Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Marko Ramius
Gerçek AdHuseyin Mutlu
Doğum Tarihi30 Ocak ****
Konumİstanbul,Bakırköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Eylül 2009
2. el mesaj sayısı: 26
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
YENİ SKODA OCTAVIA ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Birkac ozel servise de sordum, degisiyormus.... Mesaja git »
YENİ SKODA OCTAVIA ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Evet 1.2 tsi.... Mesaja git »
YENİ SKODA OCTAVIA ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Yakinda 30 bin bakimina gidecegim ben de. Avek ve cakiroglu servislerinden fiyat aldim, 950-970 tl araliginda fiyatlar veriliyor. Bujilerin de degisec... Mesaja git »
Şubat 2016 faturalı, hiçbir sorunu olmayan, kozmetik olarak da sıfırdan farksız modemimi satıyorum. Hiçbir sorunu yoktur, servis görmemiştir. Şu an 10... Mesaja git »
Satılık/Takaslık Toplama Desktop 800TL başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
ilan günceldir... Mesaja git »
Satılık/Takaslık Toplama Desktop 800TL konusunu başlattı (21 gün önce)
2011 temmuz ayında topladığım ve htpc olarak bir süre kullandığım pc'yi yeni evimde yerim olmadığından satıyorum. hiçbir sorunu yoktur, tüm parçal... Mesaja git »
Türk Telekom Fiber Optik Altyapı Çalışması ? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
ffth'a dönüştürmeleri çok daha olası duruyor. benim oturduğum sitede de toplam 100 daireye 3 tane t11b kabin konulmuş.... Mesaja git »
Türk Telekom Fiber Optik Altyapı Çalışması ? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
bence t11'lerle ilgili ileriye dönük bir planları elbette vardır çünkü hala uygulanmaya devam ediliyor bu kabinler. vdsl hizmetlerini ftth'ye çevirec... Mesaja git »
almadım hocam zaten sorun kablolamadaymış. telefon hattını sokete bağlayan eleman kablonun canını çıkarmış. onu düzeltince crc hataları azaldı bayağı.... Mesaja git »
Router Tavsiye 2017 başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Merhaba; Router almam gerekiyordu ancak onlarca seçenek vardı. Ürünü seçerken bende donanım fonksiyonlarını ayırmaya karar verdim. Kendi adıma TP-L... Mesaja git »
Arkadaşları

RedShade

12nomurat

Felice Forte

coo007

Plunder

YilmazBalikcioglu

tazmanya333

qun4L
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SATILDI Samsung Galaxy Tab S 8.4 + orj. kılıf 550->500
Alıcı: ephedrix
Tarih: 23 Şubat 2017; 17:13:14
Yorum
Ürünü bugun aldım hem kozmetik açıdan hemde batarya açısından çok iyi durumda,satan arkadaş çok ilgili/güvenilir.Benden 5 puan.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PC
Takım
Fenerbahçe
TV
Samsung

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.125