Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
darkesta
Gerçek AdBurak Sofu
Doğum Tarihi1 Ocak ****
Konumİstanbul,Avcılar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Eylül 2009
2. el mesaj sayısı: 7
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Detroit: Become Human'da İki Zorluk Seçeneği Bulunacak başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
GoW'u bekleyecektim, hype trenine karşı koyamadım ön siparişle aldım ki iyiki almışım fiyatı arttı. Bu oyunu zaten ön sipariş ile alacaktım, fiyatının... Mesaja git »
GRAN TURISMO SPORT başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
GTS'nin en önemli problemi Sport modundaki ceza sistemi. Bu da diğer yarış oyunlarının neredeyse uğraşmadığı bir konuda, herkes için adil yarış sağlan... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Oyun adı: God of War Dijital Deluxe Sürüm Pri-Sec: Sec Alındığı ülke: TR PSN Fiyat: 85 TL Ödeme: Enpara Diğer hak: Bende @Leprikon tarafından satın al... Mesaja git »
GRAN TURISMO SPORT başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Bugün GTS'de H vitesli eski araçları debriyaj ve H vites ekipmanıyla kullandığınızda bariz daha hızlı olduğunuzu öğrendim. Bunun sebebi de vites yükse... Mesaja git »
Ω|GOD OF WAR|PS4 ANA KONU|METASCORE:95|Ω başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Gran Turismo Sport 189 lira ön siparişinin ardından çıkışta kur farkı yüzünden 219 lira olmuştu, bunda da böyle bir zam beklenebilir zira 209 lira gün... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Alınık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
ALINIK Assassin's Creed: Black Flag. Bölge, pri-sec fark etmez.... Mesaja git »
KiNGDOM COME : DELiVERANCE (PS4 ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Oyunceviri'nin aceleyle yaptigi cevirinin konsollara resmi yama ile gelecegine pek inanmiyorum. Bu tarz amator islerin platformu PC'dir, offic... Mesaja git »
PS4 PLUS [ANA KONU] ( Nisan Açıklandı: Mad Max & Trackmania Turbo) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
TR psnde 14 gün deneme olayı kalktı mı?... Mesaja git »
METRO EXODUS (PLAYSTATION ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Yine efsane gözüküyor. Atmosfer olarak Bioshock ile birlikte oyun tarihinin en iyisi. Bu sefer beklentim çevre ile daha çok etkileşim sunması ve linee... Mesaja git »
GRAN TURISMO SPORT başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
GTS'de araçların dengesi frenlemeyle bozulmadığı için ideal frenleme noktasında sonuna kadar köklemeniz daha iyidir. Sonrası için aşama aşama bıra... Mesaja git »
Arkadaşları

corvus_corvusan

m-99

- The Stig -

ecofield
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

PSN: saros34
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.398