Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
whitebaby
Gerçek AdCemil
İlgi AlanlarıFM, PES
Konumİstanbul,Esenler
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Eylül 2009
2. el mesaj sayısı: 17
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Yeni transferin fiziği bence de topçu fiziği değil. Herkes iyi falan demiş ama adam alt ligde bile oynayamıyor. Bize gelip nasıl oynayacak? Oğuzhan Ay... Mesaja git »
[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Arkadaşlar kritik bir süreçten geçiyoruz. Şenol Güneş Burak Yılmaz geyiklerini bırakalım. Bütçede bir takım kısmaları yaptık. Önümüzdeki sezon Ş.ligi... Mesaja git »
[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Beyler Vida da giderse 5. falan bitiririz anca. Takım gol ve asist liderlerine bakıyorum. 2 si gitti. Kalan üçlü pektemek quaresma LOVE !. Bir çırpıda... Mesaja git »
Otomobil Lastiği Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
225- 45 - 17 için lastik önerisi bekliyorum arkadaşlar. Ben bunu buldum ama 600 TL adedi... Mesaja git »
[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Arkadaşlar alınacak oyunculara burun kıvırmak hususu için şunları söyleyim. Olcay'a 1 m EUR maaş verdiler, kim bu adam ki 1 m EUR veriyorlar dedim. A... Mesaja git »
[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Feda ile başlayan ve Feda ile bitecek sürece hazır mısınız?... Mesaja git »
[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (30 gün önce)
Devre arası geleceklerden çok gidecekleri dört gözle bekliyorum. Öncelikle Love, Tolgay olmak üzere Quaresma, Babel, Oğuzhan, Lens, Atiba, Medel gider... Mesaja git »
[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Yaptığın bakkal hesabı doğru katılıyorum. Ama takımı 1-1.5 m EUR bedelli kurarsan 8. sırayı kovalayan bir takım oluruz. Takımda 2-3 m EUR arası alan 2... Mesaja git »
[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
evet, bu bilinen ama dile getirilmeyen bir durum. 2014-2015 sezonunun kaçmasının sebebi de son 3 ay ödenmeyen maaşlardı. Kardeşim Bütçe denen bir kavr... Mesaja git »
Kiralık Kalinic: çok düşük Bonservisle ve 2 m EUR civarı maaşla gelse eyvallah ama Kiralık Forvet olmuyor agalar. Alacağımız forvet bizim olmalı. Ucuz... Mesaja git »
Arkadaşları

farukbaba

drvimu
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Bu sene O sene...
Şimdi artık her sene...
ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ
Sistem ve Tercihleri
Takım
Beşiktaş

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109