Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
hopeless1
Gerçek AdHope less
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Ağustos 2005
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 32 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Cevabınız için teşekkür ederim üstadım. Evet. Görünen o ki gönderen kişi ben mesajı açmadan silmiş. Ülen!... madem silecen niye fotoğrafı yolluyon.... Mesaja git »
Merhaba dostlar nasılsınız? Benim bir sorum olacak size. Ben ilk defa android telefon kullanıyorum. faklı bir ayarı falan olacağını sanmıyorum ama yin... Mesaja git »
G-Shock Topluluğu. başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Kafanızı iyice karıştırayım. Şu modele baktınız mı?... Mesaja git »
Ben sipariş verdim ama henüz gelmedi. Burada ki arkadaşlardan bazıları n11 den almıştı. Mi a2 konusunda bi ara bahsi geçmişti .... Mesaja git »
Merhaba telefondaşlar, nasılsınız? Parmak izi okuyucu kendi kendine düzeldi gibime geliyor. Sizlerde durum nedir.... Mesaja git »
Xiaomi Mi A2 Lite - Redmi 6 Pro ★ Ana Konu ★ Kullanıcı Kulübü ★ başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
3,5 - 4 saat sürüyor. Pili boşaltmak bi dert, doldurmak ayrı bi dert yahuu...... Mesaja git »
Xiaomi Mi A2 Lite - Redmi 6 Pro ★ Ana Konu ★ Kullanıcı Kulübü ★ başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Ben Turkcell hatla 10 gündür kullanıyorum, bu taz bi sorun yaşamadım. (Ulenn! bu da pek bi reklam kokan mesaj gibi oldu ama hakkaten reklam olsun d... Mesaja git »
Xiaomi Mi A2 Lite - Redmi 6 Pro ★ Ana Konu ★ Kullanıcı Kulübü ★ başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Ben migrosda sonuncuyu almıştım. Mağaza müdürü diğer müşterilere aynısını söylüyordu. 1 hafta sonra buradaki arkadaşlar "yeni ürün gelmiş, ben al... Mesaja git »
Xiaomi Mi A2 Lite - Redmi 6 Pro ★ Ana Konu ★ Kullanıcı Kulübü ★ başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Anladım hocam. Umarım migrosda bulursunuz. Eee denizde kum Angarada migros.. Bol şans.... Mesaja git »
Hocam bulunduğunuz yerde migros yada kipalara sordunuz mu? o şubede olmasa da bilgisayardan stoklara bakıp size en yakın nerede olduğunu söyleme şansl... Mesaja git »
Arkadaşları

thedeparted

fireattack

Anxiolytic

atomcu
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094