Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Usbehci
Gerçek Adözgür ileri
Doğum Tarihi31 Ekim ****
Konumİstanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Eylül 2009
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 7 dk. önce
Son giriş tarihi: 6 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Kitap Takası İçin Tavsiye başlıklı konuya yorum yazdı (7 dk. önce)
Facebook kullandığım zamanlar takip ettiğim kitap kardeşliği sayfaları vardı, bolca takas yaparlardı. Facebook'ta arasanız büyük ihtimalle bulursunuz.... Mesaja git »
★ ALİEXPRESS +1000 ÜRÜN TAVSİYESİ VE REHBER ★ başlıklı konuya yorum yazdı (12 sa. önce)
Ürünleri gelmeyen arkadaşlar telaşlanmayın. Bende sizin gibi ürünlerimden ümidi kesmişken dün kapımın önünde dokuz tane siparişimi buldum. Bu ürünler ... Mesaja git »
★ ALİEXPRESS +1000 ÜRÜN TAVSİYESİ VE REHBER ★ başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Çok sağolun bilgi için. Peki Quickcharge olmayan telefonlar ve cihazlar, Quickcharge'lı adaptör ile şarj olur mu? Hocam ayrıca bu usams kabloyu 0... Mesaja git »
★ ALİEXPRESS +1000 ÜRÜN TAVSİYESİ VE REHBER ★ başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Hocam satıcıya şunu sorun " Have you ever shipped my parcel? " bu cümle "benim ürünümü hiç kargoya verdiniz mi?" demek oluyor. Eğe... Mesaja git »
CEPTETEB kitapyurdu.com da %50 indirim! başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
İki tane test kitabı alacaktım ikisi de kalmamış. Ne zaman gelir diye mail attım, stoğa girince haber ver butonunu aktif hale getirin dediler :D roman... Mesaja git »
BEDAVA OUTLAST OYUNU HUMBLE BUNDLE. başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Çok teşekkür ederim hemen edindim.... Mesaja git »
Need for Speed Payback'in sistem gereksinimleri belli oldu başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Skyline mı oradaki yoksa sekiz numara gözlerim bana oyun mu oynuyor? ... Mesaja git »
merhaba arkadaşlar akıcı ve sıkıcı olmayandan başlamak istiyorum.Sefiller haricinde hangisinden başlamalıyım hangi yayınevinden almalıyım onuda yazars... Mesaja git »
CEPTETEB kitapyurdu.com da %50 indirim! başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Hocam daha fazla zaman geçmeden kendi kartınızı edinmenizi öneririm. Bu konudaki kişiler kitap alan cepteteblilerdir, başlık ona göre çünkü. Belki şan... Mesaja git »
The Witcher Kitap Serisi Ana Konu(3. Kitap çıktı) başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Evet arkadaşlar kitabı teslim aldım. Çanta ve ayracın yanında bir de kartpostal göndermişler. Çantadaki resim gayet yüksek çözünürlüklü. Witcher evren... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.160