda xxx
Doğum Tarihi1 Temmuz 1991
Konumİstanbul, Esenler
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Eylül 2009
2. el mesaj sayısı: 46
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Satılık Nvidia gtx 745 175 TL başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 gün önce)
Özellikler KAYNAK:https://www.geforce.com/hardware/desktop-gpus/geforce-gtx-745-oem/specifications GTX 745 (OEM) GPU Engine Specs: 384CUDA Cores 1033B... Mesaja git »
Satılık Nvidia gtx 745 175 TL konusunu başlattı (4 gün önce)
Özellikler KAYNAK:https://www.geforce.com/hardware/desktop-gpus/geforce-gtx-745-oem/specifications GTX 745 (OEM) GPU Engine Specs: 384CUDA Cores 1033B... Mesaja git »
Neden Türkçe oyun için birleşemiyoruz? başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
hocam siz öncülüğü başlatın ben ve arkadaşlarım imza atar ben prosedürleri bilmiyorum ama oyunlarda artık türkçe altyazı ve menü olması gerektiği tara... Mesaja git »
sıkıntı olmaz hocam... Mesaja git »
o kitap açmayanlar ne yapıyor onu söyliyim çıkmış sorulara çalışıyorlar geçmiş 3-4 yılın sorularını toplayın onlara çalışın ben bahar dönemini bitirdi... Mesaja git »
Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci Türk Oyun Endüstrisi Hakkında Konuştu başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
[quote]Orjinalden alıntı: encuni o kadar oyun var onumu oynattınız ... oyun kötü değilde sağlam grafikli birşeyler gösterseydiniz belki aklına gire... Mesaja git »
İstanbul Dünyanın En Berbat 10. Şehri Çıktı (Ss'li) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
hocam şurda şu kıstası çok kötü atlıyorsunuz istanbulda bir çok insanın iş yeri çok uzak bisikletle gidilemeyecek çok yer var zaten insanlar sabahın 6... Mesaja git »
Müteahhit balonu patlayacak! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
istanbulda müteahhit için zor zamanlar olabilirde yinede millet deli gibi ev arıyor bir inşaat görüyorum bittikten sonra hemen bir kaç dairesi satılmı... Mesaja git »
Erbakan'ın D8 Projesi başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
islam birliğini kurakta da tüyü araplar bize diksin he ne saçma sapan bir düşünce arkadaş bu yav arapları zerre tanıyamamış hala ve hala kafalar örümc... Mesaja git »
ARABA ALMAYIN.KREDİ İLE ALANLAR ARAÇLARINI SATSIN. başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Arkadaşlar bu uyarımı ciddiye alın.İşin şakası kalmadı artık. Kenarda çok para parası olanlar hariç, Kimse sakın risk almasın artık.Son 1 yılda araç f... Mesaja git »
Arkadaşları

Montmartre
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.078