Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
hopeless1
Gerçek AdHope less
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Ağustos 2005
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 9 gün önce
Son giriş tarihi: 19 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Nokia Lumia 525 Kullananlar Kulübü | Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Merhaba üstadım. Nokia bile lumiaları iplememiş, Microsoft almış sonra o da ilgilenmemiş, hatta tabiri caiz gırtlağını sıkıp boğarak öldürmüş. Seve... Mesaja git »
Xiaomi Mi A2 Lite - Redmi 6 Pro ★ Ana Konu ★ Kullanıcı Kulübü ★ başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Merhaba, aynı sorun benim de başıma gelmişti. Hemen satıcıya mesaj atmıştım. kendisi de "Bazen oluyor böyle şeyler kusura bakmayın hemen yenisini... Mesaja git »
G-Shock Topluluğu. başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Aklınızdaki fiyat nedir acaba? Bir de hangi şehirdesiniz? Bi ara bu tarz siyah arka planlı saat arayışındaydım. GX-56 ve 5600 serilerine özellikle b... Mesaja git »
Merhaba arkadaşlar, Aliexpress den aldığım 360 derecelik yumuşak silikon kılıf bugün geldi. Gayet güzel oturdu falan ama malesef bildirim ışığı için ... Mesaja git »
Here MAps i tavsiye ederim çok iyidir. Nokianın kendi uygulamasıydı. Nokia 5800 ile ücretsiz kullanım hakkı sunduğu zamanlar kullanmaya başlamıştım.... Mesaja git »
Merhaba, dün gece telefonumun ekranında "güncelleme gerçekleşti, telefonun yeniden başlatılması gerekiyor" yazdı "tamam" dedim. ka... Mesaja git »
Aliexpress den aldığım kılıf ve koruyucu cam bugün geldi. Malesef kılıfın tuş bölümü ve kamera için olan bölümü orjinaldeki kadar güzel oturmadı. A... Mesaja git »
Cevabınız için teşekkür ederim üstadım. Evet. Görünen o ki gönderen kişi ben mesajı açmadan silmiş. Ülen!... madem silecen niye fotoğrafı yolluyon.... Mesaja git »
Merhaba dostlar nasılsınız? Benim bir sorum olacak size. Ben ilk defa android telefon kullanıyorum. faklı bir ayarı falan olacağını sanmıyorum ama yin... Mesaja git »
G-Shock Topluluğu. başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Kafanızı iyice karıştırayım. Şu modele baktınız mı?... Mesaja git »
Arkadaşları

thedeparted

fireattack

Anxiolytic

atomcu
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.117