Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
fatalboy101
Gerçek AdCem Sahin
Konumİstanbul,Küçükçekmece
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Eylül 2009
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 8 gün önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Tercih Tarihi konusunu başlattı (8 gün önce)
Merhaba, Tercihler ne zaman başlıyor? Baktım ama göremedim.... Mesaja git »
Gta 5 yardım edin! başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Anladığım kadarıyla oyunu korsan olarak edinmişsin. Satınalmanı tavsiye ederim. Sorunun cevabına gelecek olursak; MSOCache Microsoft Office 'in kuru... Mesaja git »
Ps4 Stress testi yaptım (Slim) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Siz stres testini çoook yanlış anlamışsınız. Sizin yaptığınız test: Makine ne zaman yanacak? testi. Stres testi dediğiniz olay makineyi donanımsal ve ... Mesaja git »
Oyun yapma ekibi arıyorum başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Özgün bir oyun isteyip sonra bir şeyin kopyasını farklı şekilde sunmasını önermek garip geldi. Ya özgün olur, ya da bir şeylerin yeniden yapılmış, far... Mesaja git »
Styx: Shards of Darkness Türkçe Yama [ÇIKTI] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Merhaba, Yamayı ücret karşılığında verdiğinizi forum sayfasında belirtmenizin yararlı olacağını düşünüyorum. Benim gibi büyük bir hevesle linke tıkl... Mesaja git »
Superonline akkyi geçtiğim halde hız düşmedi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Aynı durum bende de var. dsl hizmetinizin %80 ni ni doldurdunuz mesajı geldi. Ama akk aşmama rağmen aştınız mesajı gelmedi. ve normal hızda ( 50mbit )... Mesaja git »
Styx: Shards of Darkness Türkçe Yama [ÇIKTI] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
takipteyim... Mesaja git »
Casper pişmanlık değildir. başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Casper neden kötüdür? Adamlar Çin 'de Tayvan 'da en ucuza nereden buluyorsa oradan yaptırıyor bileşenleri. Servisleri zaten rezalet. Geçmişte... Mesaja git »
Csgoda kendinizi nasıl geliştirdiniz başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Selamlar, Nova olmada bir şey yok. Arkadaş grubunla girdiğinde ve kastığında oluyor. Nova 4 den sonrası sıkıntı. Yüksek ranklı adamlarla bir kaç maç... Mesaja git »
Şifre çözmeli oyun? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
The Witness - Bulmaca ve şifreleri çözerek ilerlediğin bir oyun... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.156