Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Mr.Blof
Gerçek Adhasan sungur
Konumİstanbul,Bakırköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 31 Temmuz 2005
2. el mesaj sayısı: 12
Son mesaj tarihi: 17 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
▓Gittigidiyor WorldPuan Kampanyası (1 - 15 Ağustos) başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Yok yok cüzdanda görünmüyor henüz Edit:Worldcard sitesinde de kampanya ile ilgili herhangi bir bilgi yok şimdilik.... Mesaja git »
BURY Easy Touch Bluetooth Handsfree Sistemi (Kargo Dahil 39 TL) başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Benim ürün de geldi.Arayan aranan görünmediği gibi sesle aramayı da yapamadım ben.Android de sesle arama yok sanırım.... Mesaja git »
Tıp ve Diş Tercih Tahminleri başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Biraz değişik yoldan sorsam olur mu? Sıralama mf3 :16100 Medipol ,biruni,bezmialem tam burslu diş,ege diş arasında nasıl bir sıralama yapalım?Özel ... Mesaja git »
BURY Easy Touch Bluetooth Handsfree Sistemi (Kargo Dahil 39 TL) başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Ekranı var mı yok mu?Arayan kişi ekranda görünüyor mu? Görselde var görünüyor ancak videoya ve özelliklerine bakınca yok görünüyor.... Mesaja git »
MEDİPOL DİŞ HEKİMLİĞİ YAZMAK, BİLGİ ALMAK İSTEYENLER başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Cevabın için teşekkür ederim hocam.Galiba üste medipolü yazacağız.Umarım tutar. Şu an için yol daha önemli bizim için.... Mesaja git »
MEDİPOL DİŞ HEKİMLİĞİ YAZMAK, BİLGİ ALMAK İSTEYENLER başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
16K sıralamaya %100 burslusunu yazalım mı? Yoksa marmara dişi bunun üstüne mi alalım.Ne dersiniz? Bir de Bakırköy tarafından gelinecek ulaşım sorun o... Mesaja git »
Antidepresanlar vücudumun içine etti başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
5 gün oldu kullanmaya başlayalı. Baş ağrısı, mide bulantısı, halsizlik yapıyor. Ayrıca iştahsızlık yaptı hiçbir şey yemek istemiyorum. İnsanlar niye b... Mesaja git »
Bayan ayakkabısı ama fiyatı ucuz geldi şunu aldım.Acaba bayan-erkek fark eder mi?... Mesaja git »
erkeklere özel lazer epilasyon başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Kıl dönmesi nedeniyle bir kaç seans Kadir beye lazer epilasyona gitmiştim.Nihayetinde geçtiğimiz perşembe günü çalıştığı hastanede kıl dönmesi ameliya... Mesaja git »
DiJiTSU ES2 TETA ELEKTRiKLi SOBA 01 (Kargo Dahil 19 TL) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bu tip ürünleri internetten almak riskli.Kargoda ısıtıcısı kolaylıkla kırılıyor.Servis tamiri reddediyor.Tek çare iade etmek.... Mesaja git »
Arkadaşları

lynrdskynrd

*AYTACH*

Gentlement39

Hellfire

Luaz.

BleedingToDeath

lRealPerest

fthyrr1976fy
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.390