Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ellekem
Gerçek Adsari çizmeli mehmet aga
KonumKonya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Ağustos 2009
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Neden sattınız acaba Memnun olmadığınız sevmediğiniz yönleri nelerdi?... Mesaja git »
İyi yapmışsınız . Sorunu teşhis etmek önemli sizin arızalı parçayı servis mi söyledi siz de başka servisi o arızalı parçanın arızalı olduğunu söyledi... Mesaja git »
Xiaomi Mi6 & Mi4 & Mi5 & Mi5S & Redmi Note 4 & Mi A1 & Mi 5X Güncel başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Note 4 daha iyi. Onu alın eğer ekranı büyük ben 5.5 inc ekran istemiyorum demezseniz . Bu arada 200 TL'lik indirim nasıl oluyor hangi kupon v... Mesaja git »
Yeni Yil 8GB Tarifesi 29TL-(TürkTelekom) başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Nasıl konuştunuz neler dediniz sizce Nasıl diğerlerinde sonuç alamazken bu konuşmanızda indirim alabildiniz ?... Mesaja git »
Benimde öyle şarj tutmuyor 1saate bitiyor. Gg veya n11 den 25-30 TL lik bataryalar nasıl acaba alsak mi... Mesaja git »
BİM 29 Eylül Fırsatları başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Hocam siz harici demirden olan mandreni mi takip kullaniyorsunuz ? Ben takmadim kendinden olana uç takip çalistirdim cok fazla yalpaliyor. Kutunun Dı... Mesaja git »
Tıraş Bıçağı Fırsatları... başlıklı konuyu favorilerine ekledi (17 gün önce)
Sakallarim yogun ve sert... Bu yüzden Gillette proglide ürünü bile 2 haftada köreliyor. En temizi bildiğimiz yaprak jilet. Hem de 12 TL'ye wilkinson s... Mesaja git »
BİM 29 Eylül Fırsatları başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Kırıcı delici 80 TL'ye düşmüştü aldım. Baya baya mandrenleri yamuk yalpaliyor çok fazla. napsam sorun yaratır mı kullanımda iade etsem mi ?... Mesaja git »
12 adet vesikalık-biometrik fotoğraf 10 TL (istanbul) başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Sağolun hocam. Ben pek anlamıyorum nasıl yapacağım dediğinizi " arka fonu silin, şablondaki kısma oturtup benim oluşturduğum layer'ları silin. " Bunla... Mesaja git »
Bluetooth Hoparlör Fırsatları! başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
5 dolar indirim kupon ne oluyor ne zaman ve nasıl aldınız... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.227