Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Usbehci
Gerçek AdGeralt of Rivia
KonumYurt Dışı,Yurt Dışı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Eylül 2009
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
'-_-' ~ Gerçek Kahve Keyfi ~ '-_-' başlıklı konuyu favorilerine ekledi (dün)
Kahve tiryakileri burada toplanıyoruz. - Kahve'nin nasıl yapılacağı - Kahve adabı - Neden filtre kahve granül kahveye tercih edilmeli? - K... Mesaja git »
Hayatınızda hiç ölü, ceset gördünüz mü /+18/ başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Çocukken trenyolunda intihar etmiş birisini görmüştüm. İlginç bir şekilde etrafta kan yoktu. İntihar eden kişinin belden altı yoktu.... Mesaja git »
Anlık sadece laftadır, gerçekten böyle olduğunu düşünüyorsanız diyecek birşey bulamıyorum. Ama niye böyle diyorlar onu anlamak da imkansız. Gecikmeli ... Mesaja git »
Beta uprising ne demek? başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Beta ayaklanıyor(yükseliyor anlamında)... Mesaja git »
İnsan Ömrü Nerede biter ? başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Vatanını kaybettiği gün yaşayan ölü olur. Filistinli bir arkadaşla konuştuktan sonra böyle düşünmeye başladım. Şimdi kimine göre vatan bir eş, anne-... Mesaja git »
BİM 26 Ocak 2018 başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Doğru gelmişti ama müthiş ekonomi olunca böyle oluyor. Ses kalitesi rahatsız etmiyorsa alınır yinede.... Mesaja git »
Bedava Carmageddon TDR [GOG] başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Herkesin iyi veya orta seviye bilgisayarı yok. Bende farkındayım eski olduğunun. Belki birisinin işine yarar.... Mesaja git »
Bedava Carmageddon TDR [GOG] konusunu başlattı (5 gün önce)
Merhaba arkadaşlar, Carmageddon TDR 2000 GOG'da önümüzdeki 47 saat boyunca bedava. Hesabınıza giriş yapıp oyunu kütüphaneye eklemeniz yeterli.... Mesaja git »
Yeni Yil 8GB Tarifesi 29TL-(TürkTelekom) başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Merhaba arkadaşlar, İnterneti bol 10 gb (1000dk 1000sms 10gb 40 lira) taahhütüm Mart ayının dokuzunda doluyordu. İki hafta önce arayıp %10 indirim u... Mesaja git »
ŞU AN BANA HERKES NE YAPTIĞINI YAZABİLİR Mİ başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
İş arıyorum ve bu işi bulmak için ders çalışıyorum, her gün mutlaka roman okuyorum, ev işlerine yardım ediyorum, öyle geçiyor günler. Beynini çalışt... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109