Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
BuR@k_Tr
Gerçek Ad 
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Ağustos 2009
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 7 ay önce
Son giriş tarihi: 6 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Google'da Staja Basladim başlıklı konuyu favorilerine ekledi (7 ay önce)
Arkadaslar merhaba, Yurt disi egitim hakkinda egitim forumunda bir konu acmistim, uzun zamandir orda arkadaslarla bilgi alisverisi yapiyoruz, baya da ... Mesaja git »
Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim . Oda sıcaklığını sormamın sebebi, öğlen saatlerinde ısının çıkabildiği kadar çıkması ve gece 12 den sonra ha... Mesaja git »
İnceleme için teşekkürler, gayet detaylı ve açıklayıcı olmuş. Ben de bu laptoptan aldım ve 3-4 gündür kullanıyorum. İlk aldığım zaman yanında ssd... Mesaja git »
Fnatic ten Muhteşem Hediyeler başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Mouse pad kalmamış Gerçi tshirt için uğraşmaya değer.... Mesaja git »
Naruto başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Orijinalden alıntı: YodaTheMaster arkadaşlar naruto 92. bölümdeyim. bunun filmleri falan da varmış. şimdi bu 220 bölümü tamamlayı... Mesaja git »
Super Street Fighter IV Arcade Editon (ÇIKTI) başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
@Lionheart Açıkçası herhangi bir şey yapmadım.Patchi yükledikten sonra dediğim gibi hem kol çalışmıyordu hemde yavaş yavaş hareket ediyordu oyun ... Mesaja git »
Super Street Fighter IV Arcade Editon (ÇIKTI) başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Arkadaşlar merhaba, Ben bu patch i kurdum ama oyun eskisinden daha yavaş çalışmaya başladı.Oyunun girişindeki reklamları bile kare kare geçiyor.B... Mesaja git »
Orijinalden alıntı: JEyüp01 Orijinalden alıntı: BuR@k_Tr @JEyüp01 Bir şey daha danışmak istiyorum.Size de fazla yük oldum kusura b... Mesaja git »
@JEyüp01 Bir şey daha danışmak istiyorum.Size de fazla yük oldum kusura bakmayın..Şimdi bizim burada metro çalışması oluyor yaklaşık olarak 1-2 s... Mesaja git »
@JEyüp01 Torrenti kapadım ama görülen pek bir değişiklik yok gibi değerlerde.Bu değerlerin kötü olmasının (eğer kötüyse tabi bilmiyorum ama) nede... Mesaja git »
Arkadaşları

Enzifer
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sony BRaViA W4000 32" LcD Tv // Sony Ps3 40 Gb Pal
Oyunlarım: Gta4,KillZone 2,Nba 2k9,GT5p
PsN:Brk_91
Casper Nirvana CPQ-Q900-4M35:Intel® Core 2 Quad İşlemci Q9000,
4 Gb DDR3 RaM,1Gb 256 BiT Nvidia GTS 160M ekran kartı,500 Gb 5400 rpm HDD
Hakkında
BDCC2B8765B44146A8C6B280214287E3.jpg

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078