Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mp_albatros
Gerçek Adzafer öztürk
Konumİstanbul,Beyoğlu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Ağustos 2009
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 26 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Amd phentom ii x4 945 işlemci için ekran kartı tavsiye başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Tesekkurler hocam. ... Mesaja git »
Amd phentom ii x4 945 işlemci için ekran kartı tavsiye başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
hocam peki rx 460 veya 1050ti ile darboğaz/bottleneck olma olasılığı var mıdır?... Mesaja git »
Amd phentom ii x4 945 işlemci için ekran kartı tavsiye başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
hocam peki bunun ayarında muadili başka ne olabilir?... Mesaja git »
Arkadaşlar merhaba Amd phentom ii x3 945 işlemci ile en verimli kullanabileceğim ekran kartı tavsiye edebilir misiniz? anakartım ise Gigabyte 7... Mesaja git »
çıkma mini stepne başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
5x114 mini stepne aramaktayım.... Mesaja git »
★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
arkadaşlar spigen.com.tr de tüm ürünlerde %40 var kılıf almak isteyenler bir baksın derim.... Mesaja git »
★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
arkadaşlarhepsiburadadan 1799 tl olanı büyük bir ihtimal ile alacağım. hepsiburadanın satmış olduğu ithakatçı garantili dediğinde teknik servisi kim ... Mesaja git »
Gigabyte 785GT UD3H -SSD TAVSİYE konusunu başlattı (bir yıl önce)
arkadaşlar merhaba, Gigabyte 785GT UD3H anakartına uygun olan, 120-128 gb kapasitesinde SSD tavsiyesi edebilir misiniz? Şimdiden teşekkürler... Mesaja git »
dağıtım izni alıp almayacağını soruyorlar zaten. sana kalmış. ben almadım. almanı da önermem. izin kullanırsan geç çıkarsın. askerliğin kısası makbu... Mesaja git »
sanmıyorum hocam olacağını. zaten teslim olma süren var.... Mesaja git »
Arkadaşları

8
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.234