Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mp_albatros
Gerçek Adzafer öztürk
Konumİstanbul,Beyoğlu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Ağustos 2009
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 18 gün önce
Son giriş tarihi: 20 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
PUBG Çekilişi(ÇEKLİŞ YAPILDI) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (18 gün önce)
Çekiliş sonuçlandı arkadaşlar Hayırlı olsun Arkadaşlar yarın çekiliş sonucunu göstereceğim. Arkadaşlar son katılım cuma 24.00'a kadar. Daha önce... Mesaja git »
PUBG Çekilişi(ÇEKLİŞ YAPILDI) başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Günün İndirimleri İlk Sayfada Paylaşıldı, Kaçırmayın! | GearBest Türkiye başlıklı konuyu favorilerine ekledi (24 gün önce)
Sizin İçin Seçtiklerimiz - (promosyonların ve indirimlerin tamamına ulaşmak için lütfen sayfayı aşağı kaydırın.. pişman olmayacaksınız) Xiaomi Huami ... Mesaja git »
Dükkan ismi Lastik bayisi ÖDÜLLÜ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
yazıldı mı bilmiyorum ama Lastik Port... Mesaja git »
hp compaq nc6120 ticari mi arkadaşlar. kampanyadan yararlanabilir miyim?... Mesaja git »
teşekkürler hocam. beklemedeyim.... Mesaja git »
Eski Garantisi bitmiş Hp laptop seri Nosu Arıyorum. başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
hocam, kısaca yeni hp laptop aldığında 160 Tl- ile 480 Tl arasında iade para veriyor. hp compaq olur mu tam detaylı bilmiyorum müşteri hizmetleri ba... Mesaja git »
Eski Garantisi bitmiş Hp laptop seri Nosu Arıyorum. Fiyatta konuşup halledebiliriz. PM atınız lütfen.... Mesaja git »
hp seri nosunu satan var mı?... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 ay önce)
SON GÜNCELLEME: 7 Nisan 2018 Ürünlerimizin tamamı kampanyalı ve adınıza faturalıdır. Ürünlerimizin mar... Mesaja git »
Arkadaşları

8

algerino85
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.090