Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ellekem
Gerçek Adsari çizmeli mehmet aga
KonumKonya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Ağustos 2009
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 5 sa. önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Xiaomi Mi 4 & Mi 5 & Redmi 3s & Redmi Note3 SICAK FIRSATLAR başlıklı konuya yorum yazdı (5 sa. önce)
Doğru çalışmıyorsa yapılması gereken kaldırmak mıdır? Evet verimli çalışmıyor olabilir ozaman neden verimli doğru çalışan koyulmaz da kaldırılır diy... Mesaja git »
...:::Akıl verin, nasıl geçinilir...:::: başlıklı konuya yorum yazdı (5 sa. önce)
Aynen öyle katılıyorum. Maalesef ama maalesef Birikim yapılacaksa herşeyi optimum ortalama düzeyde tutmak zor. Formülü minimum harcama ve az bir paray... Mesaja git »
Xiaomi Mi 4 & Mi 5 & Redmi 3s & Redmi Note3 SICAK FIRSATLAR başlıklı konuya yorum yazdı (6 sa. önce)
Bu beni de düşündürüyor Mi5s de Mi5 de olan kızılötesi ve Ois yok... Mesaja git »
Türktelekom faturasız 2 yeni paket başlıklı konuya yorum yazdı (7 sa. önce)
Ehlen tarifesi vardı zaten hocam Merhaba tarifesinden önce de vardı.... Mesaja git »
...:::Akıl verin, nasıl geçinilir...:::: başlıklı konuya yorum yazdı (7 sa. önce)
Hocam bende cevap verecektim ama Adana mersin Osmaniye Antalya maraş buralarda hayat ucuz. Hem Ankarada İstanbul ve Bursada yaşamış biri olarak bunu ... Mesaja git »
...:::Akıl verin, nasıl geçinilir...:::: başlıklı konuyu favorilerine ekledi (7 sa. önce)
Karı-koca öğretmen, yeni göreve başlayan arkadaşlarım var...Yeni evli sayılırlar, fazla gecikmeden çocuk yapın dediğimde, abi cesaret edemiyoruz dedil... Mesaja git »
Asgari Ücretle Çalışmak Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? başlıklı konuya yorum yazdı (8 sa. önce)
Bir ben değilmişim demek böyle düşünen sürekli kafamı kurcalar bu durum... Mesaja git »
Benim ilk Malezya post siparişim 20 günde elime ulaştı. Kendimi şanslı hissedip ucuz kurtuldum diye düşündüm... Mesaja git »
AliExpress ★ +400 ÜRÜN TAVSİYESİ başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Hocam Siz ne yazdınız ingilizce bende o tarz ingilizce birşey yazayım.... Mesaja git »
AliExpress ★ +400 ÜRÜN TAVSİYESİ başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Arkadaslar benim Aliexpress Seviyesi Sürekli A0 ve Rewards points de sürekli sıfırda. 28 martta 7 yıl indirimlerinde 10 parça ürün sipariş ettim 5 i g... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.117