Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
brs17
Gerçek Adbarış
Konumİstanbul,Maltepe
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 8 Ağustos 2009
2. el mesaj sayısı: 69
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
[SATILDI]16GB PS Vita SLİM (3.60 Henkakulu) SATILDI başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Pkgi adlı bir program var hocam bahsedilen program bu galiba.... Mesaja git »
Arkadaşlar elimde bugüne kadar en ufak bir problem çıkarmadan çalışmış ve daha zannederim 2 ay daha huawei Türkiye garantili p8 model telefon bulunmak... Mesaja git »
PS Vita, 3 Oyun, 4 Gb Hafıza Kartı başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Versiyon ile şöyle bir ek bilgi vereyim. 3.65 sürüm kırıldı aslında hatta ben şu an kırık 3.65 sürüm kullanıyorum lakin bu sürüme geçmek için kırık 3.... Mesaja git »
Arkadaşlar ben de birçok arkadaş gibi zenfone 5 bekleye bekleye helak olanlardanım. 2000 lira param vardı ne eksik ne fazla ve cihazın bu fiyatta oldu... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Yıllardır gorilla glass konusunda bizim anlayamadığımız şey bu işte. Kırılmaya karşı değil çizilmeye karşı dayanıklı bir cam üretiyor adamlar. Hatta d... Mesaja git »
Allah Allah çn siparişi bile iptal etmişler bunu duymamıştım. Zaten ezelden beri asus telefonların stok durumu sıkıntılı oluyor başlarda şu durumu bi ... Mesaja git »
Arkadaşlar yaptığım detaylı araştırmalar sonrası ben de zenfone 5 almaya karar verdim. Note fe, mi mix 2 ve zenfone 5 arasında kalmıştım ama zenfone 5... Mesaja git »
Ben 2500 e aldım e o zaman zarar ederek satamam diye fiyat düşmeyen insanlar yüzünden 2. El piyasası sıfır fiyatlarına yaklaştı zaten. Aynen öyle ... Mesaja git »
Sıfır tekefon neyse bu da o gerçekten çünkü fiyatıda sıfır telefon fiyatı. Sevgili kardeşim tekefonu 20 günde olsa açmış kullanmışsın fiyatı oto... Mesaja git »
https://www.hepsiburada.com/huawei-mate-10-lite-ithalatci-garantili-p-HBV000009FI8H Sevgili kardeşim aynı ürün 2 sene garantili ve sıfır olarak 1... Mesaja git »
Arkadaşları

Whoracle1905

volkie

Plunder

Sercan Ç.

Captain MacMillan

ogzcndyr

Themistokles
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: KENZO TOTEM YELLOW UNİSEX PARFÜM EN UCUZ
Alıcı: kace00
Tarih: 24 Aralık 2016; 22:31:22
Yorum
Ürün hakkında ilanda ne yazdıysa birebir karşıladı. Güvenilir üstüne üstlük çok da ilgili.
Genel Puan

Ürün: SATILMIŞTIR!
Alıcı: monsterkil
Tarih: 14 Temmuz 2016; 20:01:49
Yorum
Arkadaş satış konusunda çok yardımcı oldu ve ürüne çok iyi bakmış
Genel Puan

Ürün: SATILMISTIR
Alıcı: MortingenSitranze
Tarih: 23 Mayıs 2015; 0:22:47
Yorum
Genel Puan

Ürün: TAKASLANMIŞTIR !!
Alıcı: killman
Tarih: 8 Ekim 2014; 14:32:04
Yorum
Aynı okulda olmamız olayı kolaylaştırdı sorunsuz alışveriş
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Hyundai
Mobil cihaz
Huawei
Operatör
Vodafone
ISS
TTNET
Oyun Platformu
Xbox 360, Wii, PS4
Takım
Fenerbahçe
Klima
Klima
Tablet
iPad Air 2

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.090