Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Usbehci
Gerçek Adözgür ileri
Doğum Tarihi31 Ekim ****
Konumİstanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Eylül 2009
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 4 sa. önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
En son nezaman ağladınız başlıklı konuya yorum yazdı (4 sa. önce)
Kolay ağlayan birisiyim. Empatiyi iliklerimde yaşarım. Oyun, dizi, film veya kitap farketmez beni duygulandıran birşey olursa gözlerim mutlaka dolar. ... Mesaja git »
Bedava Brütal Legend (Humble Bundle) konusunu başlattı (8 sa. önce)
Bazıları tarafından oldukça eğlenceli olarak anılan Brütal Legend yine Humble Bundle'ın cömertliği sayesinde bedava. Buyurun link, kütüphaneye ekl... Mesaja git »
Bu diş çürüğü kanal tedavisi ister mi? başlıklı konuya yorum yazdı (19 sa. önce)
Hocam bir haftada böyle olmaz belli ki farketmemişsiniz. Diş ipi kullanmamaktan diş arasında olan çürükten dolayı kanal tedavisi olmuştum, acı hiç his... Mesaja git »
Keyf-i Azizimce Kitap Tavsiye Ediyorum... başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 gün önce)
Canımın istediği kitapları tavsiye ediyorum bu başlıkta. Hoşunuza giderse okursunuz. Guy Delisle'in kaliteli bir çizgi romanı. Aynı elemanın başka b... Mesaja git »
Türk tarihi kitap önerileri başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 gün önce)
Atatürkün yaşadığı dönemle ilgili kitap önerir misiniz? veya 2. dünya savaşı zamanı da olur,Einstein ve Hitler dönemlerini de merak ediyorum,tavsiyel... Mesaja git »
İnternetteki En Ucuz Kitap Sitesi Araştırma Sonuçlarım başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 gün önce)
Arkadaşlar, almayı düşündüğüm bir kaç kitabı 7 ayrı siteye üşenmeyip üye oldum ve sepete ekledim. şimdi size sonuçları veriyorum. 7 ayrı sited... Mesaja git »
Vodafone Her Yöne 600DK 1000SMS 3GB internet 19 TL başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Türk vatandaşı olmayan herkes sanırım o tarifelere geçebiliyor. Hatta o tarifedeki bir hattan MH'ni arayınca Arapça konuşan telesekreter karşına çıkıy... Mesaja git »
Bedava Killer is Dead Nightmare Edition (Humble Bundle) başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Kütüphaneye eklediyseniz istediğiniz zaman yüklerseniz sıkıntı olmaz.... Mesaja git »
Üzerine yıllardır düşündüğüm felsefi sorular ve sizden cevap beklemem hk. başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 gün önce)
Okuyun, es geçmeyin. Bu benim aklımda yıllardır dolanan soruların tamamıdır. (Edit: Aslında çok azı) Çoğuyla ilk defa karşılaşacaksınız! Hayat; Anla... Mesaja git »
Ateride oynadığım şu oyunun adı neydi ? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Google play'de çok fazla bahsedilen oyuna benzer oyunlar var. Mesela şimdi baktım birisinin adı Galaxy Shooter. Bulamazsanız bluestack ile bilgisayara... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.125