Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ellekem
Gerçek Adsari çizmeli mehmet aga
KonumKonya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Ağustos 2009
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 11 sa. önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
En sonunda China Post takipli kargomu bugün teslim aldim. Cumartesi Tr gümrüğe girdi bugünde bana geldi. Tam 43 gün sürdü gelmesi... Mesaja git »
★ ALİEXPRESS +1000 ÜRÜN TAVSİYESİ VE REHBER ★ başlıklı konuya yorum yazdı (11 sa. önce)
En sonunda Z28 TV box siparişim 43 günün ardından bugün elime ulaştı. fiyatına göre çok iyi makine. Baya memnun kaldim.... Mesaja git »
A101 Seg Çamaşır Makinesi-7 kg 1000 Devir başlıklı konuya yorum yazdı (17 sa. önce)
Seg vestele ait .Vestel gibi servisler ilgilenmiyorlar mi hocam ? Ne gibi sorunlar yasadiniz... Mesaja git »
Telefonda takılma donma reset atma yavaşlama aşırı ram harcama sorunları var. Yabancı forumlarda birçok kişi de dile getirmiş bunları. Ben en sonunda... Mesaja git »
GM-7448K GRANTE Tost Makinesi 94,5 TL başlıklı konuya yorum yazdı (20 sa. önce)
Bu civarda uygun fiyatlara bu makinelere bakmayın Aksu T28 Tostadoy modeli var. Onu alın pişman olmazsıniz. Bunlardan çok daha iyi. Basma kollu. Çi... Mesaja git »
Kampanya Bitti SİLİNEBİLİR başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Ne zaman geçmek isteyip geçemediniz faturalı bu tarifeye. Tarife geçişe kapandı acaba ondan mi. Ben dahil çoğu kişi Faturasızdan bu tarifeye gectik... Mesaja git »
Geçenlerde Suzuki aracımı termostat değişikliği için tamirciye götürdüm. Aracın servis tamir kitapçığında termostat emme manifoldunun altında konumlan... Mesaja git »
alerji ve geniz akıntısı başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Arkadaşlar ben sürekli hasta oluyorum yatağa düşercesine bu aralar yine. 2-3gün iyileşir gibi oluyorum tekrar hastalanıyorum. Bir de uykudan kalkamıyo... Mesaja git »
Carrefour 212 power outlett bisiklet indirimi başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Hayırlı olsun nereden ve kaça aldınız ?... Mesaja git »
20 Eylül 2017'den beri Havada Olan Kargo Hk. başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
İyi hayırlı olsun. Bu arada bence sorun bizim gümrükte sanki. yavaş çalışıyorlar araya bayram tatili ekstra personel izinleri falan girdi zaten sıkı... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125