Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Usbehci
Gerçek Adözgür ileri
Doğum Tarihi31 Ekim ****
Konumİstanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Eylül 2009
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Sıcak -> Vodafone TL yükle A101 hediye çeki -alt limitsiz- başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Kampanya bitti mi haberi olan var mı? Bereket yazıp 4455'e göndermeme rağmen Vodafone Yanımda uygulamasında A101 seçeneğini göremiyorum. Üç gün oldu m... Mesaja git »
Sıcak -> Vodafone TL yükle A101 hediye çeki -alt limitsiz- başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Arkadaşlar kampanya bitti mi? Bereket yazıp 4455'e gönderince, Vodafone yanımda uygulamasında a101 seçeneğini göremiyorum. Eski müşteriyim. Var mı bu ... Mesaja git »
600 TL Civarında Bisiklet Tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Benim bisikletimde 18 inç,180 cm ve 78 kg ile kullanıyorum sıkıntı yaşamadım hiç. Yatarak dönerken veya başka bir zaman dizim gidona çarpacak gibi olm... Mesaja git »
600 TL Civarında Bisiklet Tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Corelli Jazz 1.1 modelini yaklaşık üç ay önce aldım. Şehir içinde ve büyük oranda sahildeki bisiklet yolunda sürerim. Her sürüşüm 30 km civarında olur... Mesaja git »
Hergün 16km mesafe gideceğim, hangi bisikleti almalıyım? başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Hocam hayalimi sadece mekan farkıyla yaşıyorsunuz, ben Belçika'da bunu yapmak istiyorum. Umarım istediğinizi elde edersiniz. Eğer bütçeniz içindeyse y... Mesaja git »
AliExpress ★ +400 Ürün tavsiyesi ★ REHBER ★ MUTLU BAYRAMLAR başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Sizin mobilden baktığınızı bilmiyordur satıcı, bu yüzden mobilden alırsan indirimli alırsın diye haber vermek için böyle yazmış olabilir. Kısacası mob... Mesaja git »
AliExpress ★ +400 Ürün tavsiyesi ★ REHBER ★ MUTLU BAYRAMLAR başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
İkinci setin şimdi 33.21$ olduğunu ve, mobil uygulamadan alırsan %11 indirimli olacağını yazmış kısaca.... Mesaja git »
Turk Telekom Mobil 1000Dk 10GB 1000SMS 39TL başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Hocam hiç pazarlık yapmaya çalışmadınız mı? Forumda pazarlıkla çok güzel fiyata kullananlar mevcut. Ben bu konuda bahsedilen tarifeyi kullanıyorum ve ... Mesaja git »
4 Mbps'ye Kadar Limitsiz 20 GB AKK 9,90 TL başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Tam aradığım hizmet ama ne yazık ki İstanbul'dayım... Mesaja git »
Nivea roll on deodorantlarda indirim yok anlaşılan. Bir indirim yakalayamadım şunlarda... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.160