Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ellekem
Gerçek Adsari çizmeli mehmet aga
KonumKonya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Ağustos 2009
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 15 sa. önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Tüketici Kredi Kampanyaları & İndirimleri 2016 - ! GUNCEL başlıklı konuyu favorilerine ekledi (15 sa. önce)
arkadaşlar biliyorsunuz bankaların bazı şubeleri, kota doldurmak amaçlı iyi faiz verebiliyorlar. denk geldiğiniz banka/şube/kaç para çekildiği, taksit... Mesaja git »
Devlete kapak atmak... başlıklı konuyu favorilerine ekledi (19 sa. önce)
Çoğu yerde duymuş veya size söyleyende olmuştur " ya kardeş şu devlete kapak atıp biryerlerinden işe girebilsek tmmdır " diyorlar... Bu rahatla... Mesaja git »
alerji ve geniz akıntısı başlıklı konuya yorum yazdı (21 sa. önce)
Ne zman ve hangi hastanede aşı tedavisi oldunuz hocam... Mesaja git »
İnternette Kotaya Hayır! AKN de, KOTA da İstemiyoruz başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
50 gb kotalı paket olabilir olmaz değil 100 farklı tarife palet olabilir önemli olan bizi bu saçma akıldışı 50 gb ya da 100 tl fiyatlı sınırsızlar a... Mesaja git »
"Başlığı kılıf gibiymiş Yani Birleşik değil" derken ne demek istediniz anlamadım hocam @Sonic35 Nasıl ya orada ücretsiz yazıyor serefsiz... Mesaja git »
İnternette Kotaya Hayır! AKN de, KOTA da İstemiyoruz başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Evet tek gerçek Yüksek karlılık. 2 firma piyasayı domino edip rekabet ortamı olmadan perde arkasından Sömürü düzenini oluşturuyorlar... Mesaja git »
Ya voxlink kuponla ne alabiliriz arkadaşlar. Şu 3 metrelik kabloyu düşünüyorum ben Volxink usb kablosu 3d çinko alaşım 8 pin data sync için iph... Mesaja git »
Rock hızlı şarj araç şarj üç port desteği usb araç-şarj evrensel şarj telefonu için simpiz serisi http://s.aliexpress.com/UBnAv63I (from AliExpr... Mesaja git »
Netmaster Infinity 401 yeni modem başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Hangi ürünü... Mesaja git »
İnternette Kotaya Hayır! AKN de, KOTA da İstemiyoruz başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Katılıyorum ayrıca aşağıdaki hususlar özellikle belirtilmeli somut seyler söylenmeli. Akk lı tarifeler 2019 a kadar kaldırılmamalı çünkü fiyat ava... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.250