Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
TahaKaradeniz
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi25 Şubat 1989
KonumBursa,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Eylül 2009
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SEİKO SAATLERİ HAKKINDA HERŞEY BURADA başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bu saat hakkında bana neler söyleyebilirsiniz? Saatçiye götürüp bakım yaptırdım ama çok güvenemedim açıkçası. Sistemi nedir günlük kullanıma uygun mud... Mesaja git »
Ses yükseltme programı önerisi başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Dolby Atmos veya Viper4Android... Mesaja git »
Hayırlı olsun. Hocam büyük ihtimal stabil romdasınız yani android 7'ye daha vakit var sizin için. Stabil rom bütün hatalarından arındırıldıktan sonra... Mesaja git »
Miui 7.2.9 kurdum, twrp ve root tan sonra çok iyi her şey şimdilik. Snapchat e giremedim bir tek. Var mı bu problemi yaşayan ve çözen ... Mesaja git »
En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 ay önce)
En Son İzlediğiniz Filmi ve Yorumları bu konuya yazabilirsiniz. Filmleri Kodu içinde IMDB linki ile yazarsanız daha düzenli bir görünüm olur. ... Mesaja git »
Gps de bence de sıkıntı var. Bu problem yazılımsal mı donanımsal mı onu öğrenmek lazım, yazılımsalsa halledilir bir şekilde.... Mesaja git »
İlk sayfayı dikkatlice okuyuver Hocam. Özellikle püf noktalar kısmını. Uğraşmazsın hem böylece.... Mesaja git »
Hocam gelir gelmez sim kartını takmadan önce donanım testlerini yap. Eğer global rom yüklüyse güncellemeni yap kullan. Bu kadar. Şarjla ilgili şarjda... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ MIUI8.2.2.0 Android 7 geldi / link eklendi başlıklı konuyu favorilerine ekledi (7 ay önce)
Çin romun da ki kulaklık kalitesini bilmiyorum ancak bir kaç alternatif var. Google play markette Miui 8 Tweak isimli bir uygulama mevcut. Bunun pro... Mesaja git »
Archelot yani Orkun Bey'dan alabilirsiniz. Kesinlikle güvenilir bir satıcıdır. Garantiye vermen gereken durumlarda da ilgili. Bana yedek tel vermeyi ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
2.297