Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
emirhan95
Gerçek AdEmirhan Sesigüzel
Doğum Tarihi20 Temmuz ****
MeslekÖğrenci
Konumİstanbul,Kadıköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Ağustos 2009
2. el mesaj sayısı: 276
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 13 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
incehesap.com Seagate 1TB HDD Hediye Ediyor - Sonuç Açıklandı- başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Cekilise katilmak istiyorum... Mesaja git »
>> SATILIK PIONEER DDJ WEGO DJ SETI << 600TL konusunu başlattı (4 ay önce)
Pioneer DDJ WEGOUSBmevcutturİstanbul/BeylikdüzüAtaşehir/BostancıHavale-Kargo... Mesaja git »
Scholl ayakkabı koku önleyici sprey 5.90 tl (Çok sıcak) başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
IPTAL KEYFIIII... Mesaja git »
Takipli kargodur diye tahmin ediyorum 40 dolarlik bi urun, adresim de tam yaziliydi :(... Mesaja git »
Arkadaslar Merhaba, ulkeye daha yeni giris yapan kargom teslim edilememis. Boyle bir sey yaziyor. Bu ne demek oluyor? ... Mesaja git »
Arkadaslar merhaba, kargom gectigimiz gunlerde Tr'ye giris yapmisti. Bugun Unsuccessful delivery bilgisi girilmis. Bunun anlami nedir? Evde bulama... Mesaja git »
Takipli mi bilmiyorum ama 40 dolarlik bir kargo, takiplidir diye umuyorum :D... Mesaja git »
Merhabalar, kargom dun Turkiyeye giris yapmis. Elime ulasmasi sizce tahminen kac gun surer? Cok tesekkurler. ... Mesaja git »
İnternette Kotaya Hayır! AKK'yi Kaldırmak Kolaymış başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Superonline ile az once telefonda gorustum, BTK tarafindan kendilerine herhangi bir talimat gelmedigini belirttiler. Gorusmelerin hala devam ettigini ... Mesaja git »
Merhaba arkadaslae Cinden gelen Elektronik Sigara siparisim uzun suredir bu asamada. Acaba tahminen ne zaman gelir? ... Mesaja git »
Arkadaşları

Güvensiz Ayı
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Satılık Pegasus Yurtiçi Tek Yön Bilet
Alıcı: V3CiHi
Tarih: 30 Kasım 2015; 18:49:20
Yorum
Teşekkürler.
Genel Puan

Ürün: BİT PAZARI 20 ÜRÜN TOPLAM 40TL (REZERVE EDİLDİ)
Alıcı: cesiaga
Tarih: 13 Aralık 2014; 2:01:01
Yorum
Anlayışlı ve keyifli bir alış verişti. Satıcının hediye olarak gönderdiği çanta ise çok hoşuma gitti. Teşekkürler kardeşim.
Genel Puan

Ürün: LOGITECH M705 WIRELESS MOUSE ((SATILDI))
Alıcı: tsaferd
Tarih: 7 Kasım 2014; 16:37:47
Yorum
sorunsuz ürün elime ulaştı. teşekkürler.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.109