Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
TahaKaradeniz
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi25 Şubat 1989
KonumBursa,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Eylül 2009
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 15 sa. önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Sis farı opsiyonu kaldırılsın. Sis farlı araba satılmasın artık. başlıklı konuya yorum yazdı (15 sa. önce)
https://www.youtube.com/watch?v=BqAEw4sECgA Görmek istediğimiz hareketler. Göremiyoruz tabi.... Mesaja git »
Yokuş kalkışta bağırtma başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Yokuş hele de arkanda araba varsa sıkıntı ben gibi acemiler için. Eğim yüksek araç benzin-lpg ve de ağır araçsa o zaman sıkıntı daha da büyük. El fren... Mesaja git »
Bir insan egzozdan cikan sesten nasil bir haz alir? başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Bencilliğe bak. Hocam konudaki bu tür seslerden rahatsız olanların ne kadar çok olduğunu fark ettiniz mi ? Siz egzoz sesi beni rahatsız etmiyor dersi... Mesaja git »
Bir insan egzozdan cikan sesten nasil bir haz alir? başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Sözde yasak. Polis karakolunun önünden bağırtarak geçiyor herifler Bursa’da. Gecenin bir yarısı mal mal gürültü yaparak yedi sülalelerini anmamıza seb... Mesaja git »
Türkiyedeki trafigi çok iyi anlatan bir reklam. başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
5-10 sn için abuk subuk triplere girenlere ayar oluyorum. Nedir arkadaşım ambulans mısın, itfaiye misin ? Herkes evine, işine gidiyor ne gerek var yan... Mesaja git »
GEZİCİ SON ANKET! ( 2.Tura Akşener kalırsa kazanıyor) başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Gezici güvenilir bir firma değil. Mevcut lider ne yazık ki kazanacaktır... Mesaja git »
Otomobiller için küçük modifiyeler başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Eğer mevcut değilse shark anten. Çok hoş duruyor bazı araçlarda.... Mesaja git »
Yağmurlu havada gece araba kullanmak gibisi varmı? başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Yağmurlu hava, gece ve karşıdan gelen araçların uzun farları ve sisleri yakması... Yanında eşin veya bir büyüğün varsa aklından geçenlerin ağzında çık... Mesaja git »
Konforu daha çok yanak belirliyor diye biliyorum. 225'lik taban yol tutuşu daha iyi olmakla birlikte yakıt ve de ses konusunda 1 tık fazla olur o kada... Mesaja git »
Dacia Duster Marka Aracım Çalındı 34 HG 1660 başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Aracı eniştemden aldım. Yani satan kişinin olayın içinde olma ihtimali yok. Asıl anahtar yedek anahtar ruhsat her şey bende Eniştem arabayı yaklaşık 5... Mesaja git »
Arkadaşları

poyrazvw
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Ekmeğe gösterdiğimiz saygıyı birbirimize göstersek, ne güzel olurdu.Ben ülkemde yerdeki ekmeğe tekme atıldığını hiç görmedim. Ama yerdeki insana tekme atıldığını çok gördüm. Yerdeki ekmeklere gösterdiğimiz saygıyı birbirimize de göstereceğimiz günlerin gelmesini diliyorum.

Üstün Dökmen
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
Xiaomi
Takım
Galatasaray
TV
LG
Hakkında
Ekmeğe gösterdiğimiz saygıyı birbirimize göstersek, ne güzel olurdu.Ben ülkemde yerdeki ekmeğe tekme atıldığını hiç görmedim. Ama yerdeki insana tekme atıldığını çok gördüm. Yerdeki ekmeklere gösterdiğimiz saygıyı birbirimize de göstereceğimiz günlerin gelmesini diliyorum.

Üstün Dökmen

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
2.078