Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Dusetteram
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Beşiktaş
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Ağustos 2009
2. el mesaj sayısı: 24
Son mesaj tarihi: 5 yıl önce
Son giriş tarihi: 2 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Satılık Canon 60D 18-135mm + 50mm f1.8 lens başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Fiyat güncellendi.... Mesaja git »
Satılık Canon 60D 18-135mm + 50mm f1.8 lens konusunu başlattı (5 yıl önce)
Arkadaşlar Kamera Sirkeci Hayyam pasajından sıfır spot olarak alınmıştır.Toplamda 2 aylık yurtdışı seyahatinde kullanılmıştır.Full kutu içeriği ve yan... Mesaja git »
Acil Satılık Epson TW3600 konusunu başlattı (6 yıl önce)
Lambası yaklaşık olarak 250 saattedir.Hiçbir sıkıntısı yoktur.Olsada zaten Epson Türkiye garantisindedir(18 ay).Faturası kutusu herşeyi vardır.Bu yüzd... Mesaja git »
....... başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Hüseyin abi asus PA246q bitti mi var mı? anlamadım.... Mesaja git »
Sözleşmede AKK'den Bahsedilmiyor.Ne Yapabilirim ? başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Orijinalden alıntı: Alkolog ben 2009 yılında imzaladığım sözleşme ile 1mbit limitsiz tarifeye abone olmuştum 2 yıl taahhütlü. Şu an netlimitsiz ... Mesaja git »
Ankara'da bağlanti sorunu. ( Tüm Türkiye'de sorun var. ) başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Bütün Türkiyede gitti heralde net bendede aynıydı şimdi geldi hızı 9 a sabitlemişler testlerde tam 8 çıkıyo bakalım ne olucak.Kotayımı ayarlıyorlar fi... Mesaja git »
Satılık EPSON EH-TW 3600 konusunu başlattı (7 yıl önce)
Merhaba arkadaşlar, 4 aylık ama 3 aydır kullandığım projeksiyonumu maalesef anamın dırdırı yüzünden satmaya karar verdim.07.12.2011 tarihinde alındı... Mesaja git »
Bende 1er adet BF3 ve MW3 aldım bekliyorum Keyleri:)... Mesaja git »
ARKADAŞLAR 16 MEGABİT LİK PAKETE NASIL GEÇEBİLİRİM başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Arkadaşlar bende bu terifeye geçmek istiyorum konu kirliliği olmasın diye buraya yazayım.Sahip olduğum değerler şöyle: DOWN ... Mesaja git »
Satılık BF3+Burnout Paradise Origin Hesabı-20 TL başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Satıldımı?Bende alıcıyım... Mesaja git »
Arkadaşları

öztin

agartha

Sebastian61
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094