Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
noGret
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Eylül 2009
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 17 gün önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge için Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Hocam, bu 5 dk olayı nedir? Daha önce duymamıştım. Ben de Almanya'dan aldırmayı düşünüyorum, Almanya cihazlarında mı var böyle bir durum? Daha önce ip... Mesaja git »
Pegasus 40 TL İndirim (Mail Gelenlere) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bana mail geldi fakat indirim çıkmıyor. Tarihler de uygun, anlamadım gitti..... Mesaja git »
BONUS Yılbaşı Kampanyası - 60 TL Bonus (6*100)(9-31 Aralık) başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Bonus'lar yatmış.. Hayret erken yatırmış Garanti..... Mesaja git »
COLUMBİA MONT 299,90 TL. METRO MARKET başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Ürün bu sanırım: http://www.hepsiburada.com/columbia-flash-forward-hooded-down-jacket-wl1059-black-m-pm-outvdirlbulo ... Mesaja git »
Turkcell sarı kutu bedava milli takım forması veriyor başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Sipariş veriyorlardır. Sarı kutuya git, ordan öbür siteye falan vakit alıyor =) birazdan gelir mesajlar..... Mesaja git »
Turkcell sarı kutu bedava milli takım forması veriyor başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Aldım bakalım, teşekkürler.... Mesaja git »
Sanalmarket ve restoran yatmış. Bu kampanyalardan bu ay tekrar faydalanabiliyor muyuz? Yoksa her kampanyadan sadece 1 kere mi faydalanabiliyoruz? Y... Mesaja git »
Bonusun Müşteri Bazında Kampanyaları (SSS) başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Eğer kampanyaya dahilseniz bonusflaş'ta çıkıyor. Sms ücreti vermeden katılabilirsiniz.... Mesaja git »
HEPSİBURADA SAMSUNG GALAXY A7 2016 DUAL İTHALATÇI 1099 LİRA başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
2016 bu sanırım, 1299 TL: http://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-a710-dual-sim-ithalatci-garantili-p-TELCEPSAMA710GD-GD?magaza=Hepsiburada&utm... Mesaja git »
Kapıda ödeme olmuyor sanırım. Ben de aynı hataya düştüm.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.078