Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
hopeless1
Gerçek AdHope less
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Ağustos 2005
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
turkcell sarı kutu fermuarlı kulaklık başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Puanlarım genelde silinirdi arada da maskot, kalem, şapka, kumbara falan alırdım. Bu sefer de 2 tane kulaklık almış oldum. Haber veren arkadaşa teşekk... Mesaja git »
Aliexpress SPEDU mağazasında 2$ altlimitli 2$'lık kupon başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Durduk yere bana da kablo aldırdınız ya ne diyeyim yahuuu.. Paylaşan arkadaşa teşekkürler. ... Mesaja git »
Yanıyoooorrr Koşuuunnn Herkese Lipton Çayı Hediye başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
isteyen buyursun. 56303931... Mesaja git »
İnternetin Açık Parfümcüsü - İksir başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Tanışma şerefine 50ml parfümlerde ücretsiz kargo yapsanız yıkardık Tükkanı. HAyırlı işler dilerim.... Mesaja git »
BİM 17 Haziran 2016 Aktüel Ürünler başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Sabah 3 mağaza gezdim, bisiket ve traş makinası kalmamıştı. HEp aynı terane. "2-3 tane geldi kapışıldı." deniliyor. Sanırım çalışanların ahbap... Mesaja git »
BİM 17 Haziran 2016 Aktüel Ürünler başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Bisiklet ucuz gibi. Bakkala markete gitmeye iş görürmü ki? Ayrıca, Simbo Traş makinası aynı hafta a101 e 45.00 TL den gelecek. 49.50 ye bi... Mesaja git »
Bim 22 Nisan 1 kg Nutella 15,90 TL! başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Ben de bugün aldım. Tüm bimlere tekrar dağıtım yapıldığını söyledi bizim buradaki şube çalışanları.... Mesaja git »
A101 26 Mayıs 2016 Aktüel Ürünler (HD katalog eklendi) başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Simbo saç kesme makinası malesef yakınımdaki hiçbir şubede kalmamış. Çok iş gören bi cihaz lakin bu kadar çok satılmasını anlamış değilim. Herkes mi b... Mesaja git »
Bi yardımım dokunursa ne mutlu bana üstadım. Memnuniyet açısından normal gözlüğümü aldığım satıcıyı daha çok tavsiye ederim. Kendisi daha bi nazi... Mesaja git »
Merhabalar. Ben gözlüğü aldıktan sonra forumla anlaşma yaptığı için indirimden faydalanamadım ve işleyişi bilmiyorum ama konuyla ilgili arkadaşlar ... Mesaja git »
Arkadaşları

thedeparted

fireattack

Anxiolytic

atomcu
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.078