Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
emirhan95
Gerçek AdEmirhan Sesigüzel
Doğum Tarihi20 Temmuz ****
MeslekÖğrenci
Konumİstanbul,Kadıköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Ağustos 2009
2. el mesaj sayısı: 276
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
>> SATILIK PIONEER DDJ WEGO DJ SETI << 600TL konusunu başlattı (2 ay önce)
Pioneer DDJ WEGOUSBmevcutturİstanbul/BeylikdüzüAtaşehir/BostancıHavale-Kargo... Mesaja git »
Scholl ayakkabı koku önleyici sprey 5.90 tl (Çok sıcak) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
IPTAL KEYFIIII... Mesaja git »
Takipli kargodur diye tahmin ediyorum 40 dolarlik bi urun, adresim de tam yaziliydi :(... Mesaja git »
Arkadaslar Merhaba, ulkeye daha yeni giris yapan kargom teslim edilememis. Boyle bir sey yaziyor. Bu ne demek oluyor? ... Mesaja git »
Arkadaslar merhaba, kargom gectigimiz gunlerde Tr'ye giris yapmisti. Bugun Unsuccessful delivery bilgisi girilmis. Bunun anlami nedir? Evde bulama... Mesaja git »
Takipli mi bilmiyorum ama 40 dolarlik bir kargo, takiplidir diye umuyorum :D... Mesaja git »
Merhabalar, kargom dun Turkiyeye giris yapmis. Elime ulasmasi sizce tahminen kac gun surer? Cok tesekkurler. ... Mesaja git »
Superonline ile az once telefonda gorustum, BTK tarafindan kendilerine herhangi bir talimat gelmedigini belirttiler. Gorusmelerin hala devam ettigini ... Mesaja git »
Merhaba arkadaslae Cinden gelen Elektronik Sigara siparisim uzun suredir bu asamada. Acaba tahminen ne zaman gelir? ... Mesaja git »
BTK AKN Uygulaması 1 Mayıs İtibari ile Yenileniyor başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Arkadaslar merhaba, ben Superonline 25mbit fiber kullaniyorum. Benim hizim kaca dusecek yani akk sonrasi?... Mesaja git »
Arkadaşları

Güvensiz Ayı
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Satılık Pegasus Yurtiçi Tek Yön Bilet
Alıcı: V3CiHi
Tarih: 30 Kasım 2015; 18:49:20
Yorum
Teşekkürler.
Genel Puan

Ürün: BİT PAZARI 20 ÜRÜN TOPLAM 40TL (REZERVE EDİLDİ)
Alıcı: cesiaga
Tarih: 13 Aralık 2014; 2:01:01
Yorum
Anlayışlı ve keyifli bir alış verişti. Satıcının hediye olarak gönderdiği çanta ise çok hoşuma gitti. Teşekkürler kardeşim.
Genel Puan

Ürün: LOGITECH M705 WIRELESS MOUSE ((SATILDI))
Alıcı: tsaferd
Tarih: 7 Kasım 2014; 16:37:47
Yorum
sorunsuz ürün elime ulaştı. teşekkürler.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109