Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ellekem
Gerçek Adsari çizmeli mehmet aga
KonumKonya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Ağustos 2009
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 6 sa. önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Onarım vs olarak neler yapmışlar yazıyor mu ? Bataryayi değiştirmişler mi mesela Mh nin Telefon numarası kaçtı hocam ?... Mesaja git »
Nasıl gönderdiniz hocam ve neler yazdiniz şikayet sorun olarak ? Ben de göndereceğim batarya ve hoparlör titreşim sorunları ile... Mesaja git »
alerji ve geniz akıntısı başlıklı konuya yorum yazdı (8 sa. önce)
Sizde ne gibi şikayetler var oluşturuyor acaba... Mesaja git »
alerji ve geniz akıntısı başlıklı konuya yorum yazdı (23 sa. önce)
İnanmayın para tuzağı sosyal medyada iyi çalışıyorlar oltayi atıp gelenleri bekliyorlar... Mesaja git »
LG SK1 Soundbar 349 TL - BİM 25 Mayıs başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Geçen 4-5 ay önce gelen nasıldı acaba o sanki daha iyiydi Sub da vardı onda. Ses kalitesi falan... Mesaja git »
Yeni Başvuruya CEPTETEB Kredi Kartı’ndan 100 TL iade başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
İlk ücretsizken mi almistiniz?... Mesaja git »
Evleneceklere Özel Fırsatlar Buraya başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Hangi marka ve mağazadan aldınız?... Mesaja git »
Fujibas.com ücretsiz 10x10 veya 10x15 5 adet baskı fotoğraflar başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Kargodann mi aldınız şubeden mi... Mesaja git »
Fujibas.com ücretsiz 10x10 veya 10x15 5 adet baskı fotoğraflar başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 gün önce)
İnternette gezinirken gördüm. Normalde fotoğrafların tanesini 60 kuruşa çıkartabiliyorsunuz. 5 fotoğraf tamamen ücretsize geldiği için konuyu açtım . ... Mesaja git »
★ ALİEXPRESS REHBERİ VE +1000 ÜRÜN TAVSİYESİ ★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
AliExpress Tr için bitti Allah rahmet eylesin Yurtiçinde de Tüketimi minimuma indirmeye karar verdim... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.141