Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Mr.Blof
Gerçek Adhasan sungur
Konumİstanbul,Bakırköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 31 Temmuz 2005
2. el mesaj sayısı: 13
Son mesaj tarihi: 6 sa. önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SKODA KAROQ ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (6 sa. önce)
Ambition-style fiyat ne kadar fark eder acaba? Mesela karoq da: 1.4 TSI 150 PS ACT DSG Ambition 159.500 1.4 TSI 150 PS ACT DSG Style 181.000 Octa... Mesaja git »
SKODA KAROQ ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Onu sormadım hocam bilemiyorum.Ama ben dsg ile ilgileniyorum dedim.Adam da size dizelle bir test sürüşü yaptırır deyince test aracının otomatik olacağ... Mesaja git »
SKODA KAROQ ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Bana da bugün Özaydın'da ilk etapta 1.0 manüel,1.5 dsg ve 1.6 dizel gelecek dediler.Ayrıca bir haftaya 1.6 dizel test araçları geliyormuş.Martın ikin... Mesaja git »
gittigidiyor 80/20 indirim kuponu başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Biraz önce yeni üyelik açtım.Chrome da bekledim bir şey vermedi.Mozilla ile açınca direkt sağ altta indirim çeki göründü.Belki kaybolur diye hemen kul... Mesaja git »
Yeni 2016 Suzuki Vitara 1.6 VVT yi test ettim.(ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
1.4S 4x4 fiyatı 127 bin olmuş.Elveda vitara Başka markalara bakma zamanı geldi.... Mesaja git »
Teşekkür ederim.10 dolarlık fırsatı kaçırmıştım.Siparişi hemen geçtim.... Mesaja git »
Şu bullcaptain çanta için kod bekliyorum.... Mesaja git »
Migros'ta Tüm Açık Sucukların Kilosu 37.90 TL (2-5 Şubat Arası) başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Galleria Migros en iyi olarak polonez baton vardı.3-4 paket ondan aldım.Diğerleri yaramaz markalardı.... Mesaja git »
Opel'den Sıfır araç alanlar veya sıfır fiyat teklifi alanlar başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Elinizde Astra hb 1.6 Dizel 136 HP AT6 olarak hangi donanımlı araçlarınız var ve fiyatları nasıldır? Teşekkür ederim.... Mesaja git »
GSSTORE Yellow Friday indirimi başladı. başlıklı konuya yorum yazdı (30 gün önce)
Saat 4-5 gibi Florya gs storedeydim.Dediğiniz gibi fiyatlarda pek bir indirim yok. Ancak Fatih Terim,Hasan Şaş,Ümit Davala,Taffarel,Gomis,Donk mağaza... Mesaja git »
Arkadaşları

lynrdskynrd

*AYTACH*

Gentlement39

Hellfire

Luaz.

BleedingToDeath

lRealPerest

fthyrr1976fy
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.203