Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
dizaynenergy_45
Gerçek Admehmet dereli
KonumManisa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Eylül 2009
2. el mesaj sayısı: 91
Son mesaj tarihi: 3 yıl önce
Son giriş tarihi: 4 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları10
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
ALINIK İPHONE 5s YADA SE konusunu başlattı (3 yıl önce)
ALINIK İPHONE 5s YADA SE KAPALI KUTU OLMASI TERCİHİM TEKLİFLERE AÇIĞIM... Mesaja git »
zeytinyağı cennetinden naturel sızma zeytin yağı başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
yok hocam o kadar da değil artık :)... Mesaja git »
Manisa-Akhisar'ın yağ akan dağlarından elde edilmiş saf zeytinyağıdır. 100% Doğal ve Saf olarak elde edilmiştir Akhisar'ın köylerinde yetişmiş e... Mesaja git »
GÖRÜYORUM Kİ FORUMDA VE SAHIBINDEN.COM GİBİ SATIŞ SİTELERİNDE REPLİKA YANİ BİREBİR KOPYA TELEFON İLANLARINDA YANILTICI BİLGİLER VERİLİP, CİHAZIN ÜZERİ... Mesaja git »
Manisa-Akhisar'ın yağ akan dağlarından elde edilmiş saf zeytinyağıdır. 100% Doğal ve Saf olarak elde edilmiştir Akhisar'ın köylerinde ye... Mesaja git »
APPLE İPHONE 4 TEMİZ GARANTİLİ konusunu başlattı (4 yıl önce)
10 ÜZERİNDEN 8 KOZMETİK SARJ İYİ GİDİYOR WİFİ ACIK 10 SAAT 1SAATTE KONUSMA YAPIYORUM OTOBUSTE YOLDA GAZETE VE OYUN OYNUYORUM YOLDA BIRAKMAZ SARZI S... Mesaja git »
PTT Cell / Hy 200 Dk - 250 SMS - 250 Mb +Sınırsız internet 14 Lira ! başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
arkadaslar bugun itibariyle vodafoneden pttcell geçmiş bulunmaktayım yalız telefonum mesaj gondermıyor mesaj merkez numarası avea ile aynımı must hizm... Mesaja git »
iphone 4 8gb takaslık başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
resimler kendi çekilmiş resimleri değil hocam fotograf olarak koydum sadece... Mesaja git »
iphone 4 8gb takaslık konusunu başlattı (5 yıl önce)
cihaz 10 üzerinden 10 alacak bir cihazdır kırık cizik darbe hiçbir türevi yoktur kılıf+jelatin takılmıstır cihaz doğru düzgün kullanılmamıstır ... Mesaja git »
benden isteğiniz tam olarak nedir hocam yardımcı olayım... Mesaja git »
Arkadaşları

teknofobi

Ghan

ŞahEser

next-urla

sekobaba

Evrekas

rozek

Fatihli52

yy982

ueieee
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SATILIK TURKCELL CONNECT KART 3G DESTEKLI
Alıcı: medo_188
Tarih: 10 Eylül 2009; 2:01:12
Yorum
yenı uye olmasına ragmen aynı gun belırttıgı saatte manısanın ılcesıne gonderme yapmıstır tesekkur
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.109