Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Mr.Blof
Gerçek Adhasan sungur
Konumİstanbul,Bakırköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 31 Temmuz 2005
2. el mesaj sayısı: 13
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
YENİ OPEL MOKKA X (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Hocam port bagaj,kayak taşıyıcı falan mı takacaksınız aracın üzerine? Eğer niyetiniz süs amaçlıysa tavsiye etmem.Zaten yüksek bir araç.Bir de böyle a... Mesaja git »
Dmax "tadilat tamirat" programi başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Herkesin Ed China gibi bir arkadaşa ihtiyacı vardır. En sevdiğim araba programı diyebilirim.... Mesaja git »
BÜYÜK OTOMOBİL VERGİSİ PROTESTOSU (Ana Konu) başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Ona gelene kadar 20 milyon oy tercihi değiştirse çok şeyler olur.... Mesaja git »
DİZEL YAKIT DENEMELERİ BP PO SHELL TOTAL OPET başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Yıllardır aynı bayiden BP ultimate alıyorum.Şu ana kadar hiç bir sorunla karşılaşmadım.... Mesaja git »
Yanıyor, Asus VS197DE 18.5" (Analog) 5ms LED Monitör - 199TL başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Bir de 27" IPS bulsan tadından yenmez.... Mesaja git »
YENİ OPEL MOKKA X (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
3 binde yağ desen değişmez,filtre desen değişmez. Acaba herhangi bir sorun için mi çağırıyorlar?... Mesaja git »
HD 1080P Wifi Kamera Çalar Saat Gece Görüşlü / Hareket Algılamalı / Ekran Sıcaklık Ev Gözetimi $25.55... Mesaja git »
Mazota bir zam daha 13 Nisan başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Hala ne yapalım yanımızda savaş var olacak o kadar diyenler var ya! Ne desem onlara bilemedim şimdi?... Mesaja git »
YENİ OPEL MOKKA X (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Bu araçlarda 3000 bakımı var mı ki? Ben 15000 veya 1 yıl diye biliyordum. Yıllardır opel kullanan sigortacı bir tanıdığım servis olarak Odak'ı önerdi... Mesaja git »
YENİ OPEL MOKKA X (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Keşke hocam.Yeni araç alan arkadaşlar paylaşımda bulunsalar da yeni bilgiler edinebilsek. Mesela eski model dizellerde dpf filtresinin tıkanıp uyarı v... Mesaja git »
Arkadaşları

lynrdskynrd

*AYTACH*

Gentlement39

Hellfire

Luaz.

BleedingToDeath

lRealPerest

fthyrr1976fy
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.164