Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mutlu234
Gerçek Adhayrettin
Doğum Tarihi1 Şubat 1988
KonumAntalya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Ağustos 2009
2. el mesaj sayısı: 35
Son mesaj tarihi: 6 ay önce
Son giriş tarihi: 8 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Sorunsuz alışveriş yapıldı. Güvenilir satıcı teşekkürler... Mesaja git »
Tıp Fakültesi için Erasmus Yaz Stajı - Çok Önemli Sorular başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Çok aktif değilim açıkçası. O yüzden geç gördüm. Mailleri bölüm hocalarına attım direkt. Kendini tanıtıp, bölümü, üniyi, ülkeyi neden istediğini anla... Mesaja git »
Geçen hafta bin sayfaya yakın siyah beyaz ve renkli çıktı siparişi verdim. Çok güzel şekilde tüm çıktıları teslim aldım. Nasıl istediysem öyle yaptı. ... Mesaja git »
Flo da çocuk Puma-Nike 10 tl yetişkin 20 tl başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Haber verenden Allah razı olsun. Hanım ve çocuğa 6 ayakkabıyı 119tl ye aldım. 2 puma, 1 nike, 1 tiger, 1 reebok, 1 vans ayakkabı aldım. Erkek ayakk... Mesaja git »
Bu sepette indirimli olanlara nereden bakıyorsunuz arkadaşlar? Mobildeyim bulamadım. Bir de saat 10’da ayakkabı indirimi vardı hangi ayakkabılar indi... Mesaja git »
Jsmax MID-713Q 7'' Tablet başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Sorgusuz sualsiz iptal ettiler... Mesaja git »
Jsmax MID-713Q 7'' Tablet başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Ben de aldım sadece internete girse yeter. Haber veren arkadaşa teşekkürler... Mesaja git »
Ben 44 TL'lik kupon aldım ama alt limit 300 tl diyor ve kupon 40 tl gözüküyor. Alırken alt limit yoktur diyordu. 300 tl alt limit varsa ne anlamı ... Mesaja git »
Junsun H030 Araç Kamerası 2K Ambarella A12 Kapasitör Wifi başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Hocam senin yönlendirmenle kamerayı aldım. Bugün kurulumunu yapacağım. Programdaki Çince olayını da çözememiştim bu mesajın sayesinde çözdüm. Sana hi... Mesaja git »
Prima İndirim başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Biz kızımıza premium care kullanıyoruz. 2 numarada adeti en ucuza gelen bunu buldum aldım ben de. Adet 35,8 kuruşa geldi. ürün linki: Gg'da adet 39,7... Mesaja git »
Arkadaşları

jedi39

tugay.aktash

antepliakin
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: 280 TL 'YE ANDROİD TELEFON HAIER W718 - SUYA ŞOKA DAYANIKLI
Alıcı: c4eva
Tarih: 16 Şubat 2014; 20:26:09
Yorum
Arkadaşımız çok ilgili ve güvenilir birisi.Titiz ve itinalı kargo için tsklr.
Genel Puan

Ürün: referans ilanıdır
Alıcı: rastlantisal
Tarih: 31 Mart 2013; 2:16:02
Yorum
Kendisi çok iyi bir insan. Jiayu g3 aldım. Kargo zamanına ve alışveriş zamanına çok riayet ediyor. Ürün, ilanında dediğinden farksız çıktı. İlaveten ve konuşmadığımız halde kutuyu açınca ekran koruyucu film hediyesi cabası idi. Ayrıca kutulamasındaki titizliğe hasta oldum.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Renault
Mobil cihaz
Meizu
Operatör
Türk Telekom
Takım
Beşiktaş
Notebook
Sony

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.090