Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Mr.Blof
Gerçek Adhasan sungur
Konumİstanbul,Bakırköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 31 Temmuz 2005
2. el mesaj sayısı: 12
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
DiJiTSU ES2 TETA ELEKTRiKLi SOBA 01 (Kargo Dahil 19 TL) başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Bu tip ürünleri internetten almak riskli.Kargoda ısıtıcısı kolaylıkla kırılıyor.Servis tamiri reddediyor.Tek çare iade etmek.... Mesaja git »
DR.com.tr Bugüne Özel Kargo Bedava başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
D&R.com.tr benden uzak olsun.... Mesaja git »
Kahve Dünyası Lavi Çikolata Karamel Aromalı 5TL (Metro Markette) başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Ne oldu şimdi.Bu fiyat mı değil mi?İşler karıştı.... Mesaja git »
Cevabınız için teşekkür ederim.Biraz inceledim aleti.Tutamak kısmı ince olmasına rağmen ağır ve tok duruyor..Benim amatör kesimlerim için fazlasıyla y... Mesaja git »
Bugün 25 TL bkm indirimi 20 TL babalar günü world puan ile şunu aldım: Ne dersiniz fiyat ürün hakkında?... Mesaja git »
Teknosa Philips E14 Led Ampuller 3.70 TL başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Teknosa'da genelde netteki fiyatla mağaza fiyatları aynı oluyor.Muhtemelen bu ürünlerde de mağaza fiyatları aynıdır.... Mesaja git »
Teknosa Philips E14 Led Ampuller 3.70 TL başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Hocam yanlışınız var.Bunlar led olduğu için %80 az enerji tüketir.O yazan 25 w eski eski tip ampüllerle kıyaslama yapmak için yazılmış.Kısaca 3-4 w d... Mesaja git »
Teknosa Philips E14 Led Ampuller 3.70 TL konusunu başlattı (17 gün önce)
Teknosa'da E14 duy filament ve warmglow(dimlenebilir) led ampuller 3.70 TL.Kargo ücretsiz. Filament serisi hepsiburada da 20 TL civarı: Vatan'... Mesaja git »
Kapsüllü cihazların kapsülleri birbirine uymuyor. Nespresso ve dolce gustonun yeniden doldurulabilir kapsülleri var. Cafissimonun ise doldurulabilir k... Mesaja git »
Aynı cihazı mı kullanıyoruz acaba? 15 aralıkta şu cihazı yeni yıl indirimi ile 32 euroya almıştım: Aliexpress'den de şu doldurulabilir kapsüllerde... Mesaja git »
Arkadaşları

lynrdskynrd

*AYTACH*

Gentlement39

Hellfire

Luaz.

BleedingToDeath

lRealPerest

fthyrr1976fy
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.313