Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Usbehci
Gerçek Adözgür ileri
Doğum Tarihi31 Ekim ****
Konumİstanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Eylül 2009
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 12 sa. önce
Son giriş tarihi: 12 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Uygun Fiyatlı Bisiklet Önerisi başlıklı konuya yorum yazdı (12 sa. önce)
500 lira civarı orta halli bir bisiklet bulursunuz, bende 590 liralık Corelli Jazz V1.1 kullanıyorum. Gösterdiğiniz bisikletler hakkında bilgim yok am... Mesaja git »
Uygun Fiyatlı Bisiklet Önerisi başlıklı konuya yorum yazdı (13 sa. önce)
Boyut olarak 26" tekerlek 18" kadro bisikletler size uyar yalnız 500 civarı iyi bir bisikleti ikinci el olarak bulabilirsiniz, tabii o bisikletin ne k... Mesaja git »
Alanlara gelir inşallah, düzeltmişler fiyatları.... Mesaja git »
ÜCRETSİZ ÇİZGİ ROMAN GÜNÜ - 6 MAYIS 2017 başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Witcher çizgi romanının yayıncısı da varmış ama çok uzak. Yakın olan ve Witcher dünyasını seven gitsin derim.... Mesaja git »
Bisikleti hırsızlardan korumak? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Bu yazdıklarınızı duymadım bile Çok kullanışlı aletlermiş ama bir bisiklet parası olmamalılar. En iyisi aslında elektrik veren aletler, bir videoda g... Mesaja git »
Yeni bisikletimi alırken üç kilit kullanmayı planlıyordum, sıradaki kilidim U kilit olacak, bu aralar fazla dışarı çıkmadığım için sonraya bıraktım. A... Mesaja git »
İstanbul Pendik'in göbeğinden dershaneye gittiğim zamanlar bisikletim çalındı. Zincir ve asma kilit kullanıyordum çalamasınlar diye, kilidi açmışlar, ... Mesaja git »
1000DK 1000 SMS 10GB 39-TL(TTKOM) başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Sizi büyük ihtimalle son bir ay kala arayıp tekrar taahhüt uzatmak için ikna etmeye çalışırlar. İşte bu olduğunda pazarlık hünerinizi gösterip kulland... Mesaja git »
1000DK 1000 SMS 10GB 39-TL(TTKOM) başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Yaşadığınız çevrede TT mobil kullanan birisine sorarsanız daha iyi olur, ben İstanbul Kartal'da ikamet ediyorum, Vodafone mega3gb tarifesinden geçtim ... Mesaja git »
[color=#FF0000][b] PAZARLIK YOK. BUNUNLA İLGİLİ MESAJ ATMAYIN, CEVAP YAZMAYACAĞIM. [/b][/color] [color=#000066][/color] [color=#FF0000][/color]... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.125