Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mozturk9
Gerçek AdMustafa Ozturk
Doğum Tarihi1 Ocak ****
Konumİstanbul,Bahçelievler
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Eylül 2009
2. el mesaj sayısı: 54
Son mesaj tarihi: 3 yıl önce
Son giriş tarihi: bir ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Satılık İphone 4S 16 GB Anakart başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
hocam pm attım.... Mesaja git »
Satılık İphone 4S 16 GB Anakart başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 yıl önce)
Ürün çalışan telefondan söküldü. 16 GB. Yurtdışı pasaport kayıtlı . 2 Seneyi geçtiği için kayıt düşme ihtimali yok alan gönül rahatlığı ile kullansın.... Mesaja git »
Baymak Luna 20 fi Baca Uyarı ışığı konusunu başlattı (4 yıl önce)
Arkadaşlar annemin evinde kullandığı 10 küsür senelik Baymak luna 20 fi arasıra duruyor. Cihazın baca ışığı yanıyor. Reset düğmeleri ne basınca durum ... Mesaja git »
KOCA GEMİ SAATLERDİR ELİNİ KOLUNU SALLAYA SALLAYA GEZİYOR başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Yavşak diyen arkadaş. Herhalde yavşağın anlamını söylediğin sözün bir hakaret veya küfür olmadığını belirtmek için yazdın. Madem bu kadar masumsun. O ... Mesaja git »
Askerliğini yapmışların çekememezliği nerden geliyor? başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
yazmayayım dedim ama dayanamadım. Askerlik profesyonel olmalıdır. çünkü günümüz şartlarında teknik techizatlar kullanılmakta ve bunları kullanabilecek... Mesaja git »
SATILIK TAGAN EASYCON XL 700 Watt PSU konusunu başlattı (8 yıl önce)
Çok az kullanılmış TAGAN Easycon XL 700W tak çıkar PSU satılıktır. Emin değilim fakat garantisi büyük ihtimalle bitmiştir. Faturasına bakmaya üşendim.... Mesaja git »
ALINIK DV2000 AMD ANAKART konusunu başlattı (8 yıl önce)
HP pavilion DV2000 DV2415NR model sağlam anakart aramaktayım. Kartın çalışır durumda ve kesinlikle NVIDIA Vga chip ısısal tamir veya benzeri herhangi ... Mesaja git »
: ALINIK GTX260 başlıklı konuya yorum yazdı (9 yıl önce)
Hem ucuzu olsun, hemde cam kenarı olsun diyorsun. inşallah bulursun.... Mesaja git »
: SATILIK TAGAN EASYCON XL 700 Watt PSU başlıklı konuya yorum yazdı (9 yıl önce)
Orijinalden alıntı: fenerlee01 su an kullandıgım power dir gercekten mükemmel bi powerdir fiyatı hakkında yorum yapmıyorum ama performansı gayet... Mesaja git »
: SATILIK THERMALTAKE XASER III ÇELİK KASA başlıklı konuya yorum yazdı (9 yıl önce)
İlan günceldir. Satışa devam.... Mesaja git »
Arkadaşları

öztin

Batuhan Bayazıt

tectec
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.125