Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ares90
Gerçek Ad 
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 31 Ağustos 2009
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
25 mart ta yanwen e verilen kargo 4 nisanda Türkiye ye giriş yapti.bugunde teslim edildi... Mesaja git »
Araçların iki vites arasındaki yakıt harcama kıyası başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Ayni devirde 6.viteste daha hizli olacaktir arac.dogal olarak daha fazla direnc olacak daha fazla yakacaktir bence... Mesaja git »
Cihazi eylul ayinda gittigidiyor teknosa kombosu ile 650 tl ye almistim. Uzun suredir memnun olarak kullandim cihazi. Fakat son bir iki haftadir ahize... Mesaja git »
Turkcell sarı kutu bedava milli takım forması veriyor başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Puan dustu fakat kod gelmedi.hesabim canli yardimda ne soyleyince tekrar gonderiyorlar?bana surekli teknik calisma suruyor vs diyorlar... Mesaja git »
SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
sıfır araç alanlar ,sıfır araç teklifi alanlar , aldıkları araçların markasını modelini ARACIN LİSTE FİYATINI ,ARACI NE KADAR ALDIKLARINI varsa adıkl... Mesaja git »
28.000-31.000 arası araç tavsiye ? başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
28-31 bin lira arasında araç alacağım haliyle modelli düşünüyorum. 2006 Skoda octavia Elegance 2009-2010 Mitsubitshi Lancer İnvite Köpek bal... Mesaja git »
50 bin bütçe ikinci el tavsiye başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
Arkadaslar maximum 50 bin tlye d sinifi bir arac bakiyoruz modelli olmasi iyi olur ama 2008 e kadar falan inebiliriz.Babamin aklinda su an mondeo var ... Mesaja git »
Maksimum 25 bin TL'ye otomobil tavsiyesi başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
Selamlar herkese. Bir bayan öğretmen arkadaşım rica etti araba tavsiyesi. Ben de hiç anlamam açıkçası. İlk araba olarak alınacak, 5 kapı hatchbac... Mesaja git »
Hangi AEG Çamaşır Makinesi başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Yorgan yılda bikaç kez anca yıkanır.sürekli yıkanacak bir şey değil. en olmadı kurutemizlemeye verilir zaten. Ozaman l87494fl modeli birinci sıraya ... Mesaja git »
Hangi AEG Çamaşır Makinesi konusunu başlattı (2 yıl önce)
İyi akşamlar, Evlenmek üzere hazırlıklar tam hız devam ederken çamaşır makinesi konusunda takıldım. Yine bu forumda okuduklarım sayesinde ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.063